Saadet partisi genel başkanını istifaya davet etmek haddini bilememektir

Yeni-OSMANLI

Yasaklı
asagdaki yazi ercan tekine aittir:

Fitnenin takma adı UKUBAT

Esselamu aleykum ve rahmetullahi

Değerli arkadaşlar, ukubat adında biri yıllardır forum sitelerinde ERBAKAN hoca karşıtlığı ile paylaşımlar ve propagandalar yapmaktadır. Bu şiddetli taassupçuluğuna karşılık kendisine sunduğumuz tüm delil ve dökümanlara rağmen iftiralarına devam etmektedir. Hatta ileri gidip Mahmud efendimiz hakkında da iftiralar atmaktadır. Bu sapığın yazdığı forum siteleri:

www.ihvanforum.org

Belki başka sitelerde olabilir araştırmak lazım.

Bu sahtekar genelde Osmanlı bayrakları işaretlerini avatar olarak kullanıyor ve şehid Bayram hocamızında resmini imza olarak kullanıyor. TAM İSTİSMARCI HALBUKİ O TEMSİLİ RESİMLERLE GÖRÜŞÜNDE HİÇBİR ALAKA YOKTUR!
Şimdi bu ismin batıl görüşlerine genel reddiye çalışması başlatacağız. Ve cümle aleme fitneci ve fesadçı diye fişleyeceğiz. Allah c.c. böylelerine fırsat vermesin.amin
Biz böyle sapıkların önünü kestiğimiz sürece ifsada engel olabiliriz. Allah c.c muvaffak eylesin.amin

Şimdi bu azılı sapığa karşın çalışmaya katılırım diyenlerin veya görüşleri olanların cevaplarını bekliyorum. Tehlikeli biri olmasa dikkate almazdım ama iş ciddidir.

uslub tamda milli-dövüscü uslubu.

Ercan Tekin

Kıdemli Üye
Cemaatin içine sızıp hocaefendilerimize, Mahmud efendimize ve Erbakan hocamıza yıllarca internette iftira atan bu ne idüğü belirsiz üye hakkındaki görüşlerimin arkasındayım. Üstelik o alıntıladığın yazıda bir tane daha site var oda istikamet forum sitesi sadece ihvanda yazmıyor bu ukubat.

Sen bana sayın başkanımız Kamalak'a SEREFSİZ de en büyük hakaretleri yap sonra gelip burada ahlak memurluğuna kalkış gittikçe düşüyorsun haberin yok.
Kim olursa olsun fitneyi kasıtlı yapıyorsa ona üstte dediklerim az biledir.
Sürekli elinizde birşey yok o üstteki kendi sitemde grubumun ihbar bölümünde yazdığım bu üyeye dikkat edin manasındaki yazıyı getirip getirip duruyorsun. Neden çünkü maksat fesadlık olsun. Ukubatı sanki tanıyorlarmış gibi birde körü körüne savunuyorlar. Aslında körü körüne değil ukubatta milli görüş düşmanı ya onda gardaş edindikleri için savunuyorlar.
Eğer ukubat hakkındaki derin şüphelerimiz gerçekse bakalım neyi kimi savunuyorlar ozaman daha iyi anlayacaklar.
Zorla tekfir ettirmeye çalışıyorsun alıntıladığın yazılarımda bile acabamı olabilirmi gibi manalarla şüphelerle yaklaşıyorum direk ukubata sen hristiyansın gayri müslimsin bu kesin demiyorum. Ama hal ve hareketlerinden şüpheleniyorum diyorum bu yeni osmanlıda gelmiş halen tekfir dersi veriyor. Ne utanmaz insanlar var nefsiyle yazan.
Ukubat gibileri bu tür konuları işte yeni osmanlı gibi milli görüşe kendisini düşman edinmişlerin nefretlerini kusması için açıyor.
Bunlar kinleri içinde eriyip gidiyorlar haberleri yok çünkü sadece şeytan ve nefisle yazıyorlar bir tane ihlas yok

saliha kalem

Profesör
Suna yeni osmanli bile demek ayip olur.osmanli ismini kirletiyor.
Forumdaki psikolojisi düzgün calismayanlardan biri olan yeni üyeyi dikkate almaya bile deqmez

