peri musallat oldu,yardım ve dua lütfen

ELİF

Yeni
Evet cin vardır ama bizim insanlarimiz o kadar bilinçsiz ki sürekli bayilan genç kadini cin var diye yillarca hocaya götürüyorlar ve kadinin beyninde tümör varmış tabi doktora getirdiklerinde geç kalınmış oluyor..

GT-I8190 cihazımdan gönderildi

Kaçak

Yeni
Çok ecinnili bir site olduk
bırakırım bak siteyi

Okyanus

Profesör
Bu arkadaş demişti ya banyo ve wc bir arada diye,sakatlık orada .Banyo yapılan yere bevledilirse sonuç pek iyi olmaz diye duymuştum.Türk doktorlarına bazen güvenmesemde genelde güvenirim. Ama bu hususta bir şey yapabileceklerini sanmıyorum.Arkadaşın özzeyin vb. tavsiyelerine uyması lazım.Yani abdestli olmaya gayret namazları kılma.Mümkün olduğu kadar ayetel kürsi okuma.Allah yardım etsin.Şifa versin.
İnsanlar kabul etsede etmesede cin olayı var.Çaresi Allaha sığınmak.

cüneytkaya

Profesör
1- Euzü Besmele ile Fatiha suresini okumalı.

2-
Euzü Besmele ile iki Kul-euzü okumalı.

3-
Bir miktar suya Âyet-el kürsi, İhlas ve Muavvizeteyn [Nas ve Felak] surelerini okumalı. Büyü yapılan kimse bundan üç yudum içmeli, kalan su ile gusletmeli.

4-
Sedir ağacının 7 tane yeşil yaprağı ezilip su ile karıştırılır. Üzerine Âyet-el kürsi, İhlas ve Kul-euzüler okunur. 3 yudum içip geri kalanla gusledilir.

5-
Üç kere Salevat ve Fatiha, Âyet-el kürsi, Kâfirun, İhlas, Felak ve Nas sureleri yedişer defa okunup hastaya üflenir. Bunlar tekrar okunup hastanın yatağına, evin her yerine, bahçeye üflenir.

6-
Fatiha, Âyet-el-kürsi ve 4 Kul [Kâfirun, İhlas, Felak ve Nas sureleri]yedişer kere okunup hastaya üflenirse, büyü, nazar, hayvan sokması ve bütün dertler için iyi gelir. Tuza okunup, suda eritip içirmek ve ısırılan yere sürmek de olur.

7-
Sabah akşam, Bekara suresinin başından 4 âyet ve Âyet-el kürsi ile, Âyet-el kürsiden sonraki iki âyeti ve Bekara suresinin sonundaki 3 âyet, delinin üzerine okunursa, iyi olur.

8-
Sabah akşam 24 kere Estağfirullah denir, sonra (Estağfirullah elazim ellezi la ilahe illa hüvel hayyel kayyume ve etubü ileyh) denir. Sonra 11 İhlas ve 7 kere Fatiha ve 33 kere, Allahümme salli ve sellim ala seyyidina Muhammedin ve alâ âli seyyidina Muhammed okuyup, sevabı Peygamber efendimizin ve Eshab-ı kiramın ve Evliyanın ve sonra isimleri okunarak Silsile-i aliyye büyüklerinin ruhlarına hediye edilir. Bunların hürmetine şifa vermesi için dua edilir. Her gün sabah-akşam böyle dua edilir.

9-
Günde 500 kere (La havle vela kuvvete illa billah) okumalı! Başlarken ve bitirince yüz kere salevat getirmeli. [Bunu her gün muhakkak okumalı, ihmal etmemeli.]

10-
Ha-Mim Mümin suresinin başından masir’e kadar ve Âyet-el kürsi okumalı.

11-
La ilahe illallahü vahdehü la şerike leh lehülmülkü velehülhamdü vehüve alâ külli şeyin kadir okumalı.

