peri musallat oldu,yardım ve dua lütfen

Kimya_ı Saadet

Ordinaryus
Kimya bana kızıyon ama kızma ya

Benim babamın da böyle sorunları var. Öz kardeşlerim sende cin var büyü var hocaya okutalım falan dediler. Yapmayın etmeyin dedim ama nafile okuttular. Hiç bir değişiklik olmadı. Sonunda doktora götürdük aynen sizin dediğiniz durum gerçekleşti. Yani süs bitkisi gibi köşede oturmaya başladı. Kendi inisiyatifimizle ilaçları kestik ve başka bir doktora götürdük. Hamdolsun şimdi daha iyi. İlaçlar dışında aynı zamanda psikolojik destek de gördü. Yapma, etme, fazla kafana takma, hayatı biraz oluruna bırak, herşeye sinirlenme vs ile şimdi daha iyi.

Yani iş biraz da kafada bitecek. Doktorlar da aynı şeyi söylediler. Sende cin var, büyü var dediğinde hasta bu sefer daha çok korkuyor, panik yapıyor ve kafasında olayı artarak kurguluyor.

kardeşim, size kızgın değilim. babanız için çok geçmiş olsun. çevremde böyle kişiler oldu. zor bir durum, ancak yaşayan için çok daha zordur. Allah şifa versin. Gönlünde Allah olan, ahiret inancında samimi olan zaten kafaya takmaz. aslında aynı şeyi söylüyoruz. ben okuduğum duaya inandığımda, Allah'ı yardıma çağırdığımda zaten şifa bulurum.

krm gms

Üye
redvekabul nicki üye yazmazsa sevinirim,belli ki ehli sünnet akaidine ters bir islam inancına sahip ve bunun propagandasını diğer arkadaşların mesajlarına salça olarak yapmakta...dua eden,iyi dilekde bulunan ve dualar öneren arkadaşlara ise teşekkür ediyorum,Allah razı olsun...sıkıntılırımı biraz açmak gerekirse:28 yaşındayım,bekar bir erkeğim ve iş gereği şehir dışında çalışıyordum.kaldığımız apart ortak kullanım alanıydı ve genelde pis bir yerdi.işlerin yoğunluğundan,fabrikanın ilgisizliğinden dolayı temizliğine fazla özen gösteremiyorduk.aynı zamanda tuvaleti ve banyosu aynı yerdeydi,banyo ve tuvaleti ayıran duşakabin gibi bir şey yada yükseklik mevcut değildi.kısacası kaldığım yer cinlerin cirit atacağı bir ortamdı.aşırı vesveselenmeye ve ruhsal bunalımlar yaşıyordum ama 2-3 gün sürüyor sonra tekrar normale dönüyordum.namazıma zikrime elinden geldiğince devam ediyordum.bundan 2 ay önce bir sıkıntı baş gösterdi ve bir türlü atlatamadım.yaşadığım vesveselerden farklı bir durum olduğunu anladım.büyü olabileceği şüphesine kapıldım ve izmire dönünce babama bu konudan bahsettim.Allah derken darlanmaya,Allah lafzı geçtiği zaman sıkılmaya başladım.ağır şekilde vesveseleniyordum.geçen hafta iş görüşmesi için kütahyaya giderken babamda anneme bu durumumdan bahsetmiş,annemde cinci bir kadına gitmiş.cinci kadın oğlunu yel perisi çarpmış demiş,hatta nezaman çarptığını falan söylemiş.onlara birkaç şey tarif etmiş,3 kere yasin okuyup pirinci denize atcaksınız şu kişinin ruhuna ediceksiniz pirinci oğlunun resiminin üzerinde gezidr gibi birşeyler anlatmış,bizimkilerde yapmış.tabi benim bu durumdan haberim yok.ben kütahyadayken 2-3 gün ferahlama yaşadım,izmire tekrar dönünce iyice daraldım ve artık cinci hocaya gitmeye karar verdim.sevdiğim ve güvendiğim bir abim birilerini arayarak bir hoca buldu,sana kafir dişi cin musallat olmuş dedi,kağıda bir daire çizdi oklar çizdi benim içim daralmaya başladı o an,dualar okudu kendi ruhainilerdinden yardım aldı sonra o kağıtla konuştu islama çağırdı cini,sonra o kağıdı yaktı.ben rahatladım.Allah derken sıkılmamaya,rahatça Kuran dinleyebilmeye başladım.rüyamda hep kadınlar görüyordum,cinsel ilişkide bulunuyordum,şiddetli baş ağrıları çekiyordum.bu durumlardan kurtuldum.kurtulduğumuada sevindim.aradan 3 gün geçti rüyamda gene musallat olma başladı,ayetel kürsi okurken başım ağrıyor,zikir ederken başım ağrıyor yine.özellikle öğlen-ikindi vakitleri çok daralıyorum.bana yardım eden adamın verdiği sureleri okuyamıyorum,baş ağrısı çekiyorum.yazacak aslında çok şeylerim var daha.ne durumdayım bende bilemiyorum artık.tarikat dersi almamama rağmen mahmut efendi hazretleri rüyalarıma girer çok zikiri etmem gerektiği söyler yardım ederdi,onu göremiyorum,rahmani rüyalar göremiyorum.kendimi münafık gibi kafir gibi hissediyorum.itikaden çok sıkıntılıyım şuan...

