Ahmet Ustaosmanoğlu'ndan 'İsmailağa AK Parti'ye Oy Vermeyecek' İddiasına Yalanlama

Kaptan

Mecra Yazarı
... yine Efendi Hz. lerinden ben bizzat işitsem ve deseki git komunist partiye oy at dese hiç düşünmedende gider oyumu atarım

Kizma ama sende hec is yokmus yahu. Haşa Allah mi da kayitsiz sartsiz teslim oluyorsun be adam. İnanamiyorum ya vallahi inanamiyorum.

Cemaatcilerden ne farkin kaldi. Onlar da CHP'ye oy verin diyor.

fakiri

Kıdemli Üye
quote_icon.png
abdullah birisi Nickli Üyeden Alıntı

... yine Efendi Hz. lerinden ben bizzat işitsem ve deseki git komunist partiye oy at dese hiç düşünmedende gider oyumu atarım

Sanki,oyunu komunist partisinden başka bir partiye atarsan sende bir iş, bir meziyet ,bir fazilet mi olmuş olacak?
Fasulye bir ot-bitki olduğu hâlde kendisini nimetten sayarmış !

Kaptan

Mecra Yazarı
yine Efendi Hz. lerinden ben bizzat işitsem ve deseki git komunist partiye oy at dese hiç düşünmedende gider oyumu atarım ve

son olarak ismailağa cemaatine mensup ihvan kardeşler, Efendimiz aleyhisselamın mübarek sakalı şerifi için, "bu kıla niye bu kadar hürmet ediliyor" manasında gibi aşağılık bir cümleyi kullanan birinin genel başkan yardımıcısı olduğu bir partiye oy vermeleri, kendilerini inkar mahiyeti taşımıyor ve rahatsız etmiyorsa kendi bilecekleri iş.... yeryüzünün bütün insanları toplansalar, bu aşağılık fikriyatın genel başkan yardımcısı olduğu bir partiye bana oy verdirtemez, imanım kabul etmez bunu..... gerisi oy verenlere kalmış....

İmanin sana AKP'li bir Milletvekilinin Peygamberin oldugu iddia edilen sakali icin "bu kila niye bu kadar hurmet ediliyor" sozunden dolayi oy vermeyi kabul etmiyor da, bu zamana kadar Muslumanlara yapmadigi zulum, kotuluk kalmayan azılı İslam dusmani bir komunist partiye sırf seyhin git oy ver dedi diye oy vermeye imanin el veriyor oyle mi?

Bu nasil bir iman.

De get Allah'ini seversen ya.

fakiri

Kıdemli Üye
quote_icon.png
abdullah birisi Nickli Üyeden Alıntı

yine Efendi Hz. lerinden ben bizzat işitsem ve deseki git komunist partiye oy at dese hiç düşünmedende gider oyumu atarım ve

son olarak ismailağa cemaatine mensup ihvan kardeşler, Efendimiz aleyhisselamın mübarek sakalı şerifi için, "bu kıla niye bu kadar hürmet ediliyor" manasında gibi aşağılık bir cümleyi kullanan birinin genel başkan yardımıcısı olduğu bir partiye oy vermeleri, kendilerini inkar mahiyeti taşımıyor ve rahatsız etmiyorsa kendi bilecekleri iş.... yeryüzünün bütün insanları toplansalar, bu aşağılık fikriyatın genel başkan yardımcısı olduğu bir partiye bana oy verdirtemez, imanım kabul etmez bunu..... gerisi oy verenlere kalmış....

Fesubhanallah
- Fesubhanallah !
En temel dini kaidelerden birisi şudur ki;
"Allah'a isyan halinde, mahlûklara asla itaat edilmez!
Kafasını kiraya verenlere duyrulur !

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
Vallahi kardesim mahmut efendiye bagli ibrahim efendi burda oylar akp e dedi..

Herkez isine vicdanina baksin..

Kimin n3 dedigini millet biliyor 1 nisana kalmadanda ogrenecek zati..

Hadi hayirli geceler..

BURDA dediğin nedir anlamadım, BU AÇIKLAMADA öyle diyor diyorsan doğru söylemiyorsun, bu açıklamada yok öyle bir şey.

başka bir yerde dedi diyorsan bilemem.

Ben akpye oy verin demezlerrrrrr DEMİYORUM, der veya demez bilemem ama BU AÇIKLAMADA konu başlığındaki sözler yok, ben buna itiraz ediyorum.