12-
Cuma günü seher vakti, sağ elinin içine Nisa suresi 99. Âyeti, vemen yahruc’dan rahimâ’ya kadar yazılır, sonra dili ile yalanıp yutulur. 40 yıllık büyü de olsa çözülür.

ELİF

Yeni
Komşumun kizinin babasi vefat etmişti, çok üzülmus günlerce ağlamis ve uykusuz kalmis. kapi çaldı baktim karsimda korkmus korkudan resmen titriyor ne oldu sana dedim ağlarken kolumda küçük küçük adamlar yürüdüğünü gördüm dedi bende çok uzuldugu için olabileceğini sinirlerinin yiprandigini destek almasini söyledim bana israrla hayir bana cinler musallat oldu dedi..sonra birgün annesi geldi kadincagiz bana yalvardi lütfen ikna et tedavi olsun dedi o günden sonra sürekli birseyler görmeye başladı dedi acikcasi cokta samimiyetim yoktu fazla da tanimiyordum ama bir sekilde firsat buldukça kizi kahveye davet ettim bir şekilde onunla yakinlasmaya calistim bana cok değer verip saygi gosteriyordu ama hiç bir şekilde tedaviye ikna edemedim neyse biz orada kisa sureli ikamet ettik sonra tasindik gecen yil ablasiyla karsilastik sordum maalesef durumu cok kötü oldu doktor hastaneye yatirdi 2 aydir yatiyor biraz daha iyi dedi.. Evet bazen tibbin da çaresiz kaldığı durumlar vardir ama şu durumu kim aciklayabilir? Ona ilerleyecegini gençliğine yazik olabilecegini defalarca söylediğim halde bana inanmadi.. şizofren bir genci kendi teshisiyle cinlere ugramis diye tedavi ettirilmeyen veya tedaviyi kabul etmek istemeyen intihar eden gencin durumunu kim aciklayabilir? Görünür de o birseyler goruyor metafizikle cok uğraşıyor ona görünen birileriyle muhabbet ediyor peki bu durumda bizler uzmani olmadigimiz konularda gerçekten cin var teshisini nasil koyabiliriz? Bu çok zor o yüzden dedigim gibi Kuranimiz bizlere ayrica sifadir ama tedavi de olunması gerekir..

GT-I8190 cihazımdan gönderildi

Zülkarneyn-23

Doçent
Peri yok yalan; fakat cinler, şeytanlar var.
Musallata sebep eğer büyü ise ve büyü, bir cisim, muska vasıtasıyla gizlice yapılmışsa önce bu cismi bularak yok etmeniz gerekir. Eğer bu cismi yok etmezseniz tasallut devam eder.
Eğer bir büyü yok da sadece musallat varsa, düzenli namaz kılmanız yeterli.

garip70

Ordinaryus
Es-Selamun Aleyküm arkadaşlar.acil yardımınıza ihtiyacım var.2 aydır kafir peri musallat oldu.psikolojim çok bozuldu.kendimi kafir gibi münafık gibi hissediyorum.geçen hafta cin çıkarma seansı yaşadım.üzerimde hala sıkıntılar var.ne yapacağımızı şaşırmış durumdayız.herşeyi okuyoruz,içiyoruz,üflüyoruz vs vs...İzmir'de ikamet ediyorum,tanıdığı sağlam ehli sünnet hoca olan varsa bu işlerle uğraşan bana ulaşsın lütfen ve yönlendirsin lütfen.benim için dua ederseniz sevinirim.şuan okuduğum sure ve dualara sağlam şekilde itikat etmekde sorun yaşamaktayım.Allah hepinizden razı olsun...

