Saadet'in Köşk kararı: Hiçbir aday desteklenmeyecek

dostluk

Kıdemli Üye
siz kendniz dedniz niye yüzde 50 oy alıyor akp anladım diye..

demekki bizi mantıksız akılsız yetersiz bulanlar bu akılsılarla yetersizlerle mantıksızlarla bile baş edemedi..chp ağzıyla konuştunuz altından kalkamayacaksınız..

madem ak seçmeni cahil bir onları bile kandıramıyorsunuz..

hıh basa çıktınızda maşallah iktidardasınız ya..

kurbn olun siz göbeğini kaşıyan kitleye..

he ben anlamam ..benim için bişey ifade etmez ..boşver..
baş etmekmi.... kiminle... Peygamberine hakareti es geçmiş insanlarlamı.... hiç öyle bir derdim yok...

bak günün hanerlerinden bir tanesi, senin için ne anlam ifade eder...anlarmısın bilmiyorum...

maksut ibrahim

Kıdemli Üye
Kamalak: İhsanoğlu'nun Adaylığı Milli Görüşün Başarısı

İhsanoğlu'nun Adaylığı Milli Görüşün Başarısı diyorlar

hemde sandikta bos oy verecegiz diyorlar

saadet 12 senden beri yüzde birlere neden düstügü belli oluyor

İhsanoğlu'nun Adaylığı Milli Görüşün Başarısı ise neden

İhsanoğlu'na oy yok ?

maksut ibrahim

Kıdemli Üye
bunu anlayacak kapasiten olsaydı, hem dini açıdan hemde dünyevi açıdan bu kadar rezil durumda olmazdın... kapasite lazım anlaman için, ondan sende yok, bu yüzden he he de ve geç...

her secim öncesi iktidar olacagiz dediniz

her secim sonrasi rezil oldunuz

bundan daha büyük rezillikmi olur?

sizin kafalariniz bos oldugu icin bos laflardan baska bir sey degil

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
bunu anlayacak kapasiten olsaydı, hem dini açıdan hemde dünyevi açıdan bu kadar rezil durumda olmazdın... kapasite lazım anlaman için, ondan sende yok, bu yüzden he he de ve geç...

Yahu onun onu anlamayı bırak emin ol o kendi yazdığını bile anlayacak kapasitede birisi değil, he de geç :)

kebîkec

İhvan Forum Üye
Ben bunları yazıyorum adam nelerden bahsediyor, yazılana verilecek cevabı olmayanlar böyle daldan dala atlarlar.

Parlamentoda ne gurubu ne adı var. Dışarda toplam yüzde 0.75 oyu var. Dil papuç kadar. redyellow daha 20 milletvekilinden imza alamayan bir partinin bu kadar yüksek perdeden konuşması hayra alamet değil. Başbakan partiyi ziyaret etmeseydi bal gibi Ekmelettin diyeceklerdi. Şimdi sağdan manevrayla kıvırma siyaseti.
Çok söze gerek yok 10 ağustasta sandıkalr açılınca 1 saat içinde ak koyun karakoyun çıkar meydana.

dostluk

Kıdemli Üye
Saadet Partisi Genel Başkan Başdanışmanı Şevket Kazan, Antalya'da partisinin belediye başkan adayı tanıtım toplantısında, "Şimdiden Cumhurbaşkanı kim olacak, bu tartışmalar başlamadı mı? Abdullah Gül olacak. Ne biliyorsun kahin misin, kahin filan değilim ama ikisi milletin karşısına aday olarak çıktıkları zaman kimin olacağı belli" diye konuştu.

hayır yani merak ettim sayın gülle sayın edoğanın ne farkı var bunların gözünde ?? neden sayın gül milli görüşcüde sayın erdoğan değil..ilginç..

