Saadet'in Köşk kararı: Hiçbir aday desteklenmeyecek

bi husben

Kıdemli Üye
% 0,75 desteklesen ne olur kamalak efendi

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
Beyaz bıyıklı dedeler derneği eşittir saadet partisi. Rahmetli Hocamızda mezardan yönetmeye devam ediyor. Siz de muhterem mubarek zevat. Paralel yapının işportaya düşmeden önce yüzde 2 oyunuz var tuuu kakalar dediği ve şimdi suya düşmüş gibi sarıldığı mubarek zevat.
Utanamıyorsanız Allahtan korkun (rahmetli hocamızın dediği gibi) bre bizansın çocukları. Başbakan nerde milli görüşçü varsa getirdi koltuk sahibi yaptı. Hemde rüyalarında göremeyeceklerimakamlara getirdi.Onlar ve siz ne yapıyorsunuz,hala çanağa tükürme operasyonu.

Neymiş hiçbir adaya oy vermeyeceklermiş. Yani piyasada adam yokmuş. Sizde aday çıkaramadığınıza göre bu mantığa göre sizde adam değilsiniz.

Yazındaki EDEPSİZLİKLERİ bir kenara bırakıp sadece KOLTUK ve ADAY ÇIKARMADIĞINIZA GÖRE... lafına cevap veriyorum:

O koltuk sahibi yaptı dediğiz adamın altına KOLTUK veren kimdi?

Eğer koltuk verene oy vermek gerekiyordu ise TAYYİP GÖMLEK ÇIKARTIRKEN, ERBAKAN HOCAYI SATARKEN DE BU SÖZLERİ YAZMIŞMIYDIN?

Mesela EY TAYYİP ERBAKAN HOCA SENİ ADAM YERİNE KOYDU KOLTUK SAHİBİ YAPTI SEN ŞİMDİ ONU TERKEDİP AYRI PARTİ KURUYORSUN, GÖMLEK ÇIKARDIM DİYEREK BAŞKALARININ HOŞUNA GİDEN ŞEYLER YAPIYORSUN, AYIP! dedin mi?

ADAY ÇIKARMADIĞINIZA GÖRE demişsin, EY KÖR MUALLİM, EY VİCDANSIZ MUALLİM:

ADAY ÇIKARMAK İÇİN 20 VEKİL İMZASI ŞARTINI GÖRMÜYOR MUSUN, DUYMUYOR MUSUN?

Bunları görmüyorsan duymuyorsan asıl adam olmayan kim sen karar ver!

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
sempatim azaldı.. hatta azaltılar demek daha doğrusu.. ne demek desteklemiyoruz.. bu kadar enaniyet olmaz..

ENANİYETden mi bahsettiniz???

12 senedir başbakan olan kişi TAYYİP!

Başbakanlık yetmez, C.BAŞKANI BEN OLAYIM diyen de TAYYİP!

C.başkanı da olacak, b.başkan bostan korkuluğu olacak, başbakanlığı da o yapacak!

Ama ENANİYET içinde olan saadetciler öyle mi?

Ve sizin sempatiniz azalıyor bunun için.

Çok iyi olmuş, aman olmasın öyle sempati usta.

Sempatin senin olsun.

DADAS

Yeni
“Bitaraf olan bertaraf olur

Dua Nur

Kıdemli Üye
Saadet'in Köşk kararı: Hiçbir aday desteklenmeyecek
Saadet Partisi, Cumhurbaşkanlığı seçiminde nasıl bir tavır sergileyeceğini Saadet Partisi Genel Başkanı Prof.Dr.Mustafa Kamalak açıkladı. Saadet Partisi, Milli Görüş teşkilatları aday isimlerinin olmadığı beyaz oy pusulasına oy atarak hiç bir adayı desteklemeyeceği kararını verdi...
23.07.2014 / 11:03

http://www.tv5haber.com/37578_Saadet-in-Kosk-karari--Hicbir-aday-desteklenmeyecek.html

