peri musallat oldu,yardım ve dua lütfen

Kimya_ı Saadet

Ordinaryus
Peri denilen şey cinlerin dişisidir.Varlıkları da kesindir.Bu gibi haller ilaçla tedavi ile olmuyor.Senin bahsetmek istediğin halünikasyon olayıdır.Aldatıcıdır.Bu müzmin işin aslı cin meselesidir.Bu, itikaden ve ehlinin okuyup üzerinde vefk yazdırıp taşımasıyla veya hasta üzerinde tütsüler yaparak ve okuyarak bir kaç defa gün sayısı vererek Allah'ın izniyle halledilmektedir.Tecrübe edilmiştir.Cin yakma ve öldürme meselesi vardır.Kişi bunu kendi başına yapmaya kalkarsa büyük felaketleri üzerine alır.Bilhassa beyin ve kalbe yerleşmiş, taht kurmuş cinleri dışarı çıkarmak oldukça zor ve tehlikelidir.Bu işin erbabından başkası yapamaz.Eğer erbabı bunu başaramazsa cinlerin hücumuna uğrar ki onun için bu işin şakası yoktur.

kardeşim ben bu işin uzmanı değilim. okuduğum kadarıyla biliyorum. cin mi yoksa vesvese mi olduğunu ayırt etmek zor. elbette dediğiniz gibi işin erbabına rast gelirseniz doğrusunu tespit edecektir. perinin dişi cin anlamına geldiğini burada öğrendim. elbette cinlerin varlığına inancım tam.ancak bizim dünyamıza müdahale etmemeleri gerekir. bildiğim kadarıyla buna yetkili değiller, bu yasak. eğer bu yasağı delen kafir cinler var ise onu bilemem. cin çıkarma, cin yakma, cin öldürme gibi şeyler bildiğiniz gibi tartışmalı konular. sonuçta bizim ruhumuzda, cinlerde bir enerjiden ibaret. elle tutulamaz, gözle görülemezler. bu konu maalesef suistimale çok açık. bir sürü sahte, şarlatan hacı, hoca var ortalıkta. güvenilir olanı bulmak kolay değil.

MÜTEŞEKKÜR

Kıdemli Üye
ne ateisti ne akıl karışması hocam?ben sana efendi hazretleri rüyamda yardım ediyor diyorum,sen ateistlerin kafa karıştırmasından bahsediyorsun :D en son mesajında yazdığın gibi şuan aklıma yerleşmiş,kafamı kemiren bir şey var.Allah dediğimde sure okuduğumda başıma ağrılar giriyor.çok güçlü bir varlık musallat olmuş durumda,en son geçen ay efendi hazretleriniyle rüyamda görüşürken bu lanet cin-şeytan rüyaya musallat olmaya kalktı.rahmani rüya görenler,efendi hazretleri ile mana aleminde buluşanlar bilir;böyle bir şey olması çok zor bir ihtimaldir.zikir ehli olan insanlarda bilirler,Allah dediğin zaman şeytan vesvese veremez kaçar,benim ki böyle olmuyor son 2 aydır.bazıları burda bu işin dalgasını geçiyor,Allah onlara bu musubeti yaşatsında göreyim ben onların ne hallere düştüklerini...

Seni anlıyorum kardeşim.Verdiğim site linkine müracaat ediniz.Derhal iletişim kurunuz.Yalnız bu iyileştirme operasyonu için bulundukları yer gitmenizi önerebilirler.Allah acil şifalar versin.Bu olumsuz ruhaniyetinizi pozitife çevirmeye gayret ediniz.Yani pozitif düşüncelerinizi bilinçaltına yerleştirirseniz kısa zamanda şifaya kavuşacağınızı ümit ederim.Verdiğim site sağlamdır ve güvenilebilir bir sitedir.Müsterih olunuz.Ben şimdi yatmaya gidiyorum.Seni Allah'a emanet ediyorum

Esselamü aleyküm...

kilicarslan

Kıdemli Üye
okudukça baş ağrılarım artıyor.ne yapacağımı şaşırdım...