Peri yok yalan; fakat cinler, şeytanlar var.
Musallata sebep eğer büyü ise ve büyü, bir cisim, muska vasıtasıyla gizlice yapılmışsa önce bu cismi bularak yok etmeniz gerekir. Eğer bu cismi yok etmezseniz tasallut devam eder.
Eğer bir büyü yok da sadece musallat varsa, düzenli namaz kılmanız yeterli.
@Zülkarneyn-23 sen mehdinin komutanlarından değil miydin?
Cinlerle ahir zaman kıyamet savaşları yaptım demiyor muydun?
Hani bütün cinlere istediğini yaptırabiliyordun?
Yardım etsene arkadaşa... O şekilde kaçmakla olmaz...

Zülkarneyn-23

Doçent

@Zülkarneyn-23 sen mehdinin komutanlarından değil miydin?
Cinlerle ahir zaman kıyamet savaşları yaptım demiyor muydun?
Hani bütün cinlere istediğini yaptırabiliyordun?
Yardım etsene arkadaşa... O şekilde kaçmakla olmaz...

Cevabı önceki mesajda vermiştim. Eğer büyü, bir cisim vasıtasıyla yapılmışsa ve bu cisim evde bir yerlerde gizli ise bu cismin bulunup yok edilmesi gerekir. Yok etmeyi sakın çöpe atarak yapmayın. Bulursanız ateşte tamamen yakın. Yok edilmezse; bu cisim bir mıknatısın demiri çektiği gibi şeytan çeker.

Eğer ki büyü yok da sadece şeytan musallatı ise; düzenli namaz kesinlikle yeterli olacaktır.

Bir de ek olarak peri musallat oldu demiş. Peri diye bir şey yok; şeytan, cin var. Madem peri olduğunda ısrarlı; peri olduğunu nereden biliyor ? Ancak onlarla konuşarak böyle cevap verebilir. Onlara sorup da böyle mi cevap almış ? Arkadaşta onlarla konuşacak kadar ilim varsa, onlara defolup gitmelerini de söylemiş mi?? Veya bizlerle dalga mı geçiyor ?

garip70

Ordinaryus
Cevabı önceki mesajda vermiştim. Eğer büyü, bir cisim vasıtasıyla yapılmışsa ve bu cisim evde bir yerlerde gizli ise bu cismin bulunup yok edilmesi gerekir. Yok etmeyi sakın çöpe atarak yapmayın. Bulursanız ateşte tamamen yakın. Yok edilmezse; bu cisim bir mıknatısın demiri çektiği gibi şeytan çeker.

Eğer ki büyü yok da sadece şeytan musallatı ise; düzenli namaz kesinlikle yeterli olacaktır.

Bir de ek olarak peri musallat oldu demiş. Peri diye bir şey yok; şeytan, cin var. Madem peri olduğunda ısrarlı; peri olduğunu nereden biliyor ? Ancak onlarla konuşarak böyle cevap verebilir. Onlara sorup da böyle mi cevap almış ? Arkadaşta onlarla konuşacak kadar ilim varsa, onlara defolup gitmelerini de söylemiş mi?? Veya bizlerle dalga mı geçiyor ?

Ne diyim... Sen de haklısın...

cüneytkaya

Profesör
İmam-ı Rabbani hazretleri, talebeleri ile, uzak bir yere giderken, gece, bir handa kaldılar. (Bu gece bir bela zuhur edecektir. [Besmele ile] (Bismillâhillezi lâ yedurru ma’asmihi şey’ün fil erdı ve lâ fissemâi ve hüves-semi’ul alim) duasını üç defa okuyun) buyurdu. Gece büyük yangın oldu. Her odada eşyalar yandı. Duayı okuyanlara bir şey olmadı.

