AKP (ADALET VE KALKINMA PARTİSİ) DOSYASI - 06-10-2018

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

gamsız

Profesör
rabbinsadikkulu
FETÖ nurcu değildir!
evet çok doğru , birde ALLAH birdir dediğin doğru gerisi senin çamurluğundur insan olmadığındır...

rabbinsadikkulu

FETÖ nurcu değildir!
Merve Kavakçı'nın Kız Kardeşi Elif Kavakçı da sarayda Emine'nin Moda Tasarımcısı imiş.

eminenin, bir giydiğini bir daha giymediği kıyafetlerinin bolluğunun kaynağı, bu vesile ile ortaya çıkmış oldu.

“Mü'min kadınlara da söyle: ‘Gözlerini (harama çevirmekten) sakındırsınlar ve ırzlarını korusunlar; ziynetlerini açığa vurmasınlar, ancak kendiliğinden görüneni hariç. Baş örtülerini, yakalarının ve göğüslerinin üstünü (kapatacak şekilde) koysunlar. Ziynetlerini, kendi kocalarından ya da babalarından ya da kocalarının babalarından ya da oğullarından ya da kocalarının oğullarından ya da kendi kardeşlerinden ya da kardeşlerinin oğullarından ya da kız kardeşlerinin oğullarından ya da kendi kadınlarından ya da sağ ellerinin altında bulunanlardan ya da kadına ihtiyacı olmayan (arzusuz veya iktidarsız) hizmetçilerden ya da kadınların henüz mahrem yerlerini tanımayan çocuklardan başkasına göstermesinler. Gizledikleri süsleri bilinsin diye ayaklarını yere vurmasınlar. Hep birlikte Allah 'a tevbe edin ey mü'minler, umulur ki felah bulursunuz.” (Nur: 31)

not: merve kavakçının kız kardeşi elif kavakçı hakkında araştırma yaptıkça gördüm ki, bu kadın; ayetlerde açıkça tarif edilen baş örtüsünün, tağyir edilmesi ile ilgili ciddi faaliyet yapan, abd de şirketi de olan, şeytanın askerlerinden biriymiş...

tasarımına bir örnek:

Bxjc1BOCMAAXoEd.jpg

kavakçılar küçükken

C_eCGH0XUAEbIRb.jpg

bakanlik-1.jpg

Merve Kavakçı’nın kız kardeşi Ravza Kavakçı Kan’ın eşi Osman Kan da, Sağlık Bakanlığı’na bağlı, Türkiye Hudut Ve Sahiller Sağlık Genel Müdürü olarak görev yapıyormuş.

Merve Kavakçı'nın eniştesine de sürpriz görev

Devamı gelecek mi bilmiyorum ama, kavakçı hanedanlığının devletteki kadrolaşmasında son durum aşağıdaki gibi:

1. Merve Kavakçı, Malezya/Kuala Lumpur Büyükelçisi…
  2. Merve Kavakçı’nın kızı Fatma Gülham Abushanab , Cumhurbaşkanı danışmanı… (iki kardeşin de aynı anne babadan olmasına rağmen birinin kavakçı, diğerinin abushanab soyadını kullanmasını hala anlamadım. yakında bunun da aydınlanacağını düşünüyorum.)
  3. Merve Kavakçı’nın kızı Mariam Kavakçı , Cumhurbaşkanı danışmanı… (iki kardeşin de aynı anne babadan olmasına rağmen birinin kavakçı, diğerinin abushanab soyadını kullanmasını hala anlamadım. yakında bunun da aydınlanacağını düşünüyorum.)
  4. Merve Kavakçı’nın kardeşi Ravza Kavakçı Kan, AKP milletvekili ve Genel Başkan Yardımcısı…
  5. Merve Kavakçı’nın diğer kız kardeşi Elif Kavakçı Emine Erdoğan'ın moda tasarımcısı…
  6. Merve Kavakçı’nın yeğeni Erva Kan, Cumhurbaşkanlığı Yatırım Ofisi proje direktörü…
  7. Merve Kavakçı’nın eniştesi Osman Kan ise, Türkiye Hudut ve Sahiller Sağlık Genel Müdürü…
  8. ...