Tabiiki, NAS ve FELAK Sureleriyle ALLAH´a siginmalisiniz. Manalarini ögrenip icten okuyarak , yaradana Esmaul Husna* ile Sigininiz.
Psikolojik olarakta tavsiyem, siz ne kadar bir seye deger verirseniz o, o kadar sizin bilinc altinizda büyür. Fazla kaale almayin ama NAS, FELAK ve Esmaul Husnayla duayi ihmal etmeyin derim.

*El-Vali,(koruyup gözeten, yöneten) El hafiz,(koruyan, muhafaza eden) isimleri olabilir

Kaptan

Mecra Yazarı
Soruyu soran arkadaş her ne kadar benim cevap vermemi istememiş olsa da ben yine kendisine faydalı olacağını düşündüğüm birkaç hususa değinmek istiyorum. Kendisi istemese de belki merak edenler vardır en azından onlara cevap vermiş olurum.

Madem bir meseleyi konuşuyoruz o halde söylediklerimiz de delillendirmek zorundayız.

Bakınız Rabbimi çok açık bir şekilde buyuruyor ki;

"İblis şöyle dedi: ‘Mâdem ki Sen beni rahmetinden uzaklaştırdın; ben de Senin doğru yolun üzerinde olanlara karşı pusu kurup oturacağım. Sonra önlerinden, arkalarından, sağlarından, sollarından onlara sokulacağım. Çoğunu sana şükreder bulamayacaksın." Araf 16-17/Hicr 40

"O malum vakit gününe kadar.» (İblis de) Dedi ki: «Senin izzetine yemin ederim ki, elbette onların hepsini azdıracağım. Ancak onlardan ihlasa erdirilmiş olan kulların müstesna" Sad 83

Şeytan’ın "ihlaslı kulların müstesna" demesi size hiçbir şey ifade etmiyor mu? Keza Rabbimizin Hicr suresi 43’de;

"Sana uyan azgınlardan başka, kullarımın üzerinde hiçbir nüfuzun yoktur." demesi de mi bir şey ifade etmiyor?

Her şeyin Allah’tan geleceğine iman eden bir Müslümanın cinlerden gelecek kötülüklerin, ayete göre aslında kendindeki iman zayıflığından kaynaklandığı gerçeğini nasıl göremez. Kendindeki iman zayıflığını görüp bunu düzelteceği yerde suçu cinlere havale etmek daha kolay tabi. Neden imanını düzeltmedin dendiğinde, valla benim bir suçum yok cinler bana musallat oldu mu diyeceğiz? Hatları hep başkalarında aramak insanoğlunun büyük bir hastalığıdır, hiç kendisinde aramaz hataları hep başkaları suçludur. İşte burada da kurbanımız hazır, "cin".

"Vesvese" başlığında Verda Naz kardeşimizin çok güzel bir cevap vardı ve o cevabında getirdiği ayet tam da buraya uygun düşüyor;

"Allah'tan korkanlar, kendilerine şeytandan bir vesvese geldiği zaman, durup düşünürler ve derhal gerçeği görmeye başlarlar."(Araf/201)

Demek ki Allah'tan gereği gibi korkmayanlar şeytanın maskarası olurlar.

Bütün bu ayetlerden, Allah’tan korkan, ancak Allah’a ibadet edip ancak Allah’a sığınan, Allah’tan gelen vahye sadık kalan Allah’ın ihlaslı kulları üzerinde şeytanın, cinlerin hiçbir gücü olamayacaklarını anlıyoruz.

Bu böyle olmaz ama ya, hep bu cinler insanlara musallat oluyor, bir gün forum olarak bir olalım da şunların ağzının burnunu dağıtalım ya, nedir bu kardeşim. Ancak ben ve @Mahabad dışında kimse buna cesarete edemeyecek anlaşılan.

adams77

Kanalizasyoncu
Cinler hakkında bilgisi olan varmı ?