Yeni-OSMANLI

Yasaklı
sizlerle yazismak zaman israfi cünkü yamuk görüslerinizi cürüten bunca yazilar yazilmasina ragmen hala ayni düsüncedeyseniz taassub hastaligina yakalandiginiz acik ve net ortada.
Afganistanki farkli islami grublar ortak noktada ortak hareket edip birlik beraberlik icinde koca rusyayi devirmisdi,sonra grublar enaniyet hastaligina yakalandilar,sen ben kavgasi,iktidar kavgasi,sadece ben hakliyim,sen haksizsin,birlik olacaksak sadece bizim catimiz altinda olur,sadece biz anlariz siz isbirlikcisiniz falan filan gibi tartismalar sebnebeiyle anlasmazliga düsüp birbirlerini yemislerdi.
iste bu dengesiz grublardan birisidie sizlersiniz.
Bu yüzden ne anlatirsak bos,ayet ve hadislerinde tesiri yok cünkü tutturmussunuz milli-görüs diyesahislara ait olan bu görüse sanki dinimizin görüsüymüs gibi sariliyorsunuz,islama uygun secim yapilmadigi halde liderinizi emirül-müminin biliyorsunuz,kendiniz disindakilere batil muamalelesi,siz ne yaparsaniz dogru baskalari yanlis yamuk,isinize gelmeyenleri dislayip damgalamalar,hain,sapik,münafik,misyoner ilan etmeler...tam bir taasssub ve enaniyet hastaligi,hakli cikmak ve duygu sömürüsü yapmak icin dini terimleri kendinize yoruyorsunuz.

Ercan bak acik ve net söylüyorum davayi istismar ediyorsunuz harciyorsunuz,samimi ve objektiv olan bunu görür,sen göremiyorsan islami durusunu,ihlas anlayisini bir sorgula derim.Allahuekber de,Allahin huzuruna cik ve parti marti,erbakan merbakan,gazete tv falan filan ne varsa elinin tersiye arkana it,sirf Allah rizasi icin Allahin huzuruna cik,Allahtan baskasini düsünme,Allahin büyüklügünü düsün,sifatlarini düsün,günahlarini düsün,tefekküre dal ve dua et.
Duan parti marti cikari icin olmasin,kendi cikarin icin olsun,öyle bir dua etki Allah seni dogru yola iletsin,kalbinden islama aykiri ne varsa söküp atsin,Allahin huzuruna cikarken dünyaya ait,particilige aot,milli-görüse ait ne varsa hic olmasa o an elinin tersiyle arkana at,unut o an ve dua et,sana tavsiyemdir.
Bu tavsiyeyi yapmamin sebebi samimi olduguna inandigim icin,samimisin ama bos islerle ugrasiyorsun,gücünü yanlis yerlerde kullaniyorsun,kandirmislar seni,erbakan merbakan diye diye kandirmislar.
Ismailaga cemaati icinde milli-görüs ve erbakan konusunda ihtilaf var,nusretullah ve talu hoca gibileri senin gibi inaniyor olabilirler fakat cogu böyle inanmiyorlar.zaten talu hocaya siyasi konulara girince haddini bildirdiler,cübbelininde akli basina geldi.yani ufak bir azinligin görüsünü herkes böyle inaniyor gibi yutturmaya calisma,yanlis yapiyorsun,sirf particili hasrtaligin sebebiyle kemal efendiye saldiracak kadar alcaliyorsunm,birak baska cemaatleri kendi cemaatiniz bile bu particilik hasrtaligi sebebiyle bölünüyor.

