Gülen : Kim Paralelse Allah Belasını Versin

ramazan_17

Yasaklı
ve Bunlara 12 Yil Göz Yumanlarinda Allah Belasini Versin Amiiin

bu israillli paralelciler kendilerini saklamakta çok mahir oldular...müslümanız dediler tayyibi kandırdılar..ne bilelim bunların münafık olduğunu alınlarında yazmıyor..yazıyormu yoksa deşifre sen gördünmü???

fakiri

Kıdemli Üye
ve Bunlara 12 Yil Göz Yumanlarinda Allah Belasini Versin Amiiin

Sanki, ----cemaat şu na bile karar alsa ve dese ki, "Biz artık MilliGörüş Partsisini destekleyeceğiz !"----
onlara "Biz sizin oyunuzu da kendinizi de partimize istemiyoruz !" mu diyeceksiniz?
Siz ateistleri bile müslüman yapan-gören değil misiniz ?

alanyali07

Kıdemli Üye
telefonla konuşmak tv ile konuşmak aynı şeymi?? sesleri aynımı?? olum f.gülen size haşhaş mı verdi..beyinleriniz uyuşmuş...cumhurbaşkanını niye dinlediniz, mit başkanını niye dinlediniz, yüzlerce gazeteciyi niye dinlediniz?? memleketin yarısını dinlemişsiniz..niye??? ben söyleyim zamanı geldiği zaman ŞANTAj yapmak için..nasıl cuk diye oturdumu????
hadi ordan hem "montaj teknolojisi ses teknolojisi çok ilerledi bunlarda en üst teknoloji var" diyeceksiniz sonra "tv sesiyle telefon sesi aynı mı"..he he bunları anca siz yersiniz zaten..yoksa kimi inandıracaklar..her malın alıcısı vardır..
hem hala dinlemiş diyorsunuz, hem de işinize gelmeyenleri montaj diye kılıf bulmaya çalışıyorsunuz, haşhaşı kimin içtiği belli oluyor..ayakkabı kutularında aklınızı kaybetmişsiniz siz :)
ulen hırsızları savuncam diye etmediğniz dalkavukluk kalmadı,bakan da Rıza zerrabın önüne yatarım diyordu sizinkisi de aynı hesap,anca yatıyorsunuz birilerinin önüne :D

alanyali07

Kıdemli Üye
Dikkatini vermeni istediğim kısım hepsi.

En önemlisi ise

Arka arkaya öyle fitneler gelecek ki, sonra gelen bir öncekini aratacak.

alanyalı kardeşim, mehdi as. gelene kadar İslam gün be gün daha kötüye kötüye kötüye gidecek.

Düzelmesini istedikçe Tayyipin yerine daha kötüsü gelecek. Sadece bunu anla.

Güzel kardeşim ben anlıyorum ve hep bunu derim, CHP MHP gelse zaten erdoğandan beter olacak..erdoğan şuan için kötünün iyisi..ama kötülüklerini de görmek boynumuzun borcu diye inanıyorum ve söylemek de..ve kötülüklerin de cezasız kalmaması gerektiğine inanıyorum,yoksa o kötülükler zaten artar ve helak eden vaziyete zaten varır..
haksızlıklar karşısında susmak dilsiz şeytanlık sözünü hem dilimizden eksik etmeyelim ama iktidarın haksızlıklarına "yaw sus sus konuşma bahsetme bak sonra kötü olur" demek de vebali artırır..

Verda

Gales
Konu açılmıştır lütfen usluplarımıza dikkat edelim

Büşra Betül

alanyali07

Kıdemli Üye
Mesaj sahibine gitti, lakin haşhaşi damarı kabaran alanyalı hemen üstüne atladı...Sizi gidi haşhaşiler, sizi gidi israil severler!!
mesajına
kuzum hemen kırmızı yazıya dönüştün sinirden hehe :D sizi gidi rafizi severler,3 halife düşmanlarını severler,israile petrol taşıyıp filistinlileri öldürenler...
kızdın mı yoksa :D en iyi lafı ben söylerim telaşındasın ama değilsin kuzum :)

cevabım @Büşra Betül tarafından uyarılmış ne hikmetse..Ahterin haşhaşi hakareti uyarılmamış, yoksa UyarılaMAmış mı desek, akp korkusu ne kadar içlerine sinmiş yönetimin bariz bir göstergesi olsa gerek :)
Haşhaşi ve israil sever demek demekki normal birşey, o zaman ben de bu "normal" sözü BÜşra Betüle iade etsem herhalde alınmaz..ne de olsa normal bir söz değil mi ? :)