lafons7275

Kıdemli Üye
Rahmân ve Rahîm (olan) Allah’ın adıyla. 1. (Resûlüm!) De ki: Cinlerden bir topluluğun (benim okuduğum Kur’an’ı) dinleyip de şöyle söyledikleri bana vahyolunmuştur: Gerçekten biz, hârikulâde güzel bir Kur’an dinledik .
2. Doğru yola iletiyor, ona iman ettik. (Artık) kimseyi Rabbimize asla ortak koşmayacağız.
3. Hakikat şu ki, Rabbimizin şânı çok yücedir. O, ne eş ne de çocuk edinmiştir.
4. Doğrusu bizim beyinsiz olanımız (iblis veya azgın cinler), Allah hakkında pekaşırı yalanlar uyduruyormuş.
5. Halbuki biz, gerek insanlar gerekse cinler Allah hakkında asla yalan söylemezler, sanmıştık.
6. Şu da gerçek ki, insanlardan bazı kimseler, cinlerden bazı kimselere sığınırlardı da, onların taşkınlıklarını arttırırlardı.
7. Onlar da sizin sandığınız gibi, Allah’ın hiç kimseyi tekrar diriltmeyeceğini sanmışlardı.
8. Doğrusu biz (cinler), göğü yokladık, fakat onu sert bekçilerle, alev huzmeleriyle doldurulmuş bulduk.
9. Halbuki, (daha önce) biz onun bazı kısımlarında (haber) dinlemek için oturacak yerler (bulup) oturuyorduk; fakat şimdi kim dinlemek isterse, kendisini gözetleyen bir alev huzmesi buluyor.
10. Bilmiyoruz, yeryüzündekilere kötülük mü murat edildi, yoksa Rableri onlara bir hayır mı diledi?
11. Gerçekten biz, -kimimiz sâlih kişiler, kimimiz ise bunlardan aşağıda olmak üzere- türlü türlü yollar tutmuştuk.
12. (Artık) şu gerçeği şüphesiz anladık ki, biz yeryüzünde bulunsak da Allah’ı âciz bırakamayacağız, başka yere kaçmakla da elinden kurtulamayacağız.
13. Doğrusu biz, o hidayeti (Kur’an’ı) işitince ona iman ettik. Kim Rabbine iman ederse, artık ne bir (ecrinin) eksikliğe uğratılmasından ne de haksızlık edilmesinden korkar.
14. İçimizde, (Allah’a) teslimiyet gösterenler de var, hak yoldan sapanlar da var. Teslimiyet gösteren kimseler, doğru yolu arayanlardır.
15. Hak yoldan sapanlara gelince, onlar cehenneme odun olmuşlardır.
16. Şayet doğru yolda gitselerdi,onlara bol su verirdik.
17. Bu hususta kendilerini denememiz için , Kim Rabbinin zikrinden yüz çevirirse, (Rabbin) onu gitgide artan çetin bir azaba uğratır.
18. Mescidler şüphesiz Allah’ındır. O halde, Allah ile birlikte kimseye yalvarmayın (ve kulluk etmeyin).
19. Allah’ın kulu, O’na yalvarmaya (namaza) kalkınca, neredeyse onun etrafında keçe gibi birbirlerine geçeceklerdi.
20. (Resûlüm!) De ki: Ben ancak Rabbime yalvarırım ve O’na kimseyi ortak koşmam.
21. De ki: Doğrusu ben (kendi başıma) size ne zarar verme ne de fayda sağlama gücüne sahibim.
22. De ki: Gerçekten (bana bir kötülük dilerse) Allah’a karşı beni kimse himaye edemez, O’ndan başka sığınacak kimse de bulamam.
23. (Benim yaptığım) ancak Allah katından olanı, O’nun gönderdiklerini tebliğdir. Artık kim Allah ve Resûlüne karşı gelirse, bilsin ki ona, (kendi gibilerle birlikte) içinde ebedî kalacakları cehennem ateşi vardır.
24. Sonunda, tehdit edilip durduklarını (azabı, kıyameti) gördükleri zaman, kim yardımcı olma bakımından daha güçsüz ve sayıca daha az imiş, bileceklerdir.
25. De ki: Tehdit edilegeldiğiniz (azap), yakın mıdır, yoksa Rabbim onun için uzun bir süre mi koyar, ben bilmem.
26. O bütün görülmeyenleri bilir. Sırlarına kimseyi muttali kılmaz;
27. Ancak, (bildirmeyi) dilediği peygamber bunun dışındadır. Çünkü O, bunun önünden ve ardından gözcüler salar,
28. Ki böylece onların (peygamberlerin), Rablerinin gönderdiklerini hakkıyla tebliğ ettiklerini bilsin. (Allah) onların nezdinde olup bitenleri çepeçevre kuşatmış ve her şeyi bir bir saymıştır (kaydetmiştir).