neyse ben uyarimi yaptim.Bundan sonra forum ortaminda ugrasmak istemiyorum sizin gibi tefrikacilarla,buraya sadece konulari gözden gecirmek icin geliyorum,sonrta dayanamayip cevab yaziyorum ve konular uzuyor.
Asil calismamin basina geciyorum.
Bu hareket aslina dönünceye kadar particilik yapanlara karsi,tefrikacilara karsi,bölücülere karsi,bizim kurdugumuz bu teskilatlari babalarinin ciftligi gibni istismar edenlere karsi,mümin kardeslerine sirf cikarlari uyusmayinca düsman uslubu kullananlara karsi,HAK adina yola cikip Allah rizasi icin milli birlige,kardeslige islami hizmetlere zarar verenlere karsi mücadelem hayxatimin sonuna kadar devam edecektir.

Burara aklima gelmisken,sana yönelik son mesajim oldugu icin sunda hatuirlatmak isterim:
Erbakani destekleyen Allah dostlarindan bahsetmissin,esad cosan hocamiza terbiyesizlik yapmissin.
Sözlerine dikkat et derim.
Ne Allah dostlarini kendi cikarlariniza alet edin nede sizi desteklemiyorlar elestiriyorlar diye kendilerine hakaret edin.

Eskiden erbakan islama hizmet niyetindeyken kendileri destekleniyordu fakat hizmet davasi temsil davasina dönüsünce ve erbakan enaniyet hastaligina yakalaninca detsek bitti.
Bunun en iyi kaniti saadet partisi dönemidir ve bugünkü halinizdir.
Eger gercekten hak yolda olsaydiniz desteklenirdinuz fakat bugün islami cemaatlerin ve tarikatlarin HICBIRISI tekrar ediyorum HICBIRISI (ismailaga dahil) sizleri desteklemiyor,bu bir gercektir.Nice aydinlarimizin ve manevi büyüklerimizin sizilere karsi elestirileri var,bunlari ciddiye alin ve müslümanlarin destegini neden kazanamadiginiz sorusunu kendinize sorun.
cevabiniz hazir biliyorum,onlar suursuz siz cok suurlusunuz.
Aslinda durum tam tersi ama neyse.
Son sözüm:
Milli-Ittifakin önünde engel olmaya basladiniz,ergenekoncular bile sizleri destekler oldu,bu sizleri düsündürmeli,
Bu teskilatlari islama hizmet niyetiyle biz kurduk biz sahib cikacagiz.
Hareket hayirli bir nyietle kurulmusdu fakat artik rayindan cikti.hemde cok feci bir sekilde.
Bu durumu düzeltmek yine bize düsüyor...AKLINIZI BASINIZA ALIN ve CEKILIN ÖNÜMÜZDEN,DÜSÜN YAKASMIZDAN,.

ukubat

Profesör
Web sitesi
www.ismailaga.org.tr
Yeni-Osmanlı kardeş....
Mübarek Ramazan vakti iftar sofrası basan ahlaksızlardan ahlak öğrenmek imkansızdır...
Peygamber Efendimizin Mübarek zevcesine zina iftirası adan alçakları(ŞİA) aralarına kabul edenlerden ahlak öğrenilmez...
Kendisi gibi düşünmeyenleri ve yaptıkları yanlışları ortaya çıkaranları ağızlarından köpük saçarak tekfir edenlere İSLAMİYET dersi vermek anlamsızdır...

barayev

Doçent
birbirini suçlayarak sorun halledilmez...bir birinizi Anlamaya ve asgari müşteklerde buluşmayı deneyin ..

