AKP'ye Oy Verenlere Hödük Dedi

agbi

Yasaklı
[Peki ecevit ve bahçeli koalisyonunda ekonomik durumunuz nasıldı? Millet yazar kasa fırlattı ve esnaf ilk defa eylem yaptı biliyorsunuz!! /QUOTE]

o meşhur ecevit kırizinde dahi işler şimdikinden daha iyi idi diyebilirim
Hemi o kıriz niçin çıkartıldı kimler AKP yi iktidara taşıdı
Bir milyon Iraklının kanı kimlerin desteği ile döküldü birazda bunlara kafa yorun
ekonomimiz ,dış politikamız ,iç politikamız kimlerin kontrolünde
kimler ipimizi çekmek için sırada birde bunlara kafamızı yorsak...

Bırakın Allah aşkına bu kadar yıkıcı düşüncelerle siyaset olmaz.

Önce Şunu bil.

ABD yi Irak a davet eden Saddam Kuveyt e saldırması ile davetiye çıkardı.BU BİR

SADDAM Amerikanın adamı idi görevini yaptı (Şia ve Sünni leri tamamiyle birbirine düşman yaptı)

Devam edeyimmi.

Umutmadan şuan IRAK ta iç savaşta ölenlerdende HÜKÜMET veya TAYYİP BEY mi sorumlu

Rüveydaa

Profesör
Web sitesi
www.serzenisler.com
AK PARTİ kuruldu kurulalı söylenmedik laf atılmadık çamur olmadık karalama yalanlama kalmadı....

ama AK PARTİ ya-sabır dedi sustu "DURMAK YOK YOLA DEVAM" dedi nitekimde öyle devam etti... bütün o başıboş konuşulan yazılan çizilenlerede icraatlarıyla cevap verdi.. herkes attığı çamurla savurduğu laflarla kalakaldı ortada... merak etmeyin kalmayada devam ediceksinizz..
siz çamur atcak iftira yapıştırcaksınız bizde size sabrederek hem Rahmanın rızasını kazancak hemde icraat yaparak cevabınızı vereceğiz..

devam edin bizi karalamaya başbakanımıza hakaret etmeye de kim dost kim düşman görsün ahali...

elinizi vicdanınıza bikez daha koyun ;

AK PARTİLİ OLMAK ZORUNDA DEĞİLSİNİZ SİZİ KİMSE HAKARET EDER GİBİ Bİ TORBA KÖMÜRLE KANDIRAMAZ...
AMA HAKKA GİRMEYİDE BU KADAR BASİTLEŞTİRMEYİN BE KARDEŞİM...
BEN GECE GÜNDÜZ DEMEDİM 5 KURUŞ ALMADAN
PARTİMDE SEVE SEVE ÇALIŞTIM
NİYE DAVAM İÇİN
NİYE BU GÜZEL FERAH GÜNLER İÇİN...
NİYE İŞTE Bİ SÜRE SONRA RABBİM İZİN VERİRSE
DÜZELCEK BAŞÖRTÜSÜ MESELESİNE DESTEK VERMEK İÇİN...
NİYE KENDİMİN DEĞİL ÜLKEMİN ÇIKARLARI İÇİN..

TEK BİR AN KENDİ ÇIKARLARIMI DÜŞÜNMEDİM ALLAH ŞAHİT..
BU İŞ YÜREK İŞİ SEVDA İŞİ HİZME İŞİ...

sırf laf olsun die laf konuşan nasipsizleride ALLAH'A HAVALE ETTİM BİLSİNLER...

Bîdâr

Aktifleşmemiş
AKP Türkiyenin gerçeğidir.

Bundan önceki hukumetlerden 1000 kat daha iyidir.

Türkiyeyi alıp bir yerlere Götürecektir.

Biz buna inanıyoruz.

Yanlışları var elbet.

Kim ne derse desin Pkk 'yı Akp bitirecek.

Ekonomik problemleri Akp bitirecek.

Halkı ile devletini akp barıştıracak.

Ve şuan bunda büyük mesafe kat etmiş durumdalar.

Şunuda belirtelim şuan ülkede gizli bir kriz var ekonomik olarak.

Ama her doğum öncesi sancı olacak.

Şimdi bana burda akp ile diğerlerinin farkını yazdırmayın.

inat etmeyin yahu.

Rüveydaa

Profesör
Web sitesi
www.serzenisler.com
AKP Türkiyenin gerçeğidir.

Bundan önceki hukumetlerden 1000 kat daha iyidir.

Türkiyeyi alıp bir yerlere Götürecektir.

Biz buna inanıyoruz.

Yanlışları var elbet.

Kim ne derse desin Pkk 'yı Akp bitirecek.

Ekonomik problemleri Akp bitirecek.

Halkı ile devletini akp barıştıracak.

Ve şuan bunda büyük mesafe kat etmiş durumdalar.

Şunuda belirtelim şuan ülkede gizli bir kriz var ekonomik olarak.

Ama her doğum öncesi sancı olacak.

Şimdi bana burda akp ile diğerlerinin farkını yazdırmayın.

inat etmeyin yahu.

bizim milletimize ne derseniz deyin abi yine bilen kendi bildiğini okuyo...

Mevlana Celaleddini Rumini bi sözü geldi aklıma;

"ne kadar söylersen söyle, söylekdilerin karşındakinin bildiği kadardır"...