SahraNur

Ordinaryus
Ayrıca bazı bitkilerin çayları da ruhsal sorunlarda rahatlatmaktadır kardeşim,deneyin faydasını göreceksiniz inşaAllah...
melisa çayı,rezene çayı,papatya çayı,ada çayı gibi...

alanyali07

Kıdemli Üye
Mekan değiştirin evde tıkılıp kalmayın. Yeşillik piknik alanlara arkadaşlarla aile fertleriyle gidin gelin. Namazlarınızı cemaatle camide kılın. Yalnız kalmamaya çalışın bisüre bakalım. kendinizi gözlemleyin ne gibi değişiklikler olacak. Vesveseli bi ruh haliniz olduğunuz düşündüm anlattıklarınızdan.
Vesvese gibi haller karanlıkta yatağınızda yatarken kapıda asılı duran elbiseyi canavara benzetmek gibi bişeydir.Dikkat ettikçe merak ettikçe kafanızda büyütürsünüz.
İlginizi dikkatinizi başka şeylere vermeye çalışın. HErzaman yaptığınız rutin yaşayışınızı değiştirin. Meşru dairede keyfinizi çeşitlendirmeye çalışın yani. :)

türkü

Kıdemli Üye
neye benziyor, nerede yaşıyorlarmış..bi de ne istiyor..bende merak ettim..karabasan gibi bişeyse ümüğünüzü sıkmak istiyordur muhtemelen..yani..

nefahtü

Kıdemli Üye
Öncelikle inşallah bir an önce feraha kavuşun..
tek önerim var;
gerçek bir Hak Dostu Bulun..onunla zaman geçirin aynı yerde nefes almanız bile şifa verecektir.tabi nasip ise..

krm gms

Üye
izmirde gerçek bir hak dostu bulmak zor malumunuz...özel mesaj atan bazı arkadaşlara mesaj sayım az olduğu için cevap yazamıyorum,kendilerine burdan teşekkür ederim

