AKP'ye Oy Verenlere Hödük Dedi

oguz

Yeni
kusura bakman ama sizinki laf ebeliği
verdiyse verdi
veren memnun alan memnun
şimdi vermedi desek gerçekleri saklasak ne değişir

Bîdâr

Aktifleşmemiş
kusura bakman ama sizinki laf ebeliği
verdiyse verdi
veren memnun alan memnun
şimdi vermedi desek gerçekleri saklasak ne değişir

Bu işler Öyle kuyuya taş atıp kenara köşeye Çekilmekle olmuyor ama.

Ver cevabını bildiğin bişi varsa paylaş bizimle sonra konuşalım.

oguz

Yeni
Bu AKP hükümeti döneminde çektiğim ekonomik sıkıntıyı hiç bir dönemde çekmemişimdir
çifçiyi,küçük esnafı dar gelirliyi bitiren bunlardır
az verenle çok yatıranı eşit gören ,adaletsiz bir devlet anlaşışı sergileyen masesef dini savunsada bunlardır
millete bedavadan dağıtana kadar önce hak edenin hakkını versinler sonra adaletden müslümanlıktan söz etsinler

Türkay

Doçent
Bu AKP hükümeti döneminde çektiğim ekonomik sıkıntıyı hiç bir dönemde çekmemişimdir
az verenle çok yatıranı eşit gören ,adaletsiz bir devlet anlaşışı sergileyen masesef dini savunsada bunlardır
millete bedavadan dağıtana kadar önce hak edenin hakkını versinler sonra adaletden müslümanlıktan söz etsinler

Peki ecevit ve bahçeli koalisyonunda ekonomik durumunuz nasıldı? Millet yazar kasa fırlattı ve esnaf ilk defa eylem yaptı biliyorsunuz!!

hiba_nur

Profesör

Herkes halinden memnun gibi görünüyor kardeşim..

Ama sen değilsen problem Ak Parti Hükümetinde değil gibi...

D

dantellektuel

Guest
Yaw vatandaş yesin, içsin, karnı tok sırtı pek olsun da AKP mi verdi, MHP mi verdi, yok bilmem CHP mi verdi ne önemi var. Yok yok CHP olmadı. Onun verdiği yenmez de içilmez de. Yok bilmem seçimden önce verdi de yok şöyle oldu da. Herkes aptal bir siz akıllısınız. Sen iradeni yarım torba prince satıyormusun ki başkasını öyle biliyorsun. Hem madem yarım torba prince oy vermişlerse bir baba olarak yada anne olarak çoluk çocuğunun aç sefil olmasını ve kışın kömürsüzlükten üşümenin ne olduğunu nerden biliyorsun? Öyle sırça köşkler de oturup garibanları yargılamak, işkembeden sallamakta ne var ki. Ben bile yaparım onu. Vermek istemeyen kömürünü alır yine oyunu vermez. Nasıl olsa her beş yılda iktidara kim gelirse gelsin yapılan bişey bu ki azıcık insaf ve rikkat sahibi olanlar bilir ki AKP bunu son dönem politakası olarak değil genel bir politika olarak yapıyordu. Baharın kömür dağıtacak hali yoktu ya, kışa girerken dağıttılar o da seçim zamanlarına denk geldi...

hiba_nur

Profesör
gerçekleri bile bile saklarsanızda sizler dahada büyük vebalin altına girmiş olmazmısınız ..

Benim bildiğim bir gerkeçk var o da Ak Parti son 50 yılın en iyi Hükümeti..

Daha iyisi gelene kadar en iyisi bu...

AynAlı

Kıdemli Üye
dsp-anap-mhp koalisyonunda dahamı iyiydi,bakan bulamayıp abd den adam getirttiniz.ekonumik politika durgun olabilir ama cok şey var halledecek.akpnin yaptıkları konusuna bakarsan görürsün..beni bitirdiler ,mahvoldum akp pis demekte neymiş.adama demezlermi millet ne gökdelenler yaptı sıfırdan onlar neci.çalışan kazanır..

agbi

Yasaklı
Biraz aşmış ama Nihat Genç dobura dobur konuşmasıyla meşhurdur
haksızda sayılmaz ,yağ ,kömür, para az dağıtmadılar....

Nihat Genç mi dobracı lütfen.

Kömür yağ işine gelirsek ?

Peki nihat Genc in HÖDÜK FİATI NEDİR??????????

Türkay

Doçent
bende bunu soruyorum ama cevap alamadım.

oguz

Yeni
[Peki ecevit ve bahçeli koalisyonunda ekonomik durumunuz nasıldı? Millet yazar kasa fırlattı ve esnaf ilk defa eylem yaptı biliyorsunuz!! /QUOTE]

o meşhur ecevit kırizinde dahi işler şimdikinden daha iyi idi diyebilirim
Hemi o kıriz niçin çıkartıldı kimler AKP yi iktidara taşıdı
Bir milyon Iraklının kanı kimlerin desteği ile döküldü birazda bunlara kafa yorun
ekonomimiz ,dış politikamız ,iç politikamız kimlerin kontrolünde
kimler ipimizi çekmek için sırada birde bunlara kafamızı yorsak...

AynAlı

Kıdemli Üye
abd yi ıraka sokan akp zaten.hep kendini görüyorsun seninki iyiydi ama hiçkimsenin iyi değildi.bütün politikalarımız hükümetin elinde tabi,kimin elinde olacak.ipimizi çekmek için sıradakiler höö :confused1:

Efna_nur

Üye
verdim kardeşim oyumu Ak Partiye verdim patlasanızda çatlasanızda...şimdi seçim olsa yine Ak Partiye veriririm oyumu...var mı itirazınız..sizin demokrasi anlayışınız bu işte...dedikleriniz olmassa herkesi ahmak ilan edersiniz..ama bilin ki bu millet sizin gibilerin biletini kesmesini çok iyi biliyor, ne kadar komik olduğunuzu ve durduğunuzu keşke bilebilseydiniz...(Nihat Genç ve gibilere ithafen..)

M

MEYSEMİ TEMMAR

Guest
bir zamanlar bazıları derdiki milli görüş partilerine oy vermeyenler patates dinindendir

ona benzedi bu lafta