Saadet'in Köşk kararı: Hiçbir aday desteklenmeyecek

salimabi

Kısıtlı Erişim
Valla ben şuna bakarım, Erdoğan'ın 12 senede yaptığı bütün icraatlar Rahmetli Erbakan'ın yapmak isteyipde yapmasına müsade edilmeyen icraatlardır.

Bu bana yater.

Tercih meselesine gelince tabiki kimse kimseye karışamaz kınayamaz.

İsteyen hiç birine vermez, isteyen Tayyib'e verir isteyen Ekmeleddin'e.

Benimde gerek AKP'ye gerekse Tayyib'e kızgınlıklarım var ama yinede yukarıda dediğim gibi...

Selam ve dua ile...

teşekkür ev tebrikler kardeşime,

gelişen tüm olaylarda siyasi ideolojik seçimini, din iman vatan için değerlendirmeyenlere KAPAK OLSUN , ne demek istediğini anlamayanlarada..

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
domuz etinin serbest edilmesi

istanbulun kalbine gökdelenler dikilerek hançerlenmesi

tvlerde ecdada sövülmesine ses çıkartılmaması

toplum ahlakının erozyona uğramasına demokrasi adına göz yumulması

hadi bunlar incik boncuk,,

ya bakanların en kutsalımız Efendimiz aleyhisseama hakaret etmesi

vede

gazze konusunda laf etmekten başka hiç bir icraat yapmamasımı....

"teşekkür ev tebrikler kardeşime,

gelişen tüm olaylarda siyasi ideolojik seçimini, din iman vatan için değerlendirmeyenlere KAPAK OLSUN , ne demek istediğini anlamayanlarada.."

​(alıntıdır)

kebîkec

İhvan Forum Üye
Saadet'in Köşk kararı: Hiçbir aday desteklenmeyecek
Saadet Partisi, Cumhurbaşkanlığı seçiminde nasıl bir tavır sergileyeceğini Saadet Partisi Genel Başkanı Prof.Dr.Mustafa Kamalak açıkladı. Saadet Partisi, Milli Görüş teşkilatları aday isimlerinin olmadığı beyaz oy pusulasına oy atarak hiç bir adayı desteklemeyeceği kararını verdi...
23.07.2014 / 11:03

http://www.tv5haber.com/37578_Saadet-in-Kosk-karari--Hicbir-aday-desteklenmeyecek.html

Kamalak'a da o yakışır. Dedeler derneği başkanı olsa daha ciddiye alınırdı.

abdullah birisi

Kıdemli Üye
Kamalak'a da o yakışır. Dedeler derneği başkanı olsa daha ciddiye alınırdı.

benzin zammının hükümetimizle alakası olduğunu sananlar var açıklamasını ciddiye alan akp seçmenlerinin kamalağın konuşmasını ciddiye almasını şahit olun zaten beklemiyorduk.....

Kamalak abimiz, hissiyatımıza tercüman olmuştur,,, gönlümüzden geçende buydu....Rahmetli Hocamızın buyurduğu gibi, bunların hespi taklitçi ve batıcı...

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
benzin zammının hükümetimizle alakası olduğunu sananlar var açıklamasını ciddiye alan akp seçmenlerinin kamalağın konuşmasını ciddiye almasını şahit olun zaten beklemiyorduk.....

Kamalak abimiz, hissiyatımıza tercüman olmuştur,,, gönlümüzden geçende buydu....Rahmetli Hocamızın buyurduğu gibi, bunların hespi taklitçi ve batıcı...

Benzine İNDİRİM olunca akpliler hükümete alkış tutuyorlar, ZAM olunca hükümetle alakası yok diyorlar :)

Kaçak

Yeni
Alınmayında ciddi soruyorum bak makara yoktur cidden ...
gerçekten Kamalak ve avanesi artı Dr Fatih sizler için anlam ifade ediyormu ?
bir siyaset üretmek bir vizyon sahibi olmak vs şeyleri gerçekten karşılıyormu , yoksa hani miras kaldılar ortada komak olmaz , zaten adam da yok , nostaljimiz olsun babındamısınız ?

abdullah birisi

Kıdemli Üye
Benzine İNDİRİM olunca akpliler hükümete alkış tutuyorlar, ZAM olunca hükümetle alakası yok diyorlar :)

zammın hükümetimizle alakası yok açıklaması, ey millet siz bu kadar salaksınız demekten farklı mı... tarihin hangi döneminde beyinler bu kadar dumura uğramış bilmiyorum.....

