"pis yahudi" demenin dayanılmaz hafifliği ve nefret suçu.

Mugalata

Kıdemli Üye
"pis yahudi", "pis ermeni" vb... bu tür hitaplar yasalar nezdinde suçtur. nefret suçu kapsamına girer.

bizde eskiden gelen egemen sistem ve yaygın toplumsal kültür maalesef bu nefret suçunun suç olduğunu bile bilmiyor. ama suç.

bu forumda da bu tür yazılar yayınlanıyor. buna engel olmak, bu tür ifadeleri silmek, yazanı uyarmak, devamı hâlinde cezaî işlem yapmak gerekir.

ayrıca bu tür ifadeler, zalimlerin ekmeğine yağ sürüyor; asıl pis olan ve pis olduğunu söylemenin nefret suçu kapsamına girmediği zalimlerin...

Yetim

Kısıtlı Erişim
https://www.facebook.com/photo.php?v...type=2&theater

BUnu yapaNlar pislik değilde ne ? bunua yapanlar pisliktende öte içimden bu terörist zalim sonits pislik Yahudilerine çok galiz şekilde küür ediyorum hem de çok fena ...

Ayrıca pislik kelimesine DAYANAMIYORSUNUZ.

Ya KATLEDİLEN BEBEKLERİNİZ IRZNIZA GEÇİLEN NAMUSLARINIZ OLSA NE DERDİN ?

Bırakında PİSLİĞE PİSLİK DİYELİM

Hatta BERABER PİSLİK DEMELİYDİK DÜNYA PİSLİĞİ NET TANISIN ..

SİONİZİM EŞİTTR PİSLİK KAN EMİCİ İSRAİLİ TERÖRİSTLER YAHUDİ PİSLİKLERİ ...

Mugalatamısın nesin bana cevap yazma senin başlığın atında burayı okuyacaklara yazdım sana dEğil ...KAHROLSUN ZALİMLER IRZ DÜŞMANLARI CANİLER BEBEK KATLEDEN KAN EMEN PİSLİKLER VE DESTEKCİLERİ

Kaçak

Yeni
Kardeş sövergezer bir toplumuz unutuyorsun sanırım ...
Sövdüğünde sevap aldığını sanan bile vardır bu forumda ...

Yetim

Kısıtlı Erişim
Kardeş sövergezer bir toplumuz unutuyorsun sanırım ...
Sövdüğünde sevap aldığını sanan bile vardır bu forumda ...

Videoları seyrediyorsunuz sionist israilli bebek katili bebek kanı içen ırz düşmanlarının namus çiğnemlerini ve soykırımlarını seyrediyosun İLK TEPKİNİZ NE OLUYOR SENİNDE F.GÜLEN GİBİ İSRAİLLİ ÇOCUKLAR İÇİN ÇİGERİNİN YAĞLARIMI ERİYOR OBAMA GİBİ İSRAİL HAKLIMI DİYOSUN YOKSA MERKEL GİBİ İSRAİLİ DESTEKLİYORMUSUN YOKSA KÜFÜR VEYA HAKARETMİ EDİYORSUN ? SAHİ NASIL İLK TEPKİN ?

Kaçak

Yeni
Besmele , dua , beddua buğuz vs ...
sokak ağzı değil ...

Yetim

Kısıtlı Erişim
Besmele , dua , beddua buğuz vs ...
sokak ağzı değil ...
besmele dua beddua olağan Buğuzunun içnde nasıl tepki var ONU SORYOZ

İngiliz avam kamarasındaki lord lar gibimisin yoksa bu milletin özü anadolu gençliği gibi harbi özündenmi tepkin ?

hiç ana dolu evladı gibi özünden davranan konuşan içi dışı bir olanı görmedinmi...

Sokak ağzı deyipe beğenmediğin ağız BU MİLLETİN İNSANLIĞIN AĞZI PİSLİK YAHUDİYE PİSLİK DİYE AĞIZ YAPMAK

Muminaga

Yeni
"pis yahudi", "pis ermeni" vb... bu tür hitaplar yasalar nezdinde suçtur. nefret suçu kapsamına girer.

peki buna ne dersiniz?