saliha kalem

Profesör
Ukubata bakin ya ewliya mübarek:-D
A'dan Z'ye küllüm yalan iftira yaziyor
Birde gelmis ewliyalik tasliyor
Ukubat ukubat sen tekfir edilmedin carpitma amma senin hakkindaki süphelerin bir tanesine cwp yazamadin! Ne is?
Senin awatara Sultan Fatihi koyup imzana Bayram hocayi koymanla kendini gizleyebileqinimi sandin?
Seni cok önceden cözenler cözmüs yani cemaatle alakasi olmayan sanal SIZINTI bir kisi olduqunu ben bile ispatladim.
Senin karakterin actiqin konularina werdiqin fitne basliklarinla ortaya cikiyor ama zawalli yeni üye senin kim olduqunu bilmeden pesinden kosuyor.
Yeni üyeye bakin bosu bosuna yazip duruyor kaale alan yok zaten durmadan atip tutuyor belgesiz iddialarla insanlarla sürekli karalamalar yapip duruyor
Allah akil fikir wersin
Hayatimda bu kadar cahil insan görmedim demekki böyle insanlar yüzünden islam ilerleyemiyor.egitim sart kimse kendi kendine tam olarak egitim weremez biraz yetismesi lazim.anladiqim kadariyla akaidide zayif. Allah yardim etsin

Yeni-OSMANLI

Yasaklı
nasil belge yok ya?
Mehmet talunun particilik hakkindaki yazisina cübbeli ve kara hoca vesilesiyle gelen yalanlamalar belge degilmi?

Kemal hocaya saldirdiniz,sp yi desteklemiyor diye tarikatten düsdü dediniz,aynisi simdi sizin icin gecerli degilmi?

saliha kalem

Profesör
M.talunun Mahmud efendi daima milli görüsü desteklediqi yazisi ne peki? O particilik yazilari sizin gibiler icindi..
Cübbeli we ali hocalar oyuna geldi yakinda geri witeslerini görürsünüz.gerci cübbelinin vaziyeti daha wahim.
Zamanla anlarsiniz.
Kemal hocaya saldirilmadi röportaj yapildi we tekrar genisce görüsülmek üzere iki taraf ayrildi diye biliyorum . ama m.g.ihwan kisiler kemal hocaya görüsülme meselesini hatirlattilar ama kemal hoca tarafi yanasmayinca daha önceki röportaj yayinlanmak zorunda kalindi. O röportajda akpye oy wermeyenlerin cehenneme gidecegini söyleyen milli görüscü ihwanlar deqil kemal hocadir.kim kime saldirmis carpitmayin.bu olayda röportajdaki kemal hocanin aykiri görüslerine tepkiler geldi diye ihwanlar olgun dawranarak kemal hocanin yipranmamasi icin röportaji kaldittirmislardi.
Zaten bu gercekler bir sekilde ortaya cikmaliydi we cikti..

Tarikatten düstü konusu ise Nusretullah hocanin Mahmud efendi seyhine itaat etmeyenler icin denildi. Ah ah cehalet oldu rezalet diyor ismet Garibullah k.s. . Ne güzel uyarmis degilmi yeni üye?

Yeni-OSMANLI

Yasaklı
Ukubata ZIR sapik diyordunuz,ben sizlere böyle demiyecegim sizler zir sapik degil ZIR HASTASINIZ.
Isinize gelmeyince "oyuna geldiler":)
isinize gelince cübbeliye toz kondurmazsiniz,isinize gelmeyince "cübbelinin vaziyeti cok wahim"...filimsiniz yahu:)

itaat konusunda saadet partisine destek yok,siz saadetcilik yaparak itaatsizlik yapmaktasiniz...

Ercan Tekin

Kıdemli Üye
Yeni Osmanlıyı kendisiyle başbaşa bırakın ve kendisinin hidayeti için dua etmeye devam edin.
Büyüklerin tavsiyesi bu yöndedir.
Ves'selam

fakiri

Kıdemli Üye
Yaw arkadaşlar,
Burada dikkat edilirse herkes biribirine sapık yahutta yanlış yolda diyor ! Hiç kimse de kendi durumunu incelemeye almıyor !
Şu halde burada ne diye böyle yazışmalar yapılıyor ki ? Nasıl olsa herkes doğru yolda !!!!!!!!!!!!!!!!!!