Gazze konusuna hiç girmiyorum bile..... laf laf laf... bağır çağır milletin gazını al...

abdullah birisi

Kıdemli Üye
Alınmayında ciddi soruyorum bak makara yoktur cidden ...

makara akpli bakanda var,....

gerçekten Kamalak ve avanesi artı Dr Fatih sizler için anlam ifade ediyormu ?

evet müslüman gibi düşünüp müslüman gibi konuşan ve müslümanların hissiyatına tercüman olmaları bize yetiyor....en azından ellerindne geleni yapıyorlar....

bir siyaset üretmek bir vizyon sahibi olmak vs şeyleri gerçekten karşılıyormu , yoksa hani miras kaldılar ortada komak olmaz , zaten adam da yok , nostaljimiz olsun babındamısınız ?

vizyon arıyorsan, atis peşindenden gidebilirsin....

Allah rızası nedir biliyorsan bana Allah rızası için konuşmaktan başka gazze için ne yapıldığını söylermisin içimiz soğusun....

Kaçak

Yeni
Diyecek birşey yok ...
ziyadesiyle hani gidecek kapı yok tükürdüğümüzü de yalamayız kabilinden , dostlar alışverişde görsün babında siyaset yapılıyor (mu) o yüzden sordum ...

AKP TR için seçime girdi bildiğim kadarıyla , ve Gazze'nin meşru yönetimi HAMAS da halkını memnun edecek kadar icraat yapıyor ki hala iktidarda ...
AKP nin Gazze'den sorumluluğu yok üzgünüm ....

abdullah birisi

Kıdemli Üye
Diyecek birşey yok ...
ziyadesiyle hani gidecek kapı yok tükürdüğümüzü de yalamayız kabilinden , dostlar alışverişde görsün babında siyaset yapılıyor (mu) o yüzden sordum ...

AKP TR için seçime girdi bildiğim kadarıyla , ve Gazze'nin meşru yönetimi HAMAS da halkını memnun edecek kadar icraat yapıyor ki hala iktidarda ...
AKP nin Gazze'den sorumluluğu yok üzgünüm ....

davasını makam ve mevki için satmamayı her daim çok az insanlar başarmışlardır.... çoklukla övünmeyi kötülümeştir Rabbimiz kitabında....

iktidar getirilmek herşeyi meşru gösteriyorsa size,,,,

Gazzein sorumluluğu müslümanlarda, işbirlikçilerde tabiki değil.....

28 şubat döneminde meydanlarda kahrolsun işbirlikçiler diye numayiş yaptığımızda, tam yerine oturtamamıştım manayı,,,, bu iktidar döneminde meseleyi anladım...işbirlikçilik nedir...

Kaçak

Yeni
Perde uzar gider ...
hayırlısı bakalım ...
şimdi normal moda girebilirim değilmi ...

Yetim

Kısıtlı Erişim
Saadet partisi için güzel bir gelişme belediye seçimlerindeki süreç düşünelecek olursa bu seçimde chp bbp MHP fettoş güdümünden kurtulmuş demektir tarafsız olması çok iyi gelişme

maksut ibrahim

Kıdemli Üye
Saadet, erdoganin yaptigi islam disi anayasa degisikligine referandum da oy verir ama erdogan cumhurbaskani olabilmesi icin oy vermez.

gercekten cok ilginc

Kaçak

Yeni
Selametci kardeşlerime ilanen duyurulur ...
biz size duanuru verelim , üstüne de para verelim siz bize oy bile vermeyin ....
güzel teklif bak , acayip çakar ...
he deyin be ....

Kaçak

Yeni
Tamam len Dr Fatih'e de oy verelim ...
ötesi yok zorlamayın ....

cemaliii

Kıdemli Üye
milli görüşçü arkadaşları tebrik ediyorum.illa birisini desteklemek zorunda değiller.

dostluk

Kıdemli Üye
bende tebrik ediyorum..çatıya dahil olmadılar : ))

ayıp yavv dokuz on parti bir erdoğan etmeye uğraşıyorlar insanın bir onuru olur..milleti keriz sanıyorlar

Hakperest

Kıdemli Üye
sempatim azaldı.. hatta azaltılar demek daha doğrusu.. ne demek desteklemiyoruz.. bu kadar enaniyet olmaz..

kebîkec

İhvan Forum Üye

Beyaz bıyıklı dedeler derneği eşittir saadet partisi. Rahmetli Hocamızda mezardan yönetmeye devam ediyor. Siz de muhterem mubarek zevat. Paralel yapının işportaya düşmeden önce yüzde 2 oyunuz var tuuu kakalar dediği ve şimdi suya düşmüş gibi sarıldığı mubarek zevat.
Utanamıyorsanız Allahtan korkun (rahmetli hocamızın dediği gibi) bre bizansın çocukları. Başbakan nerde milli görüşçü varsa getirdi koltuk sahibi yaptı. Hemde rüyalarında göremeyeceklerimakamlara getirdi.Onlar ve siz ne yapıyorsunuz,hala çanağa tükürme operasyonu.

Neymiş hiçbir adaya oy vermeyeceklermiş. Yani piyasada adam yokmuş. Sizde aday çıkaramadığınıza göre bu mantığa göre sizde adam değilsiniz.