Filistinli kadını ve karnındaki bebeğe bir kurşun sıkıp iki can alın yazısı hem tek tek yahudilerin hemde siyonist israilin uyguladığı soykırımcı zihniyetin dışa vurumudur. Yani bu resimdeki zihniyet istisnai bir durum değil genel yaklaşımdır. Dünyadaki ve israildeki yahudilerin % 90'nın ortak zihniyetidir.

içten ve samimi olarak değilde yapmacık bir tavırla diyecek ki buda nefret suçudur. hayır samimi değilsin. eğer samimi olsaydın tüm dikkatini bu noktaya yoğunlaştırırdın.
insancıl davranıyormuş, o yüzden pis yahudi denilmesine göz yumamazmış?
peki sen israile ak pak dersen siyonist yahudi bu pislikleri icra etmez mi?

aşağıdaki şu resmi gördükten sonra siyonist katile pis denilmesine karşı çıkmak için insanın aklıyla bir zoru olması gerek.
hırsızlık yapana hırsız, fah.......lik yapana fah...e dersiniz. hırsızın kendisi kendisine hırsız denilmesine karşı çıkması, fah........nin de kendisine fah..şe denilmesine karşı çıkması ile yahudilerin icra ettikleri pisliklerden dolayı kendilerine pislik denilmesine karşı çıkması arasında ne fark var?
yaptığı işin niteliği itibarıyla bir kişi veya zümreye hak ettiği lakap ve isim verilmesi kimin niye zoruna gidiyor ki?
yahudiler yok eğer pislik denilmesini haz edemiyorlarsa o zaman bu barbarlığa ve vahşete ve soykırıma bir son versinler.
yahudiler ile muhatapları arasındaki söz düelosuna dışardan kimse müdahale etmesin.
humanistlik taslamak niyetindeyse masum çocuklara ve topyekün filistinlilere yönelik soykırıma karşı siyasi ve ideolojik görüşü nispetinde cevap verip eleştirsin.
bu solcu, kemalist, sözde sanatçı, kendini aydın diye tanımlayan ve humanist geçinen züppeler bir kaç ağacı bahane edip türlü türlü soytarılıklar yaptılar. ama içlerinden hiç biri çıkıp mazlum filistinlilere yönelik bu soykırıma karşı tek bir cümlelik zahmete girmediler.
faraza Filistinlilere yönelik soykırım ve vahşete ilişkin bir açıklamaları olsa o noktada % 70 filistini suçlu % 30'u siyonist yahudileri kusurlu göstermeye çalışan küstahlıklarda bulunurlar.

İşte size demokrat aydın solcu bir eğitimci

Yahudiye tek kelime ettirmeyen solcu tiplerden.
kendi vatandaşı insanlardan kendi görüşüne uymayanların tümünü gebersinler diye aşağılayan bir hayvan.

Türkiye'de israile destek veren hayvanlarda var. İsraile lanet okuyanlarda var.
Fakat israilde durum böyle değildir. israilde Türkiye'ye destek veren tek bir yahudi bulamazsınız. Yahudi toplumunun israil işçi partili üyesi de , aşırı sağcı üyeleri de Müslümanlara karşı birlik halinde hareket ediyorlar. Gazzeye bakan hakim tepelerden filistinlilere yönelik atılan katliam füzelerini coşku ve alkışlarla karşılıayıp, kin ve nefretin dünyada eşi benzeri görülmemiş örneğini sergiliyorlar. israilde filistinlilere karşı en çok saldırgan ve vahşice yöntemler kullanan partiler seçimlerde ilk 1-2-3 sırayı alan partilerdir.
durum bu iken, üstüne vazife olmadan ortaya çıkıp yahudileri dünyada diğer halklar uluslar düzeyinde medeni uygar ve insani hassasiyetleri olan insanlardan oluşmuş bir halk gibi göstermeye çalışan kişinin insanlığından şüphe etmek gerekir.

israilli bir yahudi aile 4 yaşındaki filistinli çocuğu evlerine tıkıp kendi çocuklarına dövdürüp görüntüleri youtubede paylaşıyor, aynı durumu filistinliler yapsa tüm dünya ve Türkiyedeki yahudisever kişiler galeyana gelirdi. Galeyana gelecek kişiler arasında yahudilere pislik denilmesine karşı çıkanlar tabi ki en başta olmak üzere...

