Bu mesajım da yönetime !..

ilke

Paylaşımcı
Yaw dede buradakilerin neredeyse tamami bir donem yonetimde bulundu zaten. Kusura bakma bayram bayram kalp kirmak istemem ama bosu bosuna olay cikartiyorsun. Hakperest konusunda ehli sunnet cizgisinde olmadigini bende düşünüyorum ama seninde o cizgide olmadigini düşünüyorum ne yapacağız ikinizide mi cizecekler?
Hakperest imami azama laf etmisse sen Fahri kainata etmissin. Kalkip seyhini peygamberin onune koymussun hasa!

Bu forumun en yamuk üyelerinin başında -bana göre- sen geliyorsun ! Çünkü, sen bu forumun bir DALTON'u olarak HAKİKATLAR VE YAMUKLUKLAR karşısında susan dilsiz bir ŞEYTANSIN!

ihvanistanbul

AkhenAton
Hahahahaha olay dondu dolasti bana girdi hahaha

Yaw sen istiyorsun ki ben herkesi banlayayim. Burasi oyle bie yer degil. O dedigin benim facebook sayfam ki orada bile her turden insan var. Burasi asiriya kacmadigi surece herkesin konusabildigi bir yer bak mesela sen hala konusabiliyorsun halbuki senin mantigina gore ilk defa peygamberler nurunu omer ongutten aliyor dediginde banlanman lazimdi. Sana bil tahammul ediyor forum.

Dede don yamuk itikadindan. Allah bir de, sonra Muhammed Mustafa gelir de. Olunce omer ongut kurtaramaz seni haberin olsun. Hakperestten beter durumdasin ac gozunu

Hakperest

Kıdemli Üye
Deli deliyi gorunce degnegini saklarmis. Herkes sen mi sussun?
Dedenin serrinden emin olsa yuklenirde simdi inceden tirsti :)
La hakperest korma yaw her tarafi ates olsa curmu kadar yer yakmaz.
Yok ben böyle iyiyim
Artık tefsir ve dil çalışacağım
Din felsefesi bazı konularını derinden inceleyeceğim inşallah

Teodise vb bir kaç konuda çalışma yapıp video çeker yada kitap yazarım belki ama konu sıradan insanlara tehlikeli olabileceğinden ingilizce başlayabilirim ki ingilizceyi bu seviyeye çıkarmam bir iki yılı bulur

Teodiseler Kuran'da cevaplanmasına rağmen yıllarca anlaşılamamış yada eksik anlaşılmıştır; bu durum deizme, ateizme yol açmıştır
Başarabilirsem bu konulara eğileceğim, kaç yıl sürer başarır mıyım Allah cc bilir

kebîkec

İhvan Forum Üye
Yok ben böyle iyiyim
Artık tefsir ve dil çalışacağım
Din felsefesi bazı konularını derinden inceleyeceğim inşallah

Teodise vb bir kaç konuda çalışma yapıp video çeker yada kitap yazarım belki ama konu sıradan insanlara tehlikeli olabileceğinden ingilizce başlayabilirim ki ingilizceyi bu seviyeye çıkarmam bir iki yılı bulur

Teodiseler Kuran'da cevaplanmasına rağmen yıllarca anlaşılamamış yada eksik anlaşılmıştır; bu durum deizme, ateizme yol açmıştır
Başarabilirsem bu konulara eğileceğim, kaç yıl sürer başarır mıyım Allah cc bilir

Yurtta sulh cihanda sulh iyi politika. :)

adams77

Kanalizasyoncu
Deli deliyi gorunce degnegini saklarmis. Herkes sen mi sussun?
Dedenin serrinden emin olsa yuklenirde simdi inceden tirsti :)
La hakperest korma yaw her tarafi ates olsa curmu kadar yer yakmaz.

Şaşırdım vallah reis hakpi böyle nasıl susar :)
Ben olcam dede bana böyle yüklencek varya bütün arşivi yıkardım buraya ;)

Yanlız dede de çok ince yerden yakalamış haa

uzAyli

İhvan Forum Üye
Sosyologu ilke değil Enes susturdu ,mahkemelik oldum deyince napsın psikolojik olarak galip oldu bile ,şer de bi hayr vardır.

Kaptan

Mecra Yazarı
Araya girecem bana dönecek diye korkuyorum. Iyisi mi susayım ben..
Adams ne yapıyon gurban :)

UBEYDUN

Ordinaryus
Enteresan olan şu ki burada yazan üç beş kişide zaman zaman müzik muhabbeti yaptığından, bazen geyik mevzular konuştuğundan... şikayet olunanın hakaretlerine birer müslüman şahsiyetler olarak ses çıkarmazken gitme olasılığına karşı perişan oldular. Ne dil döktünüz :)
Hele bende ehli sünnet görmüyorum yorumuna bayıldım :)
Bu adamın zehirli dili var. Müslümanları genç dimağları zehirliyor. Şikayet eden daha da zehirli. Heryerde alanını belirliyor :)
Evet bencede her şey konuşulabilsin, ama dinin selahiyeti arkadaşlıktan önde olsun.
Beni yoldan çıkaramazya demeyin temelleri sağlam olmayan nicelerinin buraları okuduğunu gözden çıkarmayın

ilke

Paylaşımcı
Enteresan olan şu ki burada yazan üç beş kişide zaman zaman müzik muhabbeti yaptığından, bazen geyik mevzular konuştuğundan... şikayet olunanın hakaretlerine birer müslüman şahsiyetler olarak ses çıkarmazken gitme olasılığına karşı perişan oldular. Ne dil döktünüz :)
Bu adamın zehirli dili var. Müslümanları genç dimağları zehirliyor. Şikayet eden daha da zehirli. Heryerde alanını belirliyor :)
Evet bencede her şey konuşulabilsin, ama dinin selahiyeti arkadaşlıktan önde olsun.
Beni yoldan çıkaramazya demeyin temelleri sağlam olmayan nicelerinin buraları okuduğunu gözden çıkarmayın
UBEYDUN her yerde zeytinyağı gibi su yüzüne çıkıyon farkında mısın ?! Ne yani, senin gibi MUNAFIKlARDAN ve MEZHEBSİZ sapıklardan helallik mi dilenecek ve alacaktık ? Görüldüğü gibi senin de çok fufula ve onursuz bir dilin var !

Enes

İhvan Forum Üye
Gençler meseleyi çok ters anlamışsınız :) ilke haydar baş ile ilgili bir konu açmıştı ve biz de mahkemelik olmuştuk ya ona atıfta bulundum. bu konuların mahkeme ile dava ile bir ilgisi yok espri yaptım vay arkadaş ne kadar da ciddiye almışsın @Hakperest
mahkemelik olacak olan yönetim oluyor bir sürü ihtar, içerik kaldırma falan geliyordu üyelerin öyle bir sıkıntısı yok. @Yiğido

cemaliii

Kıdemli Üye

1 tane ilkeyi 10 tane ubeyduna değişmem
1 tane hakperesti 10 tane ubeyduna değişmem.

Susturmak imtihandan kaçıştır. Onlar olmasa allah senin itikadını kimle neyle sınayacak? Siz sınanmadan iman ettik diyerek kurtulacağınızı mı sanıyorsunuz?

UBEYDUN

Ordinaryus
UBEYDUN her yerde zeytinyağı gibi su yüzüne çıkıyon farkında mısın ?! Ne yani, senin gibi MUNAFIKlARDAN ve MEZHEBSİZ sapıklardan helallik mi dilenecek ve alacaktık ? Görüldüğü gibi senin de çok fufula ve onursuz bir dilin var !
Fakiri mutu bi gayzikum