:confused1:

Yeni-OSMANLI

Yasaklı
Yaw arkadaşlar,
Burada dikkat edilirse herkes biribirine sapık yahutta yanlış yolda diyor ! Hiç kimse de kendi durumunu incelemeye almıyor !
Şu halde burada ne diye böyle yazışmalar yapılıyor ki ? Nasıl olsa herkes doğru yolda !!!!!!!!!!!!!!!!!!

ilginc bir yaklasim:)
Iktidar kavgasi diyelim.
Almanyada,avruoanin cesitli bölgelerinde ve türkiyede Milli-Görüs teskilatlari var.
Problem su:
Milli-Görüsün icinde ehli-sünnet olanda var,olmayanda var,vahabiside var,siiside var,radikalide var,taassub derevcesinde fanatikide var,mümin kardesine düsman muamelesi yapanida var,tasavvuf ve tarikat düsmanida var,partiyi ve teskilatlari kendi tekoinde sananda var,at gözlüklüsüde var,isine gelmeyenleri dislayan ve damgalayan milli-dövüscüsüde var...
Bunun yaninda birde bu hareketin gercek sahibleri,dengeli olanlar,milli-birlikten kardeslikten hizmetten yana olanlarda var.
Iste bu iki ana grub arasinda kavga var.

Bu teskilatlari biz kurduk,Allah rizasi icin kurduk,islama ,müslümanlara ve insanliga hizmet niyetiyle kurduk...fakat önümüzde engel var,partiye ve teski8latlara zarar verenler var,milli-birlige,kardeslige zarar veren dar kafalilar,koltuk sevdalilari,davayi harcayan,tefrikacilar...,iste bu engeli ortadan kaldirmaya calisiyoruz.

tabi onlarda kendilerince bir mücadele icinde.
Vahabiler,sucular bucular...bunlarin icinde en ufak grublardan biride ercan tekin gibileri,onlarda kendi görüslerinin hakim olmasini istiyorlar...böylece cekisme ve sürtüsme devam ediyor.

benim mücadele etm,emin tek sebebi,maddi ve manevi emeklerimizle kurulan bu teskilatlarin yanlis ellere gecip zarar vermesini istemedigimiz icin ve dolayisiyla vebaldan kurtulmayi arzuladigimiz icin.

Yeni-OSMANLI

Yasaklı
Yaw arkadaşlar,

ayni soruyu ben sanada sorabilirim.
Bu yaklasimini genele yani diger tartima konularinada yayabiliriz...herkes dogru yolda saniyor kendini,kimse birrsey ögrenmek icin yazmiyor,kendi dogrularini yaymak icin mücadele ediyor,peki NEDEN?
Sen neden yaziyorsan,bende özellikle bu konuda bu sebebden dolayi hakli olduguma emin oldugum icin yanlis görüsü savunanlarin yayninda mutlaka benim savundugum dogru görüslöerinde bulunmasini istiyorum.

fethullah güllen konusundada durum pek farkli degil.
Misal senin gibiler saldirmak,karalamak,damgalamak icin konular aciyor,carpitiyor,iftira atiyor...iste tüm bunlar fitneye sebeb oluyor,yanlis anlasilmalara,kin ve nefrete,düsmanliga vs sebeb oluyorsa ben bunun karsisinda dururumm ve elimden geldigi kadar fitnecilerin,tefrikacilarin oyununu bozmaya gayret ederim.

fakiri

Kıdemli Üye
ayni soruyu ben sanada sorabilirim.
Bu yaklasimini genele yani diger tartima konularinada yayabiliriz...herkes dogru yolda saniyor kendini,kimse birrsey ögrenmek icin yazmiyor,kendi dogrularini yaymak icin mücadele ediyor,peki NEDEN?
Sen neden yaziyorsan,bende özellikle bu konuda bu sebebden dolayi hakli olduguma emin oldugum icin yanlis görüsü savunanlarin yayninda mutlaka benim savundugum dogru görüslöerinde bulunmasini istiyorum.
fethullah güllen konusundada durum pek farkli degil.
Misal senin gibiler saldirmak,karalamak,damgalamak icin konular aciyor,carpitiyor,iftira atiyor...iste tüm bunlar fitneye sebeb oluyor,yanlis anlasilmalara,kin
ve nefrete,düsmanliga vs sebeb oluyorsa ben bunun karsisinda dururumm ve elimden geldigi kadar fitnecilerin,tefrikacilarin oyununu bozmaya gayret
ederim.