kebîkec

İhvan Forum Üye
redvekabul nicki üye yazmazsa sevinirim,belli ki ehli sünnet akaidine ters bir islam inancına sahip ve bunun propagandasını diğer arkadaşların mesajlarına salça olarak yapmakta...dua eden,iyi dilekde bulunan ve dualar öneren arkadaşlara ise teşekkür ediyorum,Allah razı olsun...sıkıntılırımı biraz açmak gerekirse:28 yaşındayım,bekar bir erkeğim ve iş gereği şehir dışında çalışıyordum.kaldığımız apart ortak kullanım alanıydı ve genelde pis bir yerdi.işlerin yoğunluğundan,fabrikanın ilgisizliğinden dolayı temizliğine fazla özen gösteremiyorduk.aynı zamanda tuvaleti ve banyosu aynı yerdeydi,banyo ve tuvaleti ayıran duşakabin gibi bir şey yada yükseklik mevcut değildi.kısacası kaldığım yer cinlerin cirit atacağı bir ortamdı.aşırı vesveselenmeye ve ruhsal bunalımlar yaşıyordum ama 2-3 gün sürüyor sonra tekrar normale dönüyordum.namazıma zikrime elinden geldiğince devam ediyordum.bundan 2 ay önce bir sıkıntı baş gösterdi ve bir türlü atlatamadım.yaşadığım vesveselerden farklı bir durum olduğunu anladım.büyü olabileceği şüphesine kapıldım ve izmire dönünce babama bu konudan bahsettim.Allah derken darlanmaya,Allah lafzı geçtiği zaman sıkılmaya başladım.ağır şekilde vesveseleniyordum.geçen hafta iş görüşmesi için kütahyaya giderken babamda anneme bu durumumdan bahsetmiş,annemde cinci bir kadına gitmiş.cinci kadın oğlunu yel perisi çarpmış demiş,hatta nezaman çarptığını falan söylemiş.onlara birkaç şey tarif etmiş,3 kere yasin okuyup pirinci denize atcaksınız şu kişinin ruhuna ediceksiniz pirinci oğlunun resiminin üzerinde gezidr gibi birşeyler anlatmış,bizimkilerde yapmış.tabi benim bu durumdan haberim yok.ben kütahyadayken 2-3 gün ferahlama yaşadım,izmire tekrar dönünce iyice daraldım ve artık cinci hocaya gitmeye karar verdim.sevdiğim ve güvendiğim bir abim birilerini arayarak bir hoca buldu,sana kafir dişi cin musallat olmuş dedi,kağıda bir daire çizdi oklar çizdi benim içim daralmaya başladı o an,dualar okudu kendi ruhainilerdinden yardım aldı sonra o kağıtla konuştu islama çağırdı cini,sonra o kağıdı yaktı.ben rahatladım.Allah derken sıkılmamaya,rahatça Kuran dinleyebilmeye başladım.rüyamda hep kadınlar görüyordum,cinsel ilişkide bulunuyordum,şiddetli baş ağrıları çekiyordum.bu durumlardan kurtuldum.kurtulduğumuada sevindim.aradan 3 gün geçti rüyamda gene musallat olma başladı,ayetel kürsi okurken başım ağrıyor,zikir ederken başım ağrıyor yine.özellikle öğlen-ikindi vakitleri çok daralıyorum.bana yardım eden adamın verdiği sureleri okuyamıyorum,baş ağrısı çekiyorum.yazacak aslında çok şeylerim var daha.ne durumdayım bende bilemiyorum artık.tarikat dersi almamama rağmen mahmut efendi hazretleri rüyalarıma girer çok zikiri etmem gerektiği söyler yardım ederdi,onu göremiyorum,rahmani rüyalar göremiyorum.kendimi münafık gibi kafir gibi hissediyorum.itikaden çok sıkıntılıyım şuan...

Allah cc şifa versin. Ben namazlardan sonra sizin için dua edeceğim. Rabbim inşirah versin. İnşallah tez zamanda geçer.

Hakperest

Kıdemli Üye
Valla helal olsun iki saattir yazıyoruz meğerse 4, 5 cümle yetiyormuş.
hem ruhsal geçmişim hem de bulunduğum yerin aynı zamanda cinlerin de mekanı(yerleşime bir kaç km) olması sebebiyle bu konu hakkında biraz birikimim var;
durum bu olunca daha net ve sade anlatabiliyor insan

insanın cinlerle imtihanı aslında sürekli bir hal taşımaktadır (gün boyunca devam eden bir durumdur)
cinler besinlerini(bizim yemek/besin olgumuzdan farklı olarak) bizden
bizimse enerji konusunda onlara ihtiyacımız vardır
bu ilişki bazan ittifaka ancak genellikle sürtüşmeye saptırmaya yada yönlendirmeye sebeb olabilmektedir

ruhsal dengesi zayıflamış insanları yönlendirmeleri daha yoğundur.
çünkü ruhsal açıdan zayıflamış insanı rahatlatarak yada rahatsız ederek;
kendilerinin bedeni ihtiyaçlarını tamamlamalarını erkene alabilmektedirler
(bedensel açıdan zayıf oldukları için aylarca yada yıllarca bedensel dejenerasyon yaşayabilmektedirler)