Dert, bela, fitne, hastalık, nazar, sihir ve zalimlerin şerrinden korunmak için, sabah akşam, imam-ı Rabbani hazretlerinin bildirdiğini hatırlayarak, 3 defa okumalıdır. Âyât-i hırz okununca da, bu duayı okumalıdır. Hadis-i şerifte buyuruldu ki:
(Bismillâhillezi lâ yedurru ma’asmihi şey’ün fil erdi ve lâ fissemâi ve hüves-semi’ul alim duasını sabah 3 kere okuyana, akşama kadar, akşam okuyana da, sabaha kadar hiç bela gelmez.) [İbni Mace]

Korkulu yerde ve düşman karşısında, emin ve rahat olmak için Li ilafi’yi [Kureyş suresini] okumalıdır. Tecrübe edilmiştir. Gece ve gündüz, hiç olmazsa, 11 defa okumalıdır! Hadis-i şeriflerde buyuruldu ki:
(“Euzü bikelimâtillahittammâti min şerri mâ haleka” duasını okuyana, o yerden kalkıncaya kadar, hiçbir şey zarar veremez.) [Müslim]

(Issız bir yerde, bir şey kaybeden veya bir yardıma ihtiyacı olan, “Ey Allah’ın kulları bana yardım edin” desin! Her yerde, sizin görmediğiniz Allah’ın kulları vardır. Korkulu yerde üç kere, Allah’ın kulları, bana yardım edin demelidir.)
[Taberani]

(Hasbiyallahü ve ni’mel vekil sözü her korku için bir emniyettir.)
[Deylemi]

Korkulu şeyden kurtulmak ve bir dileğe kavuşmak için Taha suresinin 37. âyetinden [velekaddan] 39. âyetin sonuna [ala ayniye] kadar olan kısım, su geçirmez bir şeye 7 defa sarıp veya içi görünmeyecek şekilde PVC yaptırıp yanında taşımalıdır. Faydası çok görülmüştür.

İmam-ı Rabbani hazretleri cinden korunmak için ve korkulu zamanlarda, (Lâ havle velâ kuvvete illa billah-il-aliyyilazim) okunmasını emrederdi.

Muhammed Masum hazretleri buyuruyor ki:
Dertlerden kurtulmak ve murada kavuşmak için 500 kere Lâ havle velâ kuvvete illâ billah demeli, okumaya başlarken ve okuduktan sonra yüzer kere salevât-ı şerife okuyup dua etmelidir.

Dertlerin, belaların gitmesi için, istiğfar okumak da çok faydalıdır, çok tecrübe edilmiştir. Hadis-i şerifte, (İstiğfara devam edeni, çok okuyanı, Allahü teâlâ, dertlerden, sıkıntılardan kurtarır. Onu, hiç ummadığı yerden rızıklandırır) buyuruldu. İstiğfar, insanı her murada kavuşturur. Tevbe etmeli, istiğfarı çok okumalı. Bütün dertlere, sıkıntılara karşı faydalıdır. Allahü teâlâ, (İstiğfar okuyun; imdadınıza yetişirim) buyurdu. (Hud 52)

Hicdenice

Üye
Cinleri ve seytanlari helak eden DUA...

Es Selamün Aleyküm.
Bismillahirrahmanirrahim.

"Resulü Ekrem Sallü Aleyhi ve Sellem" Mirac gecesi miraca cikacagi zaman, cinler ve seytanlar ellerinde ates toplu silahlari ile toplandilar. Ve Resulü Ekrem´i yakmak icin saldirmaya basladilar. Bunun üzerine Hazreti Cibril Aleyhisselam geldi ve;" Ya Muhammed Sallü Aleyhi ve Sellem, bu Duayi oku" dedi. Resulü Ekrem Efendimiz bu Duayi okuduktan okyunca, cinlerin ve seytanlarin atesleri söndü ve hepsinide "ALLAH Celle Celalühu" helak etti. Kesinlikle denenmis ve cok faidesi görülmektedir, ne zaman böyle durumlar ortaya cikarsa sürekli okunmalidir, 1-3-5 kesin bir miktari yoktur.

Bu Mübarek Duayi yazarak üzerinde tasiyanlar, seytanlarin ve cinlerin serrinden kurtulurlar en önemlisi tabiki okunmasidir. Ruhi bunalim, sitres, daralma, agirlik, halsizlik, bitkinlik, ates basmasi, hararet gibi hastaliklara karsi okunmasi bir iksirdir, seytan ve cinlerin kül haline gelmesine vesile olur Biiznillahi Teala. Dua asagidadir ve hakkinizi helal edin Vesselam.