Sen bir başka, bambaşka bir yaratıksın ! Bu her halinden belli oluyor zaten !
Zeytinyağı sürekli suyun üstüne çıkar !

Muminaga

Yeni
15.05.2011
Biz hocamızla gözümüzü açtık onunla yürüdük sofralarında bulunduk, yolculuklarında bir olduk, aynı yolda yürüdük peki sen kimlerle aynı yoldaydın?
biz hocamızı biliyoruz yaptıklarını en azılı kafirler veya en uç siyasi gruplar bile inkar edemiyor sadece karalama niyetindeki toplumda paralarla satın alınmış provakatörler hariç! bunlarda milli görüş gelmesin diye yapılan iftira kampanyaları
hocamıza atılan iftiraları buraya tek tek yazsak sizde kendinizi orada yer bulursunuz
ama hiçbiri ispatlanmış suçlamalar değil hepsinin iftira olduğu kanıtlıdır
Bana demogoji yapmayı kesin
belgeniz varsa getirin madem bakalım.
Sürekli atıp tutan demeçlerle neyi hedeflediğinizi biliyoruz
daha önce size sordular Ak partiden önce hangi partiyi desteklediğinizi bile gizlediniz
neden acaba?

1505.2011
siyaset yapmak bir parti teşkilatının emri altında parti programına göre çalışmaktır.
ama her vatandaş nasıl istediği siyasi meseleleri eleştirebiliyorsa hocamızda o hakkını kullanıyor.
hoca dediğiniz sadece namaz abdestenmi bahsedecek yoksa tüm müslümanları ilgilendiren dünyevi ve uhrevi meselelerden de bahsetmelimi
lütfen tanımları iyi anlayalım
yukarıdaki iki alıntı Mayıs/2011 ayında saliha kalem ismiyle yazılan iki yorum.

Ukubata bakin ya ewliya mübarek:-D
A'dan Z'ye küllüm yalan iftira yaziyor
Birde gelmis ewliyalik tasliyor
Ukubat ukubat sen tekfir edilmedin carpitma amma senin hakkindaki süphelerin bir tanesine cwp yazamadin! Ne is?
Senin awatara Sultan Fatihi koyup imzana Bayram hocayi koymanla kendini gizleyebileqinimi sandin?
Seni cok önceden cözenler cözmüs yani cemaatle alakasi olmayan sanal SIZINTI bir kisi olduqunu ben bile ispatladim.
Senin karakterin actiqin konularina werdiqin fitne basliklarinla ortaya cikiyor ama zawalli yeni üye senin kim olduqunu bilmeden pesinden kosuyor.
Yeni üyeye bakin bosu bosuna yazip duruyor kaale alan yok zaten durmadan atip tutuyor belgesiz iddialarla insanlarla sürekli karalamalar yapip duruyor
Allah akil fikir wersin
Hayatimda bu kadar cahil insan görmedim demekki böyle insanlar yüzünden islam ilerleyemiyor.egitim sart kimse kendi kendine tam olarak egitim weremez biraz yetismesi lazim.anladiqim kadariyla akaidide zayif. Allah yardim etsin
üye ismi aynı ama iki ayrı kişilik ve karakter görüyoruz. Birinde ingilizce diline uyumlu klavyenin getirdiği ı-i, s-ş o-ö, u-ü harflerindeki kısıtlama, diğer yandan 10 yaşındaki çocukların sanalda konuşma tarzı, (örnek: evet yerine ewet yazma madrabazlığı)
mesajlar arasında tarz, konuşma dili arasında çelişkiler var. mesajı yazanların aynı kişiler olmadığı kesinkes belli.
özellikle ukubat isimli üyenin bir kaç kez yaptığı uyarılar üzerine bende meraklanıp baktım. Gerçektende saadetçi olduğunu söyleyen üyelerin mesaj trafiği, içeriği, uslubu, konuşma dili zik zaklar çiziyor. Foruma yeni üye olan saadetçiler ilk 3-5 mesajında diğer üyeleri sanki 20 yıldır tanıyormuş gibi ifadeler kullanmaları da ayrı bir problem zaten.

