Ahmet Ustaosmanoğlu'ndan 'İsmailağa AK Parti'ye Oy Vermeyecek' İddiasına Yalanlama

abdullah birisi

Kıdemli Üye
Seni çok iyi anlıyorum. Sen de beni anla. Çevremde o kadar çok ham sofu var ki. Adamlar diyor ki, şeyhim benim herşeyimi bilir. Bunu diyerek küfre giriyorlar farkında değiller.

şeyh nazım mesela kadınlara elini öptürüyor, kıbrısta namaz kıldırırken arkada cemaatin arasında kadınlar da var. Likör çikolata yiyor müritler. Diyorum ki bu haram, onlar diyor ki bize serbest.

dediğimiz gibi, biz gerçek veliye olan teslimiyetten bahsediyoruz... yoksa, intisab edecek olan kişinin dikkat etmesi gereken şey intisab edeceği şeyhin sünneti seniyyeden kıl kadar ayrılmamasıdır, kıl kadar sünneti seniyyeden ayrılırsa havada dahi uçsa itibar etmeyiz....

hirahos

Kıdemli Üye
Lafons ve Abdullah abiler... İkiniz de haklısınız. Amenna.

Yahayy

Kıdemli Üye
Lafons sen de gerçek iman için cevher var dediğim de yanılmamışım demek ki.
Sadece ve yalnızca Allah'ü tealaya nispet edilerek gösterilebilecek teslimiyeti
hakkında kendi uydurdukları bir takım kendinden menkul o dedi, bu kodu kerametleri ile Allah'ın trafosu ilan ettikleri
beşerlere, yaratılmışlara teslim edenler, açıkça Allah'tan başkasına teslim olma,
Allah'ın açık muhkem hükümlerini bir beşerin kendi tasavvuru ile tam aksi yönde hükme uyarak açıkça
Allah'tan başka hüküm icra edici din adamları, rabler (adına her ne derseniz)
suçu işliyorlar.

Bkz Örnek:
Şeyhim öyle yap derse, Allah'a açıkca cehren bile küfredebilen,
Allah'ın açık düşmanı bir komünisti bile baş kabul ederim, dinimin diyanetimin başına reis ilan ederim, onu yüceltirim diyor zat...

Bu rezillikleri sezmeyi engelleyecek kadar şeytan ruhumuzu teslim almadıysa vicdanımız bizi en şddetli haliyle uyaracaktır zaten.
Yok eğer uyarmıyorsa...
"Sümmün, Bükmün, Umyün fehüm La yerciun", başka ne denilebilir ki...
Devamında inşaallah biraz hayır işler de Allah'ü teala Mü'minlerden olması için ona bir kapı aralar.

Havas

Kısıtlı Erişim
siz hiç kendinizle bir deneme yaptınızmı? rapıbıtayı savunan ve uygalayan yogaci yogilere soruyorum bu soruyu..

para hesabları yaparken ,aynı anda biber dolması nasıl yapılır diye düşünebilirmi insan?

bir deneme yapın başarısız olduğunu görürsünüz.

şimdi ben şeyhimi düşünürken allahı düşünmem mümkünmü?

valla ben denedim olmuyor..ya şeyhi düşünürsün yada allahı..

ikisini düşünmek mümkün değil..

dolayasıyla tarikatcıların benimsediği rabıta işi,aslında allaha açılan bir feyz kapısı değil,allah taalanın logosu kullanılarak şeyhi ve cemaatini yüceltmekten başka bir şey değil..

macdanolds logosunu 500 000 tl istiyor..

Allah logosuna bir şey istemiyor.Amma bu logoyu çaktırmadan kendi çıkarına kullananları ve kandıranlarında cürüm işlemekten yargılanacakları hiç unutulmamalıdır.

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
Sen de başkarına verilen cevaplar için nediye cevap yazıyon ki?.. Avukatı mısın ?
Kirli Görüşçülerin de her zaman için ipliğini pazara çıkarırız...
Bu
seni hiç ilgilendirmez.

benim de kime yazı yazacağım seni ilgilendirmez, yallah!

Sen kimsenin ipliğini pazara vs. çıkaramazsın, İPİ OLMAYANLARIN başkalarının ipinden bahsetmesi komiktir :)

Sende kafana göre Milli görüşçü değil deme bana olurmu ben Elhamdulillah Müslümanım Milli kelimesinin Dini manaya geldiğini biliyor inanıyorum Bu anlamda Bütün Müslümanlar milli(dini)görüşlüdür..

Sende hemen kızma :) Mİlli görüşçü değil derken şu an için saadetci değil anlamında yazdım, fakiri denen kişinin derdi saadete, saadetcilere saldırmak çünkü.