Bismillahirrahmanirrahimmm.

Euzü bi kelimetillahittammeti min şerri mahaleka ve zerae ve berea ve min şerri ma yenzilü minessemai ve min şerri ma ya´rucü fiyha ve min şerri fitnetil leyli vennehari ve min şerri külli tarikın illa tarikan yatruku bihayrin YA RAHMAN!!!

Hicdenice

Üye
Es Selamün Aleyküm.
Bismillahirrahmanirrahim.

"Resulü Ekrem Sallü Aleyhi ve Sellem" Mirac gecesi miraca cikacagi zaman, cinler ve seytanlar ellerinde ates toplu silahlari ile toplandilar. Ve Resulü Ekrem´i yakmak icin saldirmaya basladilar. Bunun üzerine Hazreti Cibril Aleyhisselam geldi ve;" Ya Muhammed Sallü Aleyhi ve Sellem, bu Duayi oku" dedi. Resulü Ekrem Efendimiz bu Duayi okuduktan okyunca, cinlerin ve seytanlarin atesleri söndü ve hepsinide "ALLAH Celle Celalühu" helak etti. Kesinlikle denenmis ve cok faidesi görülmektedir, ne zaman böyle durumlar ortaya cikarsa sürekli okunmalidir, 1-3-5 kesin bir miktari yoktur.

Bu Mübarek Duayi yazarak üzerinde tasiyanlar, seytanlarin ve cinlerin serrinden kurtulurlar en önemlisi tabiki okunmasidir. Ruhi bunalim, sitres, daralma, agirlik, halsizlik, bitkinlik, ates basmasi, hararet gibi hastaliklara karsi okunmasi bir iksirdir, seytan ve cinlerin kül haline gelmesine vesile olur Biiznillahi Teala. Dua asagidadir ve hakkinizi helal edin Vesselam.

Bismillahirrahmanirrahimmm.

Euzü bi kelimetillahittammeti min şerri mahaleka ve zerae ve berea ve min şerri ma yenzilü minessemai ve min şerri ma ya´rucü fiyha ve min şerri fitnetil leyli vennehari ve min şerri külli tarikın illa tarikan yatruku bihayrin YA RAHMAN!!!

ömerusta

Kıdemli Üye
işte dinini bilmeyen dinden acizliğin sayfalarını izledik hastaysanız doktoro bay bay

Son.Fedai

Kıdemli Üye
Web sitesi
www.elibolyazilim.com
Ayet yok hadis var:

"Melekler nurdan yaratıldı; "cin" ise dumansız yalın ateşten yaratılmıştır."
Demiş

Siz de

kehf suresi 50. ayet. lafons ayet var.
Demişsiniz

Oysa

Kehf suresi 50.
Diyanet Vakfi: Hani biz meleklere: Âdem'e secde edin, demiştik; İblis hariç olmak üzere, onlar hemen secde ettiler. İblis cinlerdendi; Rabbinin emrinden dışarı çıktı. Şimdi siz, beni bırakıp da onu ve onun soyunu mu dost ediniyorsunuz? Oysa onlar sizin düşmanınızdır. Zalimler için bu ne fena bir değişmedir!

http://www.kuranmeali.org/18/kehf_suresi/50.ayet/kurani_kerim_mealleri.aspx

Diyor

Burada melek ve cinlerin yaratılması ile ilgili bir bilgi yok ki??

Son.Fedai

Kıdemli Üye
Web sitesi
www.elibolyazilim.com

kebîkec

İhvan Forum Üye
Rahman 15 ''Cinleri de dumansız ateşten yarattı.''

kebîkec

İhvan Forum Üye
Sad 76 İblis, “Ben ondan daha hayırlıyım. Beni ateşten yarattın, onu ise çamurdan yarattın” dedi.