istermisiniz saliha kalem çıkıp ya abey ben az bölee taqilim dedİm desin ondan sonrada :=D işareti koyarak dalgasını geçsin

geçmişte de olmuştu böyle bir şey. saadetçi biri yine ahlaksız diziler ile ilgili bir konuya yazdığı yorumda affedersiniz çok gayri ahlaki bir yorum yazmıştı. teşhir edince misafirim geldi pc'de oturdu o yazdı şeklinde savunma yaparak kendini cümle aleme şey olmaktan kurtardığını sandı

Yeni-OSMANLI

Yasaklı
:)
Bunlarin ayni kisiler olmadigini zaten belli ediyorlardi.Ben ercan tekin olabilecegini tahmin etmisdim ama yurd disindan daha farkli biride olabilir.
Sonucda bir grub bu,siteleri var,grub calismasi yapiyorlar,liderleride ercan tekin.Nusretullah hocanin fikriyatini yaymaya calisiyorlar,ihtiyac oldugu zaman bazen birbirlerinin nicklerini kullanirlar,bu yaniltmayida HAK adina,islam adina yaparlar,ee nede olsa cihad yapiyorlar,cihadda hiledir:)

AynAlı

Kıdemli Üye
yahu hala milli görüşü tartışıyorsunuz.milli görüş çoktan öldü ,ölünün arkasından konuşmak günahtır :D

Muminaga

Yeni
:)
Bunlarin ayni kisiler olmadigini zaten belli ediyorlardi.Ben ercan tekin olabilecegini tahmin etmisdim ama yurd disindan daha farkli biride olabilir.
Sonucda bir grub bu,siteleri var,grub calismasi yapiyorlar,liderleride ercan tekin.Nusretullah hocanin fikriyatini yaymaya calisiyorlar,ihtiyac oldugu zaman bazen birbirlerinin nicklerini kullanirlar,bu yaniltmayida HAK adina,islam adina yaparlar,ee nede olsa cihad yapiyorlar,cihadda hiledir:)
hile ile cihat yan yana gelebilir mi yaw
yani çıkıp deseler ki biz arada bir böyle şeyler yaparız sizde fazla büyütmeyin, tv ekranlarına çıkamıyoruz, % 1.25 oyumuza karşılık devlet bize maddi yardımda bulunmıyor elimizde tek bir imkan kaldı oda arada bir böyle forumlarda üyeliklerimizin şifrelerini birbirimize bildirerek mücadelemize ara vermeden sürdürüyoruz
ha bak bu gerekçe olabilir
madem sözü edilmiş iken cihad ve hile ile ilgili konuya görüşümü yazayım.
.
Cihad hile ile yapılabilir mi?
veya cihad yolunda hileye başvurulmalı mıdır?
peki şu ifade yanlış mı? : Dürüstlük müslümanın olmazsa olmazıdır.
bir defa dürüstlükten ödün verildimi artık dürüstlük sizi teğet geçer hep, siz istediğinizde uğramaz siz kovalarsanız o kaçar.
dürüstlükten yoksun olan her kazanım veya sonuç hayrsızdır.

mü'HÜR

Ordinaryus
Bu kadar kırıcı cümlelere,hakaretlere vesile olmak; çok acı olsa gerek!

Başlığın düzeltilmesini bekliyorum!