Kaçak

Yeni
Aliya güzel bir insandır, güzel şeyler öğretir ...
sene 1900 ler Bilge Aliya harp meydanında teftiş yapmakta umut olmakta yol göstermektedir ...
acılarla kavrulmuş boşnak askerler neden daha sert savaşılmadığını neden yıldırıcı muharebe taktiklerinin izlenmediğini oysa sırpların bunların âlâsını yaptığını çoluk çocuk katlettiklerini, kural nizam dinlemediklerini onlarla anladıkları dilden konuşulmasımgerektiğini söyleyen acılı komutanlarına hitaben derki ....
-beyler attırmayın tepemi , bozarım foçanızı adam olun len der ve ekler ...
bizim öğretmenimiz sırplar değildir , biz Savaşı'da barışıda sırplardan öğrenecek değiliz ....
Sırplardan öğrenmediği o savaşı ,bizlere öğreten Bilge Aliyayı bir kez daha rahmetle anıyor mekanın cennet olsun güzel insan diyoruz ...

Muminaga

Yeni
15 sayfa değil 1500 sayfa da yazsak, bu yazacaklarımız arasında Filistinlilere hitaben yahudiler size ne yapıyorsa aynısını sizde yapın manasına gelecek bir ifade kullanmayız.
yahudilere pislik denilmesine karşı olan şahsın asıl karşı durması gereken meseleleri bırakıp kavram ve kelimeler üzerinden humanistlik taslaması, yahudilere yönelik kullanılan pislik ifadesini, israilden filistine gönderilen füzelerin yüzlerce-binlerce can alması ile eşit düzeyde ağır ve tahripkar bulması -hatta daha ağır suç kapsamında nitelemesi- konusundaki tutarsızlığı eleştiriyoruz.

dostluk

Kıdemli Üye
bugun face ma resim düştü..filistinli bebekleri hadım etmişler hepsinin pipileri kesikti..bunlar böyyle zalim böyyle alçak böyyle merhametsiz..o çocuklar bizimde olabilirdi..allah selamete ulaştırsın biran evvel..muhakka iman ediyoruz bizden merhametli rahman..imtihan olunuyoruz resmen..

1528747_685308344896700_1041922954235311103_n.jpg

10502332_588142101306304_1024024144232757435_n.jpg

1919644_686288068132061_4969872384263187048_n.jpg

10543643_271852339665781_3240721104642784457_n.jpg

Hakperest

Kıdemli Üye
akide babından müşrikler necistirler.. ancak müminlerle savaşmayanlar ile barış içinde yaşamak icab eder ki hitaben pislik demek doğru olmaz.
siyonist rejim ile bizler savaş taraflarıyız dolayısıyla bu zülmü redetmeyen her yahudi bizim için birer pisliktirler. bu rejime bağlı her görevli ise birer düşmandır, ilk fırsatta hesap sorulmalıdır. bu gün gazzeliler barışsalar bile;ümmeti Muhammed . namına ilk fırsatta işledikleri suçun bedelini ödetmeliyiz.

giriftar

Ordinaryus
Genç kardeşlerimiz yürüyüşten sonra ABD Konsolosluğu'nun duvarlarına "Burası katillerin yuvası" yazdılar:

elbiss

Ordinaryus
İnsanlara bu şekilde hitap edilmesine karşı biriyim her insan güzel insandır ..Dünya hayatında hatalar olmak zorunda hatalar olmadan doğrular bulunamıyor bunun yanında Dünya hayatı bir sınav hayatı o yüzden Dünyada yaşanılan her olgu ALLAH ın bilgisi ve kontrolü dahilinde...