Saadetin TIPIŞLARI vermeyebilir. Taban Erdoğan'a verecek

abdullah birisi

Kıdemli Üye
Beyaz bıyıklı dedeler derneği eşittir saadet partisi. Rahmetli Hocamızda mezardan yönetmeye devam ediyor. Siz de muhterem mubarek zevat. Paralel yapının işportaya düşmeden önce yüzde 2 oyunuz var tuuu kakalar dediği ve şimdi suya düşmüş gibi sarıldığı mubarek zevat.
12 senedir aynı yatakta yatan kimdi diye sual etseydin bu aymazlığa düşmezdin gibime geliyor.... Paralel yapı dediklerinize, biz hiç sır vermedik, bizden görmedik, he kanallarına niye çıkıyorsunuz ayıp değilmi dersen, veya berberde stv yi kastederek küfür kanalına niye çıktınız diyen öküze verdiğim cevap gibi eğer stv ye çıkmak ayıp ise veya küfür kanalına çıkmak ayıp ise, para aktararak reklam vermek neyin nesi dedim.. salakoğlusalak (babası hariç) apışıp kaldı,, evvel yalan söylüyorsun dedi, yanında bulunan akpli abi doğru söylüyor reklam verdi bizimkiler deyince, ne olmuşki gibi böyle adice bir cevap verdi...

Utanamıyorsanız Allahtan korkun (rahmetli hocamızın dediği gibi) bre bizansın çocukları. Başbakan nerde milli görüşçü varsa getirdi koltuk sahibi yaptı. Hemde rüyalarında göremeyeceklerimakamlara getirdi.Onlar ve siz ne yapıyorsunuz,hala çanağa tükürme operasyonu.

Neymiş hiçbir adaya oy vermeyeceklermiş. Yani piyasada adam yokmuş. Sizde aday çıkaramadığınıza göre bu mantığa göre sizde adam değilsiniz.

Rahmetli Hocamız dediğin Merhum ERbakan hocamız bizsansın çocukları dedikleri kimler sen bizden daha iyi biliyorsun,, işte o bizansın çocukları, karı gibi bağırmaktan başka gazze için bir şey yapamıyorlar, 12 sene ab birliği için yemedikleri halt kalmadı, diğer konulara zaten girmiyorum da, yahu en Kutsalımız EFendimiz aleyhisselama hakareti bile görmezden geldiniz.... birde utanmaktan bahsediyorsun.... keşke utanma yetseydi sizin için.....

ne başbakan nede ihsan efendi bizim oy vereceğimiz aday değiller.. bu yüzden de çok isabetli bir karar olmuş.... hesapta halk seçiyormuş, buna inanmak için Q nun kaç olması gerekiyor ben hesaplayamadım....

size iyi hesaplar..Muallim Kardeş...

kaddumi

Üye
abdullah bey yazdığınız sözler idealist dava adamı görüşleri şunu bilki refah yüzde yirmiiki alıncada milli görüş islam davası ve adil düzeni kavrayan yüzde birdi bugünde yüzde bir milletin davası ekmek davası menfeat davası tayyip erdoğanda bunu gördü ona göre partiyi kurdu yüzde ellinin oyunuda alıyor çünkü halkın davası ekmek burda yaptığın islami hassasiyetli eleştiriler ne cami cemaatinin ne cami imamının umrunda kimse bu eleştirileri önemsemez önemsemeyecekte ne zamanki ekonomik istikrar biter parti dağılmaya oyu azalmaya başlar o zaman aynı halk saadette menfeat görürse hurra saadete koşar

maksut ibrahim

Kıdemli Üye
Abdullah gül ü cumhurbaskani olmasini desteklemediler

ama ne olur hocamizi af et diye gül e gittiler.

Gül de hocalarini af etti.

Hoca da GÜL E tesekkür etti.

kebîkec

İhvan Forum Üye
Yazındaki EDEPSİZLİKLERİ bir kenara bırakıp sadece KOLTUK ve ADAY ÇIKARMADIĞINIZA GÖRE... lafına cevap veriyorum:

Eğer koltuk verene oy vermek gerekiyordu ise TAYYİP GÖMLEK ÇIKARTIRKEN, ERBAKAN HOCAYI SATARKEN DE BU SÖZLERİ YAZMIŞMIYDIN?

Mesela EY TAYYİP ERBAKAN HOCA SENİ ADAM YERİNE KOYDU KOLTUK SAHİBİ YAPTI SEN ŞİMDİ ONU TERKEDİP AYRI PARTİ KURUYORSUN, GÖMLEK ÇIKARDIM DİYEREK BAŞKALARININ HOŞUNA GİDEN ŞEYLER YAPIYORSUN, AYIP! dedin mi?

