Türkiye İçin Durum Oldukça Kritik....

alanyali07

Kıdemli Üye
pkk güçlendi söylemi yanlış, .
yanlış değil doğru. bak Cumhurbaşkanı da mecburen o noktaya geliyor.
Erdoğan saldırıya ilişkin, " YPG ile PKK'nın ne denli güçlü olduğunu söylediğimiz halde inandıramadığımız dostların bu işi anlamalarına vesile olacaktır" dedi.

"valilere talimat verdik göz yumdular" diyen paralel değildi erdoğandı dostum..

lafons7275

Kıdemli Üye
yanlış değil doğru. bak Cumhurbaşkanı da mecburen o noktaya geliyor.
Erdoğan saldırıya ilişkin, " YPG ile PKK'nın ne denli güçlü olduğunu söylediğimiz halde inandıramadığımız dostların bu işi anlamalarına vesile olacaktır" dedi.

"valilere talimat verdik göz yumdular" diyen paralel değildi erdoğandı dostum..

Erdoğanı sudan çıkmış ak kaşık ilan ettiğimi nerde gördün kardeşim?

Hatta başkanlık kapmak adına bu göz yummaları yaptıysa Allah belasını versin bile dedim.

Ama sen de azıcık iğneyi gülene batır be kardeşim. Parmak izini alıp ülkeye girdiği gün o yerde görevli polisleri bir araştırsınlar diyorum. Paralelci çıkmazlarsa sonra konuşalım.

alanyali07

Kıdemli Üye
Erdoğanı sudan çıkmış ak kaşık ilan ettiğimi nerde gördün kardeşim?

Hatta başkanlık kapmak adına bu göz yummaları yaptıysa Allah belasını versin bile dedim.

Ama sen de azıcık iğneyi gülene batır be kardeşim.
forumda okudun mu bilmiyorum, sürekli iki tarafın da birbirleri hakkında suçlamalarında doğruluk payı vardır derim. Çünkü sırdaştılar.

ama pkk konusunda ve güçlenmesi konusunda ve göz yumulmasında ,paralel değil erdoğan ve ekibi sorumludur.
Zaten erdoğan ve ekibini tamamen sorumsuz masum kabul etmek realiteyle ters. adamlar iktidarda.
tabiki sorumlu olacaklar.
sütten çıkmış ak kaşık da olmayacaklar elbette.

Dün bir arkadaşla bu olayları konuşurken, arkadaş chpyi suçladı tüm suçu ona yıktı, evet dedim keşke iktidarı chpye vermeseydik, akp iktidar olsaydı bunlar olmazdı..
Nasıl yani dedi ?
e akp iktidar olsaydı bunlar yaşanmazdı,gerekli önlemleri daha sıkı alırdı,göz yummazdı dedim.
-ne diyorsun anlamıyorum dedi. akp iktidarda zaten dedi..
--sahi öyleydi dimi ya :) dedim..
ironiyi anladı tabi geç de olsa :)

lafons7275

Kıdemli Üye

ama pkk konusunda ve güçlenmesi konusunda ve göz yumulmasında ,paralel değil erdoğan ve ekibi sorumludur.

sss.jpg

alanyali07

Kıdemli Üye
bu dediğin çözüm süreci sonrası mevzu..PKK ve HDP zaten güçlenmişti bile..atı alan üsküdarı geçmişti..
şimdi sana çözüm sürecindeki göz yumduk itiraflarını mı getireyim..
cemaatin hdpyi desteklemesi tabiki yanlış..
ama iktidarın pkkyı desteklemesiyle,cemaatin seçimlerde desteklemesi bir mi? yapma şimdi..birtanesi 1 hasar verirse,diğeri 1000 hasar verir. cemaatin ne kadar oy potansiyeli olduğunu da gördük.
ama valilere göz yumun talimatı kimlerin verdiğini de biliyoruz.

levent48

Kıdemli Üye
Suriye'ye (sadece kuzeyine değil) Esed'in kalbine harekat gündemde...Sanıyorum sözün bitiği yere geldik...Saatleri saymaya başlayabiliriz...Ankara'dan gelen sinyaller bu yönde...

levent48

Kıdemli Üye
Yetkili bir konuşma henüz dinlemedim.

180220161233092443957_2.jpg

"YPG terör örgütü değildir diyenlere de belgeleriyle ortaya konulacak"

Başbakan Ahmet Davutoğlu, "Elimizde bütün deliller mevcut, nereden gelmişler, nasıl organize olmuşlar, bölücü terör örgütü, bunlar nerede... Bu detayları vermiyorum ama bizce malumdur ve bütün ülkelere de bu bilgiler aktarılacaktır. Bugün Dışişleri Bakanlığı'na talimat vereceğim, başta P5 üyeleri olmak üzere bütün ülkelere dağıtılacak ve 'YPG terör örgütü değildir' diyenlere de belgeleriyle ortaya konulacak. YPG, Suriye rejiminin bir piyonudur ve bu saldırıdan Suriye rejimi doğrudan sorumludur. Suriye rejimine dönük her türlü tedbiri alma hakkı da bizde mahfuzdur" şeklinde konuştu.

http://haber.star.com.tr/politika/b...a-saldirisinin-failini-acikladi/haber-1089956

Bu fotoğraf ve açıklama olacak çoğu şeyi anlatıyor....