ALLAH ı anlayabilmek idrak edebilmek gerçekten güç fakat şu varki bir kavme bir zulüm yada bela geliyor ise kesinlikle o kavimde bir eseriyet vardır ama hatası nedir bilemem..

Bunun yanında bir kavme felaket ve cezalandırma ALLAH katından gelmiyor yada geçikiyor ise o kavim içinde değerli insanlar vardır onlar ayrılınca yada ALLAH zamanı vakti geldi değinceye kadar o kavim felaketini bekler ama bunu insanlar anlamaz tabi...

ALLAH Firavunu çok kez bekledi...Dönmesi ve dogru yolda ilerlemesi adına ama Firavun o kadar ileri gitmişti ki Yeryüzünün TANRISI benim demişti işte ALLAH tamda bu nimetleri ona çokça sundu ...Çünkü ALLAH ı tamamen unutması isteniyordu...

İşte Cennetten kovulmuşta ALLAH tan aldığı bu izin ile Firavunu iyicene saptırdı aklını o kadar çeldi ki tek güç tek hakimiyet kendi olduğunu inandırdı cennetten kovulmuş yer yer insan şeklinde Firavuna geldi yer yer ihtiyar şeklinde yer yer çocuk şeklinde yanaştı o kendi için çalışıyordu ve insanlığı sevmiyordu o kovulduğu cennete gelmek için sevmediği insanlığa kıyamet kopasıya kadar oldukça çalışıp zarar vermeye gayret edecek...

İşte ALLAH kendisi için değerli bir kulunu seçtiğinde ki zaten ALLAH hz Musa yı bebekliğinden beri iyi tanıyordu .....ALLAH zamanı bekler ama dünyadaki zamanı... yoksa ileri hayat adına zaman kavramı yok...ALLAH öyle söylüyor peygamberler vasıtasıyla biz insanlara....

İşte zaman geldiğinde gereken o bütün zincir halkalarını yaptı önceden Firavunun kaderini değiştirmesi için ALLAH kendisine bir çok yol çizgi yada diger ifade ile yargı sundu ama ALLAH seçimi insanlara bırakır ki bu yol her insana çok kez defalarca sunulur...

Kader çizgisi yazgısı seçimi adı altında....İnsan bu yargı ve temaşayı farkedemez farkedebilmesi istenirse insanın önceki ve sonraki yaşamını seçim sonrasında değerlendirmesi önemli..

Karışık kavramlar fakat düşünülmesi gerektiğinde yanıt bulunabilen kavramlar...

O yüzden şunu söylemem gerekirse Ağızlarımızı nefislerimizi ne kadar iyiye güzele temize hazırlayabilir ve önce aynada kendimize bakabilirsek bence İnsanlığada güzel kelimeler edebileceğimizi söyleyebileceğimizi düşünüyorum...

Kavim olarak insanları ele almayalım...O kavim içerisinde de ALLAH AŞKI ile yanan ve peygamberinin getirdiği dinini harfiyen uygulan güzel insanlarda var mesele ALLAH değil mi?...Mesele ALLAH için sınava tabi değilmiyiz...

O halde ALLAH ile KUL arasına girmemeliyiz...Unutmayalım ki her kul kendi adına sorguya çekilir ve notu verilir...

Elbette İNSANLIK için kötü insanlar olduğunda sen kötüsün diye söyleyebilmelisiniz fakat kim ve hangi eşraf yaptıysa ...yani tamamiyle tüm kavim suçludur dememeliyiz..

Ama şu var bir kavmin Lideri elindeki güç ve imkanla mazlum bir kavme zulüm yapıyor ise ve bu zulüm için kendi ülkesininin kavminin öz kaynaklarını kullanıp sözde kandırmaca ile kavmim için yapıyorum diyor ise ve kavmi buna ses çıkarmıyorsa liderine DUR diyemiyor ise ALLAH o kavmi nasıl değerlendirir ne gözle bakar bilemem...

mAĞLUM
ALLAH zulüm yapanları ve zulüme sessiz kalanları sevmez...her insanın gayesi ALLAH ın sizi sevmesi değilmi...o zaman ALLAH ı hoşnut edeceğimiz ve bizi seveceğine inandığımız dogru güzel ve hakikat dolu işler yapabilmeliyiz..Bu hakikat yolunda ne para nede mal mülk bizi ilgilendirmeli...bizi dogru yol üzere sadece ALLAH ın bize olan sevgisi ilgilendirmeli...buda bir KUL için eşssiz bir nimettir...çOK ŞÜKÜR..