Sen görüyorsun ama toplam yüzde iki görüş netliğiniz var :D Yani yüzde iki sizin kadar keskin gözlere sahip. Kalan kısmın yüzde ellisi sizi göremediği için ezebilir ayak altında dolanmayın.
Biz kongreler biliriz dinazorların delegeye çöktüğü. Biz kongreler biliriz Bülent Arınç'ın gözlerinin dolduğu. Oğuzhan Asiltürk ün listeleri tek tek çizdiği. Dinazorlar kurallara teamüllere uyduda Tayyip Bey, Bülent Bey ve Abdullah Bey , Cemil Çiçek Bey ve diğer insanlar macera olsun diye mi ayrıldı. Şevket KAZAN'ı çok sever saygı duyardım ama gitti CHP li Önder SAV dan taktik aldı. Bu işler çirkefe döndü ama sebebi Tayyib ERDOĞAN ve ekibi değildir kesinlikle...

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
Sen görüyorsun ama toplam yüzde iki görüş netliğiniz var :D Yani yüzde iki sizin kadar keskin gözlere sahip. Kalan kısmın yüzde ellisi sizi göremediği için ezebilirayak altında dolanmayın.
Bizkongreler biliriz dinazorların delegeye çöktüğü. Biz kongreler biliriz Bülent Arınç'ın gözlerinin dolduğu. Oğuzhan Asiltürk ün listeleri tek tek çizdiği.Dinazorlar kurallara teamüllere uydudaTayyip Bey, Bülent Bey ve Abdullah Bey , Cemil Çiçek Bey ve diğer insanlar macera olsun diye mi ayrıldı. Şevket KAZAN'ı çok sever saygı duyardım ama gitti CHP li Önder SAV dan taktik aldı. Bu işler çirkefe döndü ama sebebi Tayyib ERDOĞAN ve ekibi değildir kesinlikle...

redyellow Nickli Üyeden Alıntı

Ben bunları yazıyorum adam nelerden bahsediyor, yazılana verilecek cevabı olmayanlar böyle daldan dala atlarlar.

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
Abdullah gül ü cumhurbaskani olmasini desteklemediler

ama ne olur hocamizi af et diye gül e gittiler.

Gül de hocalarini af etti.

Hoca da GÜL E tesekkür etti.

Abdullah gülün cumhurbaşkanı oylamasında SAADET PARTİSİ TBMMDE TEMSİL EDİLMİYORDU ey utanmaz kişi.

Tbmmde olmayan parti nasıl oy kullanıp destekleyecek rezil kişi?

Gözün o kadar dönmüşki utanmadan, sıkılmadan, rezilce yalanlar yazmaktan hiç çekinmiyorsun.

Ahlaksız!

Hoca GÜL'e teşekkür etmiş, senin gibi ahlaksız bir yaratığa değil!

ramazan_17

Yasaklı
saadetten bu beklenirdi..ah kamalak.:rtfm: siz bu gidişle daha çoookkk...

dostluk

Kıdemli Üye
hayret saadet aday gösterseydi parlementodan 20 miletvekili adayı kendi adaylarına imza vermeyecekti demekki ..bu kadar kendinden emin değiller..ekmeleddin bile aldı 20 aday desteğini..

maksut ibrahim

Kıdemli Üye
Saadet partisi aday göstermek icin calisma bile yapmadi

Saaadetin ilk defa adayini aciklamasi gerekirdi

sonra da 550 ye yakin milletvekilinden imza alabilmek icin calisma yapmasi gerekirdi

böyle birsey yaptilarmi yapmadilar

ama saadet partisinden az oy alan isci partisi yapti

birde biz cihad yapiyoruz derler

isci partisi kadar cihad yapamadilar

abdullah birisi

Kıdemli Üye
düşünün artık biz gibilerle bile başedemiyorsunuz birde türkiyeyi yönetmeye talip oluyorsunuz..

demekki neyymş herkez haddini ve gücünü bilecek

baş etmekmi.... kiminle... Peygamberine hakareti es geçmiş insanlarlamı.... hiç öyle bir derdim yok...

bak günün hanerlerinden bir tanesi, senin için ne anlam ifade eder...anlarmısın bilmiyorum...

2023'e kadar İstanbul’un Doğu ve Batı diye ikiye ayrılması planlanıyor. Tarihi yarımada ise 'Eski İstanbul' diye adlandırılarak, Prag veya Roma gibi tamamen turistik bölge olacak.