onlar insanları net olarak görürler ancak maddi evrende zayıf oldukları için etki alanımıza girmeye cesaret etmezler
biz onları görmeyiz (hatta gördüm dediğimizde bile onların etkisinin beyindeki oluşturulmuş görüntüsüdür yani gerçek görüntüleri değildir) ancak duygularımızda hissiyatımızda dolanıp dururlar (kan damarlarımızda -metafizik alanı kasdediyorum- dolanıp dururlar) işte aşırı,yoğun yada işlerine gelmeyen hislere girdiğimizde normal seyir bozulduğu için karşılıklı restleşmeler saptırmalar yaşanmaktadır.

not: bu bilgiler, iki alemin iletişiminin/çıkar ağının evrensel sır olması hasebiyle sadece çıkarsamalardır
yani bazılarında yanlış olabilirim. hatta bazılarında tam tersi bilgiler olabilir, bilemiyorum
Ancak bu konuda sizi bir fikir sahibi yapabilir

serkan..

Profesör
neye benziyor, nerede yaşıyorlarmış..bi de ne istiyor..bende merak ettim..karabasan gibi bişeyse ümüğünüzü sıkmak istiyordur muhtemelen..yani..
:D

Allahda seni güldürsün

Peri bunların dişisi idi sanırım

İstediklrri şekle bürünebiliyorlar çok güzellermiş

Bi arkadaşa da musallat olmuşlardı

Çok çekti

Kafir ise iş çok zor zira sınırı yoktur

İmtihan işte Allah tez vakitte kurtuluş nasip etsin

Bîdâr

Aktifleşmemiş
Felak, nas , ayetel kürsi

Bîdâr

Aktifleşmemiş
Yahu bu cinler sadece Müslümanlara mı musallat oluyor? Hadi oldu ve Müslüman nas ve felak surelerini okudu ve kurtuldu diyelim, faraza yani peki elin gavuru ne okuyacak? değil mi ama

Elin gavuru nas ve felak okumuyor ama tedavi oluyor ve kurtuluyor. Nasıl oluyor?

Yapmayın, aklın yolu bir.

Allah seni hidayete erdirsin.

levent48

Kıdemli Üye
Yahu bu cinler sadece Müslümanlara mı musallat oluyor? Hadi oldu ve Müslüman nas ve felak surelerini okudu ve kurtuldu diyelim, faraza yani peki elin gavuru ne okuyacak? değil mi ama

Elin gavuru nas ve felak okumuyor ama tedavi oluyor ve kurtuluyor. Nasıl oluyor?

Yapmayın, aklın yolu bir.

Bu soruyu @Mesihçi cevaplasın "Exorcism" diye bir şeyler yapıyorlar...En iyi o bilir... "Kutsal Damacana" aklıma geldi :D

zebih

Kıdemli Üye
Allah'ı Rabb bilen birine cinlerin feriştahı gelse bir halt edemez.

Yanlış söylüyorsun, ben Allah'ı Rabb kabul etmiyor muyum derseniz; şu dünyada Allah'ı daima Rabb kabul edebilenler pek bir azdır.

Muminaga

Yeni
cin, peri, karasaban, karabasan tayfalarından 5-10 tanesi gelsinler bana musallat olsunlar. gelsinler de baksınlar kaçın kurasıyız :) biz her yıl eylülde kırsala bağ bozumuna gittiğimizde önümde çay, sigara ve yanan odun ateşi eşliğinde gece kaçlara kadar gökyüzüne bakıp romantik fasıllar hayal ederken her defasında babam önüme dikilir ve ben içeri girinceye kadar rahat bırakmaz. Oğlum içeri gir cin musallat olur diyor. cinin musatlığından değil de babamın sözünü dinleme mecburiyetinden, romantik sahne bir çekimi iptal oluyor. uhde kalıyor içimde hep o ortam. biri musalat idi bize, 7 gün ceza aldı forumda. onun tadını çıkarıyorum şimdi, her ne kadar romantik yönü olmasa bile ... :D

cemaliii

Kıdemli Üye
cin, peri, karasaban, karabasan tayfalarından 5-10 tanesi gelsinler bana musallat olsunlar. gelsinler de baksınlar kaçın kurasıyız

aman diyeyim mahabad. diğer konularda birbirimize muhalifiz. ama bu konuda dostça yazdığımı bilmeni isterim. karabasan olayıyla geçmişte bende seninki gibi bir cümle kurdum. o gece karabasan bastı. aman diyeyim. bu işlerin şakası olmuyor dostum. allah cümlemizi korusun.