öncelikle şunu belirteyim, şahsım, Mahmud Efendi Hz. lerinin bizzat mübarek ağzından duymadığım hiç bir habere inanmam, velevki en yakını açıklama yapsa bile... yine Efendi Hz. lerinden ben bizzat işitsem ve deseki git komunist partiye oy at dese hiç düşünmedende gider oyumu atarım ve son olarak ismailağa cemaatine mensup ihvan kardeşler, Efendimiz aleyhisselamın mübarek sakalı şerifi için, "bu kıla niye bu kadar hürmet ediliyor" manasında gibi aşağılık bir cümleyi kullanan birinin genel başkan yardımıcısı olduğu bir partiye oy vermeleri, kendilerini inkar mahiyeti taşımıyor ve rahatsız etmiyorsa kendi bilecekleri iş.... yeryüzünün bütün insanları toplansalar, bu aşağılık fikriyatın genel başkan yardımcısı olduğu bir partiye bana oy verdirtemez, imanım kabul etmez bunu..... gerisi oy verenlere kalmış....

Bu fikriniz, mantığınız çok yanlış bence.

Komunist partisinin dinsiz olduunu bile bile, Allahsız olduğunu göre göre sırf felan dedi diye YANLIŞA EVET DENİLMEZ, DENİLMEMELİ.

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
Daha önceden hotspot kuruluymuş... Çalıştırmayınca ihvanforuma dahi giremiyorum. Proxy hatası alıyorum. Vaktim olmadığından yeniden kuramıyorum da... Çalıştırınca da yurt dışından giriyormuş muamelesi yapıyor! :)

Programlar pcyi kasıyor veya sık sık giriş yap çıkış yap vs. gibi sorunlar çıkartıyor.

cn1lgopbe1p39c9ux.jpg

DNS ayarlarını bu şekilde ayalandığınızda youtube de twetter de açık, bende ikisi de normal şu an.

lafons7275

Kıdemli Üye
Mahmud Ustaosmanoğlu,bize şu tavsiyede bulundu:

Ben de bir insanım, hata edebilirim. Eğer şeriaate aykırı bir şey söyler isem, bana uymayın, Allah rızası için beni uyarın dedi.
Bizim için ölçü budur. Bunun dışında davrananlar, bizim ölçümüz de*ğildir.Bazı kimseler benim üstadım şeyhim her şeyime, her şeye vakıftır, her sıkıntı halimde yetişir diyenler olabilir. Bu sözler doğru değildir. Bir veli ancak Allah cc bildirdiği kadarıyla müritleri hakkında bilgiye sahip ola*bilir.

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
Nasıl oluyormuş o ?..
Yani, Milli Görüşçülerin telinden çalarak konuşunca mı had bilerek konuşma yapmış olunuyor ?
Şu hâlde biz hiç bir zaman had bilmeyeceğiz !

Milli görüşçülerin telinden de çalma, alakası yokken tutup milli görüşçülere çamur da atma. Sana kimse milli görüşçülerin telinden çal demiyor, hatta o sana haddini bil diyen kişi milli görüşçü bile değli şu an akpli.

Ama senin bu ilgisi olsun olmasan zırt pırt milli görüşe çemkirmene o bile dayanamamış!

hirahos

Kıdemli Üye
Yukardaki videodaki sakallı sarıklı abi anlatıyor:

Mahmud efendiye sormuşlar, 'efendim Erdoğan'ı yıkmak için çok uğraşıyorlar... Mübarek buyurmuş: "Onu yıkamazlar, arkasında Evliyaullah'ın desteği ve duası var..."

Videodaki abinin yalancısıyım.. :)

fakiri

Kıdemli Üye
Milli görüşçülerin telinden de çalma, alakası yokken tutup milli görüşçülere çamur da atma. Sana kimse milli görüşçülerin telinden çal demiyor, hatta o sana haddini bil diyen kişi milli görüşçü bile değli şu an akpli.

Ama senin bu ilgisi olsun olmasan zırt pırt milli görüşe çemkirmene o bile dayanamamış!

Sen de başkarına verilen cevaplar için nediye cevap yazıyon ki?.. Avukatı mısın ?
Kirli Görüşçülerin de her zaman için ipliğini pazara çıkarırız...
Bu seni hiç ilgilendirmez.

Yetim

Kısıtlı Erişim
Fakiri sana patates tarlasında tempo (dergisi) tutturmak istemiyorum

Yetim

Kısıtlı Erişim

Sende kafana göre Milli görüşçü değil deme bana olurmu ben Elhamdulillah Müslümanım Milli kelimesinin Dini manaya geldiğini biliyor inanıyorum Bu anlamda Bütün Müslümanlar milli(dini)görüşlüdür..