Öyle.

bi husben

Kıdemli Üye
yahudiler ******** pislikten başka bir şey değiller onları savunanda onun gibi pisliktir

kebîkec

İhvan Forum Üye
Nefret suçu ne demek arkadaş. Sevmek kadar nefret etmekte insani bir duygudur. Adamlar insan oldu da biz sevemedik mi yani.Bu kadar zalimce işler yapacaklar birde gönlümüzün tahtına mı oturacaklar. Allah ölmüşlerine kavuştursun hepsini. Nefret ediyorum onlardan insaniyet adına. İnsan sıfatını hak etmiyorlar. Bu yasalar veya hukuk sistemleri hep zalimleri korumak için mi var.

Hem sonra onlar nefret etmiyorsa nasıl bu kadar acımasızca öldürüyorlar. Onlara niye kimse nefret suçundan ve yaşama hakkından bahs etmiyor.

bi husben

Kıdemli Üye
lanetlenmiş bir kavımden hoşnut olan kimseden Allah razı olmaz biz olsak cocuklarını kadınlarını katlezmezdık müslümanlığımızın gereği ama onlarda bu yok pis yahudi en hafifi kalır onlar butun hakaretlere ve aşağılmalara layıktırlar rezil bir millet atalarıda rezildi kendileride rezil ve zelil hz musayı her seferınde yarı yoda bırakan aşağlık sürüsü Git rabbinle sen savaşın biz savaşmayız diyen reziller.Şu anda Allahın ayetleri gerçekleşiyor farkındamısınız 2.yükselişlerindeler bu yükselişin sonunun mujdesini kuran veriyor evlerinin arasına kadar girilerek dolaşılacak rezil ve zelil hale gelecekler Allahın izniyle

Mugalata

Kıdemli Üye
bazı cevaplara tek tek yanıt vereceğim, zamanım oldukça. ama önce şunu söyleyeyim: israil'den nefrete karşı çıkmıyorum. filistin halkına zulmeden israil'lilerden nefrete de karşı çıkmıyorum. karşı çıktığım tüm yahudi kavmine karşı işlenen nefret suçu kapsamına giren ifadelerdir.

nefret etmek değil, nefret suçu suçtur. yasalarda böyle bir kavram vardır. buna iştirak da suçtur.

israil'in politikalarına karşı çıkmak, masumlara katliamı nefretle kınamamak insan olanın boynunun borcudur.

ama sırf yahudi diye herkesi bu nedenle aşağılamak ve kötülemekse ilkelliktir.

diğer cevaplara da daha sonra sırasıyla geleceğim.

Ebu Computer

Kıdemli Üye
yahudiler ******** pislikten başka bir şey değiller onları savunanda onun gibi pisliktir

Adil olmak lazım...

Nitekim sahabe döneminde bir müslüman ile bir yahudi arasındaki mevzuda peygamberimiz yahudiyi savundu.

Müslümanın yahudiye iftira atmasına meydan vermedi.

Ne olursa olsun adaleti elden bırakmamak lazım.

Sloganik laflarla bağırma ile çağırma ile, hakaretler ile işler yürümez.

Selam ve dua ile...

Mugalata

Kıdemli Üye
Ya KATLEDİLEN BEBEKLERİNİZ IRZNIZA GEÇİLEN NAMUSLARINIZ OLSA NE DERDİN ?

Bırakında PİSLİĞE PİSLİK DİYELİM

Hatta BERABER PİSLİK DEMELİYDİK DÜNYA PİSLİĞİ NET TANISIN ..