MÜTEŞEKKÜR

Kıdemli Üye
Es-Selamun Aleyküm arkadaşlar.acil yardımınıza ihtiyacım var.2 aydır kafir peri musallat oldu.psikolojim çok bozuldu.kendimi kafir gibi münafık gibi hissediyorum.geçen hafta cin çıkarma seansı yaşadım.üzerimde hala sıkıntılar var.ne yapacağımızı şaşırmış durumdayız.herşeyi okuyoruz,içiyoruz,üflüyoruz vs vs...İzmir'de ikamet ediyorum,tanıdığı sağlam ehli sünnet hoca olan varsa bu işlerle uğraşan bana ulaşsın lütfen ve yönlendirsin lütfen.benim için dua ederseniz sevinirim.şuan okuduğum sure ve dualara sağlam şekilde itikat etmekde sorun yaşamaktayım.Allah hepinizden razı olsun...

Çok yakından tanıdığım,İstanbul'da bu işin ehli 2 arkadaş hocamız var.Bunlarda sahtekarlık yoktur.Önce bu mesele nasıl başlad ki?Bir ateistle karşılaşıp aklınızı mı karıştırdı da bu vesveseler peydah oldu?Kendi kendinizi, dini mi ve Allahın varlığını mı sorguladınız?

Aşağıda ki sitenin, sahibin hoca talebeleri benim arkadaşımdır.Bu sitede iletişim kurup size yol gösterebilirler.ENİS TIĞLI hocaefendi ile irtibat kurunuz.

HAVASUL ESRAR

Hakperest

Kıdemli Üye
cin, peri, karasaban, karabasan tayfalarından 5-10 tanesi gelsinler bana musallat olsunlar. gelsinler de baksınlar kaçın kurasıyız :) biz her yıl eylülde kırsala bağ bozumuna gittiğimizde önümde çay, sigara ve yanan odun ateşi eşliğinde gece kaçlara kadar gökyüzüne bakıp romantik fasıllar hayal ederken her defasında babam önüme dikilir ve ben içeri girinceye kadar rahat bırakmaz. Oğlum içeri gir cin musallat olur diyor. cinin musatlığından değil de babamın sözünü dinleme mecburiyetinden, romantik sahne bir çekimi iptal oluyor. uhde kalıyor içimde hep o ortam. biri musalat idi bize, 7 gün ceza aldı forumda. onun tadını çıkarıyorum şimdi, her ne kadar romantik yönü olmasa bile ... :D

1999 da nusaybinin bagok dağının(pkk nın helikopter düşürmekle övündüğü) yamacında bir köyde okul lojmanında tek başımayım. (lojman köyün dışında üstelik)
çakan şimşeklerin ışığı, elektiriği kesilmiş odayı, camların çoğu kırık pencerin tahtadan dış kanatları olan pencereden inceden sızıyordu fasılalarla.

Rüzgar pencerenin tahtadan yapılmış dıştan kapatılmış kanatlarını kıracakmış gibi ses eşliğinde birbirine çarpıyordu.
zifiri karanlıkta yan odadan ev sahibinin uyumasını bekleyip içeriye çıkarma yapmayı bekleyen fare sürüsünün öncü faresinin tıkırtıları geliyor (çakan şimşekler,sağnak yağmur ve rüzgarda duymak mümkün değil ama beyin duymak istediğini bazan duyuyor işte).