KAFKAS

Kıdemli Üye
Milli Görüş ün bir kimlik olarak ortaya çıkabilmesi ve varolabilmesi için ,o düşünceyi sahiplenecek ve bir liderin arkasından yürüyecek önemli bir toplumsal yapının varolması gerekliliği gözden uzak tutmamak gerekir, yoksa bugünün %1-2 oy alabilen bir parti ekseninin o zaman ki Milli Görüş eksenini oluşturması ve varlığını devam ettirmesi beklenemez.Milli Görüşe destek verenlerin bu zamanda yüzde 90 nının karşılık bulduğu parti aşikardır yok bu yüzde 90 ı reddediyorlarsa zaten ortada bir görüş oluşmamıştır.

maksut ibrahim

Kıdemli Üye
Saadet Partisi Genel Başkan Başdanışmanı Şevket Kazan, Antalya'da partisinin belediye başkan adayı tanıtım toplantısında, "Şimdiden Cumhurbaşkanı kim olacak, bu tartışmalar başlamadı mı? Abdullah Gül olacak. Ne biliyorsun kahin misin, kahin filan değilim ama ikisi milletin karşısına aday olarak çıktıkları zaman kimin olacağı belli" diye konuştu.

hayır yani merak ettim sayın gülle sayın edoğanın ne farkı var bunların gözünde ?? neden sayın gül milli görüşcüde sayın erdoğan değil..ilginç..

Erdogan ile Gül ün arasinda bir fark yoktur

Cumhurbaskani gül secilecek diyenler fitne cikarmak icin söylemisler

ama simdi kendileri rezil oldular

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
Erdogan ile Gül ün arasinda bir fark yoktur

Cumhurbaskani gül secilecek diyenler fitne cikarmak icin söylemisler

ama simdi kendileri rezil oldular

Al işte:)

Madem erdoğan ile gül arasında fark yoksa gül aday olur diyene ne diye köpürüyorsun çakma üye?

REZİL OLAN SENSİN.

Hem aralarında fark yok diyorsun hem Gül için olumlu söyleyene delleniyorsun.

Artı kazan İKİSİ ADAY OLURSA Gül kazanır diyor, muhtemelen gazeteciler vs. ikisi aday olursa kim kazanır vs. diye soruyor, o da görüşünü söylüyor..herkes sizin gibi düşünmek zorunda mı, fikrini söylemiş adam.

Dellenmeyin, tahammüllü olun:)

hirahos

Kıdemli Üye
35 senelik zaman, Saadet Partisinin kullandığı dil ile yaptığı siyasetin, Türkiye gibi kurtlar ve tilkilerin cirit attığı bir ülkede ASLA başarılı olmayacağını göstermiştir. Başarısız dolayısıyla etkisizdir.

Halen daha Saadet Partisinin çoğunluk oyuyla iktidara gelip güçleneceğini hayal eden kardeşlerimizin var olması bu kesin gerçeği değiştirmiyor maalesef... Onlara da hürmet ediyoruz, aramızdaki iman kardeşliğinin asıl olduğunu kati olarak unutmuyoruz.

Partiyi götürmeye çalışan ak saçlılar ise... Onların ulusalcılara, çapulculara ve haşhaşilere (bilimum İslam/Ümmet düşmanlarına) yarayacak tavırları, bugün olmasa bile inşallah ileride net olarak anlaşılacak ve maalesef hayırla yad edilmeyecekler. Onların şerli gerçeği de bu.

Dost, acı söyler. Yoksa pışpışlamaya ne var... En kolayı.

maksut ibrahim

Kıdemli Üye
Saadet'in Köşk kararı: Hiçbir aday desteklenmeyecek
Saadet Partisi, Cumhurbaşkanlığı seçiminde nasıl bir tavır sergileyeceğini Saadet Partisi Genel Başkanı Prof.Dr.Mustafa Kamalak açıkladı. Saadet Partisi, Milli Görüş teşkilatları aday isimlerinin olmadığı beyaz oy pusulasına oy atarak hiç bir adayı desteklemeyeceği kararını verdi...
23.07.2014 / 11:03

Iste cihad böyle olur

secim günü sandiga gideceksin siraya gireceksin

sirada belki yarim saat bekleyeceksin

belkide bir saat bekleyeceksin

ondan sonra oy pusulasini eline alacaksin

üc adaydan hic birine mühür basmayacaksin zarfin icine koyup

sandigin icine atacaksin .

iste buna saadet de cihad denir.