bu arada merve kavakçının bıbısını da anmadan olmaz;

DwvDrUqXQAMa7f2.jpg

3c968e11f679c68d1a6785be6de9fd57.jpeg

'Gülen özür dilesin tevbe etsin son günlerini Türkiye'de geçirsin' » Sayfa 1 - 2

Akit yazarı Kavakçı: Gülen Türkiye'ye dönüp tevbe etmeli, son günlerini köyünde geçirmeli

Son düzenleme:

rabbinsadikkulu

FETÖ nurcu değildir!
Ersan Şen Erdoğan'a tepki gösterdi. Ekonomiyi konuş başörtüyü değil.

Son düzenleme:

gamsız

Profesör
Ey iman edenler! Siz kendinizi düzeltin. Siz doğru yolda olursanız, yoldan sapan kimse size zarar veremez. (MAİDE, 105)

gamsız

Profesör
Rabbimiz bir çok ayette, "Hiç düşünmüyor musunuz?” "Hâlâ aklınızı kullanmayacak mısınız?” "Siz hiç akletmez misiniz" buyuruyor.

gamsız

Profesör
Çetin Güneş
9 Ocak, 18:20 ·

#NewYorkTimes: Erdoğan, Bolton'u adam yerine koymadı.
#CNBC: Erdoğan, Bolton'a Suriye konusunda kapıları kapattı.
#WashingtonPost: Erdoğan, Kürt savaşçılara ilişkin açıklamalarından sonra, Boltonu azarladı ve muhatap almadı.
Amerikan medyasında son durum! ??

49645479_750045042039588_276842382035517440_n.jpg

gamsız

Profesör
-Erdoğan'ın hataları yok mu?
Var.
-Eksikleri yok mu?
Var.
-Özeleştiri yapıyor mu?
Evet.
-Seçim kaybetmemesine rağmen sürekli revizyona gidiyor mu?
Evet.
-Herkesten az yatıp herkesten çok koşturuyor mu?
Kesin.
-Hangi projesi yararsız?
Hiçbiri.
-Hangi icraatinden seven veya sevmeyen faydalanmıyor?
Kimse.
-Şahsına ve ailesine yapılan ithamlara karşı hukuki yollardan başka bir yola başvurdu mu?
Hayır.
-Külliye benim mi dedi?
Hayır.
-Ben sizin babanızım mı dedi? Hayır.
-Yaptıkları yapmadıklarından çok daha fazla mı?
Şüphesiz.
-Artık bu kadar yeter dediğini duydunuz mu?
Hayır.
-Hiç dış söylemleri halkın isteklerinin önüne koydu mu?
Asla.
-Tarihin etrafı en fazla hayinle çevrelenmiş siyasetçisi mi? Şüpheniz olmasın.
-Sağcının da, solcunun da, milliyetçisinin de, sosyalistinin de, kemalistinin de, Türkün de Kürdün de, aydının da, şarkıcının da, sanatçının da, siyasetçinin de, din adamının da, askerin de, eğitimcinin de, adamının da soytarısının da orjinalini elekten geçirir gibi bütün kirli çamaşırlarıyla meydana çıkardı mı?
Çıkardı.
-Pkk'ya etek giydirdi mi?
Giydirdi.
-Kainat imamının kainat papazı olduğunu gösterdi mi?
Gösterdi.
-IMF'yi kovdu mu?
Kovdu.
-Avrupa'nın merkezinde Kuran okuttu mu?
Okuttu.
-Mehter Marşıyla birçok avrupa ülkesinde açılışlar yaptı mı?
Yaptı.
-Terörün olduğu her yerde kan kusturdu mu?
Kusturdu.
-Alan elden veren ele geçtik mi?
Geçtik.
-Dünya 5'ten büyüktür dedi mi?
Dedi.
-Bize yaptırım yapan Abd, Rusya gibi kağıt üstündekı en güçlü devletlere ayni şekilde karşılık verdi mi?
Verdi.
-Külliyede alkollü resepsiyonlar yerine kendi halkını kucakladı mı?
Kucakladı.
-Yaptığı hangi iş, herhangi bir heykel gibi anlamsız ve gereksiz?
Hiç biri.
-Hastanelerin, üniversitelerin, yolların, kamu alanlarının, sanayinin, eğitimin vs.. sayısı ve kalitesi arttı mı?
Arttı.