Yanlızlık, korku, sağanak yağmur, şimşekler, yıldırım sesleri... bir korku filminin 3d değilde 6d sistemli gece sinamasının, yaşamın ilik dondurucu gerçekliğiyle
son seansında bir şey içimi ısıtıyordu yanlızca.
:: O'na olan SEVGİM:::
içime kesif ama ince
güçlü ama narin
kor halinde ama serin
serin ama içimi ısıtan bir sevgiydi bu

burdan ilan ediyorum O'nu SEVİYORUM
SEVGİMDEN öte TAPIYORUM
hiç bir yerde yanlız bırakmayan
orda da beni yanlız bırakmamıştı

MÜTEŞEKKÜR

Kıdemli Üye
bu arada peri diye bir şey yok kardeşim. sizin şu an içinde bulunduğunuz ruh hali vesvesedir. bir çeşit ruh hastalığıdır. psikolojik bir hastalığı ancak psikolojik ilaçlarla tedavi edebilirsiniz. ilaçtan kastım psikiyatırların verdiği kimyasal ilaçlar değil. çünkü ruhsal bir hastalığı kimyasal ilaçla tedavi edemezsiniz. ancak sinirlerinizi yatıştırır ve bir süre bünyeyi uyutursunuz. ilaç kullanmadığınızda bu hastalık tekrarlar. bu da sizi ilaç bağımlısı haline getirir. aynı şekilde mikrobik ya da bakteriyel hastalıkları da ruhsal tedavi yöntemleriyle tedavi edemezsiniz. kimyasal bir ilaç almanız gerekir. kısacası; maddi sorun maddi reçetelerle, manevi sorun manevi reçetelerle tedavi edilir.

eğer Allah'a ve inancınıza sarılırsanız ruh haliniz daha güçlü olacaktır.Sizin için dua edeceğiz. Allah yar ve yardımcınız olsun.

Peri denilen şey cinlerin dişisidir.Varlıkları da kesindir.Bu gibi haller ilaçla tedavi ile olmuyor.Senin bahsetmek istediğin halünikasyon olayıdır.Aldatıcıdır.Bu müzmin işin aslı cin meselesidir.Bu, itikaden ve ehlinin okuyup üzerinde vefk yazdırıp taşımasıyla veya hasta üzerinde tütsüler yaparak ve okuyarak bir kaç defa gün sayısı vererek Allah'ın izniyle halledilmektedir.Tecrübe edilmiştir.Cin yakma ve öldürme meselesi vardır.Kişi bunu kendi başına yapmaya kalkarsa büyük felaketleri üzerine alır.Bilhassa beyin ve kalbe yerleşmiş, taht kurmuş cinleri dışarı çıkarmak oldukça zor ve tehlikelidir.Bu işin erbabından başkası yapamaz.Eğer erbabı bunu başaramazsa cinlerin hücumuna uğrar ki onun için bu işin şakası yoktur.

krm gms

Üye
Çok yakından tanıdığım,İstanbul'da bu işin ehli 2 arkadaş hocamız var.Bunlarda sahtekarlık yoktur.Önce bu mesele nasıl başlad ki?Bir ateistle karşılaşıp aklınızı mı karıştırdı da bu vesveseler peydah oldu?Kendi kendinizi, dini mi ve Allahın varlığını mı sorguladınız?

Aşağıda ki sitenin, sahibin hoca talebeleri benim arkadaşımdır.Bu sitede iletişim kurup size yol gösterebilirler.ENİS TIĞLI hocaefendi ile irtibat kurunuz.

HAVASUL ESRAR

ne ateisti ne akıl karışması hocam?ben sana efendi hazretleri rüyamda yardım ediyor diyorum,sen ateistlerin kafa karıştırmasından bahsediyorsun :D en son mesajında yazdığın gibi şuan aklıma yerleşmiş,kafamı kemiren bir şey var.Allah dediğimde sure okuduğumda başıma ağrılar giriyor.çok güçlü bir varlık musallat olmuş durumda,en son geçen ay efendi hazretleriniyle rüyamda görüşürken bu lanet cin-şeytan rüyaya musallat olmaya kalktı.rahmani rüya görenler,efendi hazretleri ile mana aleminde buluşanlar bilir;böyle bir şey olması çok zor bir ihtimaldir.zikir ehli olan insanlarda bilirler,Allah dediğin zaman şeytan vesvese veremez kaçar,benim ki böyle olmuyor son 2 aydır.bazıları burda bu işin dalgasını geçiyor,Allah onlara bu musubeti yaşatsında göreyim ben onların ne hallere düştüklerini...