adams77

Kanalizasyoncu
evet abi açıklamalarını alalım sureden anladığını bizimle paylaşırmısın lütfen Allah rızası için

Dut_agaci

Kıdemli Üye
Web sitesi
www.Menzil.Net
Aynı durum Ashab-ı Güzin Efendilerimizin başına gelip, durumu Allah cc Rusülüne (sav) intikal ettirdiklerinde, buyururlar

-Hırsız boş eve girer mi ? Sizde olanlar şeytanın vesvesesidir, iman cevherini çalmak ister.

Yalnız kalmamaya, abdestsiz dolaşmamaya özen gösterin.

Yakın ve faydalı tavsiye istiyorsanız Adıyaman ili Kahta ilçesi Menzil Köyü'ne gidin.

Oradaki Allah cc dostu evliyaullah size yardımcı olacaktır.

Hırsız olsak, iki odalı bir eve girsek, odanın birinde necaset, birinde ziynet olsa. Biz hangisini tercih ederiz ?

Elbette ziynet, değerli eşya olanı. Mü'minin kalbi de iman cevheriyle doludur.

Şeytan hırsızı bu cevheri çalsın ki, kendine arkadaş bulsun, imansız göndersin ümmeti, yapar, müsadesi var :)

Siz arkadaş çevreniz başta olmak üzere yediğiniz, içtiğiniz, giydiğiniz şeylere dikkat edin.

Besmelesiz dolaşmayın, tuvalet, banyo, çöplük yanında fazlaca vakit harcamayın.

Ahter

Kıdemli Üye
İslam akaidine göre cinin varlığı tartışılamaz..Görmek gerekmez, inanmak için..Vahiy var diyorsa tartışılmaz..Kaldki bu varlıklar la temas kuran lar dahi vardır..Yani iletişim ..

lafons7275

Kıdemli Üye
evet abi açıklamalarını alalım sureden anladığını bizimle paylaşırmısın lütfen Allah rızası için

11. Gerçekten biz, -kimimiz sâlih kişiler, kimimiz ise bunlardan aşağıda olmak üzere- türlü türlü yollar tutmuştuk.

Cinlerin de kafir olanı var, müslüman olanı var. Lakin ekserisi kafirdir.

lafons7275

Kıdemli Üye
İslam akaidine göre cinin varlığı tartışılamaz..Görmek gerekmez, inanmak için..Vahiy var diyorsa tartışılmaz..Kaldki bu varlıklar la temas kuran lar dahi vardır..Yani iletişim ..

Cİn ile evli olan bir müslüman biliyorum.

deren

semure
önce eûzu çek sonra kurandan kolayına geleni oku
Cinler ve şeytanlar şekillere bürünüp size göründükleri zaman (onları savmak için ) EZAN okuyun.buyurmuş peygamber efendimiz salllallahü aleyhi vessellem)

Müminun süresinin 115. ayetinden suresinin sonuna kadar (dört ayeti) kulağınıza okutun.''Eğer bir kişi sağlam bir inançla dağa okusa,dağ yernden oynar,yok olurdu''H.Ş
sağ kulağınıza 7 defa ezan, 1 fatiha,ihlas,Felak , Nas sürelerini okursan cin ateşte yanıyormuş gibi yanarmış
Ayetül kürsi'yi 7,11,17,313 okununca tesiri görülür.Bu duaların yanlış okunmaması gerekiyormuş.Rabbim şifa versin

adams77

Kanalizasyoncu

İletişim hakkında bilginiz varmı ? Hangi yol ile oluyor birde görünüyorlar mı ?

adams77

Kanalizasyoncu

Cinlerin de kafir olanı var, müslüman olanı var. Lakin ekserisi kafirdir.

Varlıkları hakkında bilginiz varmı ? Onları görebilirmiyiz