Vs...vs... Peki tüm bunları Erdoğan ben mi yaptım dedi?
Hayır...
"Biz yaptık ama, halâ çok işimiz var, halâ yolumuz uzun, hedeflerimizden şaşmayacağız" diyor.
Hedef üstüne hedef koyuyor.

Tekrar ediyoruz bizim de eksiklerimiz var, Ak partide de eksikler var, Erdoğan'da da... Ama doğrusu yanlışından fazla ise; kendine dahi hayrı dokunmayaların ağzına düşmüş ise, kimse de kusura bakmasın biz bu ADAMI YANİ BU "REİSİ"o dış güçlerin ve içimizdeki vatan haini münafıkların nefsine kurban etmeyiz ?

Ne Erdoğan beni tanır, ne de biz şahsını bizzat.
Biz; "İşidir insanın aynası" der, ona göre yolumuzu çizeriz. Bu hak yolda devam ettiği sürece ölümüne REİSLE beraberiz ((nokta.))

Biliyoruz ki; musluklarınızdan sütü, sıcağınızdan gölgeyi, sofranızdan eti, kahvaltınızdan balı, altınızdan arabayı, cüzdanınızdan şişikliği eksik etmese de; siz bu ADAMI sevmeyeceksiniz...Eee... bizler de sizlerin egolarını tatmin edecek diye Erdoğan'ı yalnız bırakacak değiliz LAAAAAANNN

gamsız

Profesör
Reis kimi danışman atadıysa atadı kime ne ya?
Beğenmezse atadığı gibi de atar!
Evlatlık mı aldı?
Devlete demirbaş mı yazdı?
Ne oluyor bu fenomen ve sosyal medyada gazetecilik oynayan ukalalara..!
Bunlara ne girdi de çıkmıyor?
ADAM DEVLET YÖNETİYOR BEYLER DEVLET!
Sizin gibi sosyal medya da züppelik yapmıyor
Her paylaşımına ahhh evet harikasın bilmem ne bey diye yazan karılarla özelden fingirdeşmiyor!
Hepinizin istisnasiz hepinizin ne mal olduğunu bilmiyormuyuz ulan!
Herkes işine baksın!
Ama yok anladım ben bunlar kendilerini danışman yapmıyor diye kıskanıyorlar hazımsızlık bu başka birşey değil!
İnanın şurada kendine kitle edinmeye calışanların çoğunun derdi menfaat açık ve NET..!

gamsız

Profesör
Meseleleri ne ak parti nede REİS..
Siyonizm ve aparatlarının derdi İSLÂM !!
%99 (hadi %75 olsun ??‍♂️)’u Müslüman olan Güçlü, Lider bir TÜRKİYE en büyük TEHDİT..
İyi biliyorlarki sonuca ulaşmak için ak parti ve REİS’i bitirmek lazım..
REİS’e bişey diyemiyorlar, o zaman vur sopayı ak partiye...
Bizden sandıklarımız ile bizden görünenlerde bunların SOPASI !!

Sloganları hazır; 16 yıldır ak partiye verdim bu sefer oy moy yok !!

gamsız

Profesör
Çok ama çok dikkatli olunması gerek.
Bir yerlerde Türkiyemizi MISIR benzeri bir sürece taşıma çabası hissediliyor.
Bütün hedefleri güçsüzleştirlmiş ERDOĞAN ve de tekrar KARANLIK HAMLE
Oyuna gelmeyeceğiz
Dikkatliyiz.
MİLLİ BAĞIMSIZLIĞIMIZ çizgisinde kim olursak olalım
İLLA BİRLİK
METİN KÜLÜNK

gamsız

Profesör
"AK Parti'ye oy moy yok..!" diyenler : Duydunuz TRUMP'ın zilinin sesini. Siz hângi saftasınız şimdi...?!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...