SİONİZİM EŞİTTR PİSLİK KAN EMİCİ İSRAİLİ TERÖRİSTLER YAHUDİ PİSLİKLERİ ...

Mugalatamısın nesin bana cevap yazma senin başlığın atında burayı okuyacaklara yazdım sana dEğil ...KAHROLSUN ZALİMLER IRZ DÜŞMANLARI CANİLER BEBEK KATLEDEN KAN EMEN PİSLİKLER VE DESTEKCİLERİ

katledene pislik demene karşı çıkmıyorum. katledenin ait olduğu kavmin tamamına pislik demene karşı çıkıyorum. bunu anlamak o kadar mı zor?

"bana cevap yazma" diyorsun ama sen bana cevap yazıyorsun. üstelik bana sorular da soruyorsun. bu durumda cevap vermemek olmaz. kusura bakma. :)

Mugalata

Kıdemli Üye
peki buna ne dersiniz?

Filistinli kadını ve karnındaki bebeğe bir kurşun sıkıp iki can alın yazısı hem tek tek yahudilerin hemde siyonist israilin uyguladığı soykırımcı zihniyetin dışa vurumudur. Yani bu resimdeki zihniyet istisnai bir durum değil genel yaklaşımdır. Dünyadaki ve israildeki yahudilerin % 90'nın ortak zihniyetidir.

içten ve samimi olarak değilde yapmacık bir tavırla diyecek ki buda nefret suçudur. hayır samimi değilsin. eğer samimi olsaydın tüm dikkatini bu noktaya yoğunlaştırırdın.
insancıl davranıyormuş, o yüzden pis yahudi denilmesine göz yumamazmış?
peki sen israile ak pak dersen siyonist yahudi bu pislikleri icra etmez mi?

aşağıdaki şu resmi gördükten sonra siyonist katile pis denilmesine karşı çıkmak için insanın aklıyla bir zoru olması gerek.
...
bu solcu, kemalist, sözde sanatçı, kendini aydın diye tanımlayan ve humanist geçinen züppeler bir kaç ağacı bahane edip türlü türlü soytarılıklar yaptılar. ama içlerinden hiç biri çıkıp mazlum filistinlilere yönelik bu soykırıma karşı tek bir cümlelik zahmete girmediler.
faraza Filistinlilere yönelik soykırım ve vahşete ilişkin bir açıklamaları olsa o noktada % 70 filistini suçlu % 30'u siyonist yahudileri kusurlu göstermeye çalışan küstahlıklarda bulunurlar.

İşte size demokrat aydın solcu bir eğitimci

Yahudiye tek kelime ettirmeyen solcu tiplerden.
kendi vatandaşı insanlardan kendi görüşüne uymayanların tümünü gebersinler diye aşağılayan bir hayvan.

Türkiye'de israile destek veren hayvanlarda var. İsraile lanet okuyanlarda var.
Fakat israilde durum böyle değildir. israilde Türkiye'ye destek veren tek bir yahudi bulamazsınız. Yahudi toplumunun israil işçi partili üyesi de , aşırı sağcı üyeleri de Müslümanlara karşı birlik halinde hareket ediyorlar. ...

insan biraz düşünür, okuyup araştırır, ondan sonra böyle iddialı laflar eder. israil'de israil katliamlarına karşı yürüyüşler yapan yahudiler olduğunu bilmemen ayıp. biliyorsan da yok sayman daha büyük ayıp.

yine türkiye'de israil politikalarına karşı çıkan, hatta henüz türkiye'deki sağ kesim, dinci kesim filistin'in yerini bile bilmezken israil'e karşı savaşıp bu uğurda hayatını veren solcu gençler olmuştur. o solcu gençleri bu ülkenin kışkırtılmış sağcıları-dincileri vurup öldürmeye çalışıyordu. mesela m. şevket eygi de bunlardan biriydi o dönemde.

bir de aleni yalan söylemişsin. ben siyonist katile pis denilmesine karşı çıkmadım. bunu anlamamış olamazsın. ama açıkça demagoji yapıyor, yalan söylüyorsun.

benim adım mugalata. bana demagoji yapamazsın. :)