nefahtü

Kıdemli Üye

Başbakan Ahmet Davutoğlu, "Elimizde bütün deliller mevcut, nereden gelmişler, nasıl organize olmuşlar, bölücü terör örgütü, bunlar nerede... Bu detayları vermiyorum ama bizce malumdur ve bütün ülkelere de bu bilgiler aktarılacaktır. Bugün Dışişleri Bakanlığı'na talimat vereceğim, başta P5 üyeleri olmak üzere bütün ülkelere dağıtılacak ve 'YPG terör örgütü değildir' diyenlere de belgeleriyle ortaya konulacak. YPG, Suriye rejiminin bir piyonudur ve bu saldırıdan Suriye rejimi doğrudan sorumludur. Suriye rejimine dönük her türlü tedbiri alma hakkı da bizde mahfuzdur" şeklinde konuştu.

http://haber.star.com.tr/politika/b...a-saldirisinin-failini-acikladi/haber-1089956

Evet tam da şimdi haberlerde izledim..Allah yar ve yardımcımız olsun.

cemaliii

Kıdemli Üye
Rus uçağını indirdik, sözümüz yerini buldu.

Ypg yi bombaladık, sözümüz yerini buldu.

Sen daha ne istiyorsun?

hükümet ne yaparsa tamam bunlar sözünün arkasında durdular ve bizi dünyanın önünde rezil etmediler diyeceksin?

lafons sen benim yazımı okudun mu? ben uzaktan ateş etmekten bahsetmiyorum. Özetle ben bir an önce suriyeye girilmeli diyorum.

rabbinsadikkulu

FETÖ nurcu değildir!
"marifetname" deki bilgiler ışığıda aşağıdaki fotoğraftaki simayı analiz edebilecek var mı?

125000.jpg

dikkat edin bülent ecevit gibi ahmet davutoğlu da nereye elini atsa kuruttu. bu adamda bir uğursuzluk/??? var.

çırpındıkça batıyor... batıyor... batıyor...

ülkeyi felaketin eşiğine getirdi. ve hatta uçurumdan aşağı...

bu beyefendinin ihtiraslarına dur! diyecek yok mu?

Kaptan

Mecra Yazarı
yaziklar olsun insanogluna, herkes birbirine düsman
sahte terör kinamalari, arkadan is cevirmeler, "dostumuz amerika...?", "dostumuz türkiye..."
tekhditler, entrikalar, yalanlar dolanlar... bu ne abi yaaaa

gökyüzü masmavi ..
yeryüzü kapkara

kilicarslan

Kıdemli Üye
siyaset gercektende kurtlar sofrasi, bizlerin bu sofrada kapisabilecek bilge ve ferasetli yeni nesiller yetistirmesi gerekiyor.
Bu elbette iyi bir egitimle olacak birsey, ancak bunu sadece devleten beklemekte dogru degil, anne ve babalara büyük yük düsüyor.

Kaptan

Mecra Yazarı

neymis YPG'nin terör örgütü oldugunu belgeleriyle ortaya koyacakmis. YPG 'yi terör örgütü olarak görmeyenleri mazur görmeyecekmis...rusya'yi uyariyoruz

aloooo, sen böyle atip tutmaya devam et, ic piyasaya oyna
millet isini yüzdürüyor haberin yok
ABD'den gelen en son aciklama ne? "biz failleri (ankara saldirisi) tesbit edemedik" eee "PYD ile suriye'de devam"
hadi gikin ciksin da görelim
elinden baska birsey gelmiyor arkadas bunu kabul et
savas burnunun dibine kadar geldi, neden? basiretsizliginiz yüzünden
erdogan isin bu raddeye gelebilecegini hesap edemedi
esad'a ayar cekmeye calisirken iran, rusya, amerika, israil ve kürt faktörlerini göremedi, okuyamadi
zannetti ki muhalifler er ya da gec suriye'yi ele gecirecekler
bunun üzerine olusturdu söylemlerini
....gecirdiler

lafons7275

Kıdemli Üye
neymis YPG'nin terör örgütü oldugunu belgeleriyle ortaya koyacakmis. YPG 'yi terör örgütü olarak görmeyenleri mazur görmeyecekmis...rusya'yi uyariyoruz

aloooo, sen böyle atip tutmaya devam et, ic piyasaya oyna
millet isini yüzdürüyor haberin yok
ABD'den gelen en son aciklama ne? "biz failleri (ankara saldirisi) tesbit edemedik" eee "PYD ile suriye'de devam"
hadi gikin ciksin da görelim
elinden baska birsey gelmiyor arkadas bunu kabul et
savas burnunun dibine kadar geldi, neden? basiretsizliginiz yüzünden
erdogan isin bu raddeye gelebilecegini hesap edemedi
esad'a ayar cekmeye calisirken iran, rusya, amerika, israil ve kürt faktörlerini göremedi, okuyamadi
zannetti ki muhalifler er ya da gec suriye'yi ele gecirecekler
bunun üzerine olusturdu söylemlerini
....gecirdiler

Bir vatan haininin yediği kaba pislediğini ibretle okuyoruz.

lafons7275

Kıdemli Üye
yanli ve yanlista oldugun icin dogruyu anlamayacak kadar egrilmis durumdasin lafons

İslam düşmanları birlik olmuş hükümeti yıkmaya çalışıyor ve sen onlarla ortak dili kullanıyorsun. İçinde bulunduğun gemiyi delmeye çalışıyorsun. Bu hainliktir.

lafons7275

Kıdemli Üye
Hasan Cemal, Oya Baydar ve Baskın Oran'ın da bulunduğu 200'den fazla gazeteci, yazar ve akademisyen Türkiye'ye karşı terör örgütü PYD'ye destek oldukları bir bildiri yayınladı.

1455810620095.jpg