Bir_Gun

Üye
Ku hakkına girmek çok kolay...
Ak Partiden öncekiler ne yaptılar söylermisin onların pisliklerini hala Ak Pati temizlemeye çalışıyor..
Bakın bir örnek bvereyim mhp neden başörtüsü sorununu çözmek için yardımda bulunuyor çünkü yerele saçimler yaklaştı da ondan buda oy toplamak için yapılan bir şey..

Dua ile...

Akpartinin amacı da bu olmasın 6 sene oldu söz vereli. Artık oyalayamayız bu milleti düzeltelim gitsin demiş olamazlar mı?

Akparti pisliği temizliyor diyorsunuz .. Da bunların yaotıkları 50 sene düzülmez emin olun Artık tamamen yabancı sermayenin malıyız. Ve bu ferah gibi görünen ortam da o yüzden. Pek ferah ta denemez ama . Yapılan özelleştirmleer hep 50 senelik. Çok köklü para reformlarıyla tamamen dış ülkelere bağımlı hale geldik. Özelleştirmelerin her biri birer fiyasko. Nihat Genç haddini aşmış. kullandığı kelimeleri seçememiş malesef ama gerçekler de bunlar. Yunanistan da bir banka şubesi açamadık, gittik türk bankasını adamlara sattık. BİZ AKILLANMAYIZ HİÇ::::
Güzel de bir gece ansızın gidiverirse bu yabancı sermaye o zaman ne olacak hiç düşündünüz mü?

Bir yazı:

Özelleştirilmesi için çeyrek asır dil döktüğümüz Türk Telekom'un "ülkenin rekabet avantajını zedelediği" gerekçesiyle devletleştirilmesini talep ediyorum. Gerekçelerim şunlar;
Rahmetli Özal'ın sayısal devrimi sayesinde dünyanın 11'inci büyük ve modern şebekesi iken bugün Türk Telekom ( TT ), özel sektör tekeli elinde hızla hantallaşmaktadır.
Özelleştirirsek Türkiye'yi Bilgi Toplumu'na taşırız diye yola çıkıldı ancak son 2 yıldır yapılmayan yatırımlar yüzünden "iletişimdeki modern duruşumuz" kaybedilmek üzeredir.
15 yıl önce 25 milyar dolar fiyat biçilirken satış fiyatı 6.55 milyar dolar olmuştu.
Bunu sorgulamıyoruz ancak neredeyse yıllık cirosuna denk bir fiyattan satılan Türk Telekom'un teknolojideki gelişimler paralelinde kendini yenilememesini sorguluyoruz. Kamu tekeli iken, sosyal sorumluluk gereği "1 hane dahi olsan telefon hizmeti götürme" zorunluluğu bugün özel sektör tekelinde, "dilediğine dilediğince fiyat çekmek" halini almıştır.
TT'nin özelleştirme gerekçesinde, bilgi ve iletişim sektörünün liberalleşmesi ve sektörün gelişmesi amacı vardı.
Fakat TT, liberal bir pazar yaratamadığı gibi sektörü de geliştiremedi. Hizmetini iyileştirememesi bir yana giderek eskiyen hizmetlerini, rekabet içinde olduğumuz ülkelerden çok daha pahalıya satar oldu.
İnternetin temsil ettiği dünyada insanımızı bilgiye ulaştırma becerisini, "yatırımsızlık" sebebiyle çağın gerisine düşürmeye başladı. Özelleştirmeyi, "yönetimin rasyonelleşmesi" olarak değil de "mülkiyetin devri" olarak algılayan ortam yüzünden, TT'nin stratejik önemini işte bu gerekçelerle ıskaladık. Tehlikenin, "yabancı elindeki Telekom" olacağı fikrine saplandık.
Oysa en büyük tehlike, TT'yi hantallaştırmaktı. Bu bir "sermaye karşıtı" yazı değildir. Bu, ülkemin rekabet avantajını budayan bir özel sektör tekeline karşı tedbir arayışı yazısıdır.
Bu, ucuz fatura oyunlarıyla aboneleri söğüşleyen anlayışa dur yazısıdır.
Bu, "indirim yapıyorum" nidaları altında "gizli zamlarla haksız kazançlara direnme" yazısıdır.
Bu, 4 mbit parası alıp 1 mbit erişim sağlamayı hüner sayanların "hızlı internet palavrası" na isyan yazısıdır.
Bu, devletin elindeki TT'ye özlem yazısıdır. Bunun yolu da devletleştirme ise, neden olmasın!

Türkay

Doçent
[Peki ecevit ve bahçeli koalisyonunda ekonomik durumunuz nasıldı? Millet yazar kasa fırlattı ve esnaf ilk defa eylem yaptı biliyorsunuz!! /QUOTE]

o meşhur ecevit kırizinde dahi işler şimdikinden daha iyi idi diyebilirim
Hemi o kıriz niçin çıkartıldı kimler AKP yi iktidara taşıdı
Bir milyon Iraklının kanı kimlerin desteği ile döküldü birazda bunlara kafa yorun
ekonomimiz ,dış politikamız ,iç politikamız kimlerin kontrolünde
kimler ipimizi çekmek için sırada birde bunlara kafamızı yorsak...

Oğuz arkadaşım; inşallah yaşadığınız ekonomik sıkıntılar sona erer. Ecevit iktidarında bir çok kişi iflas etti ve gördüğüm kadarıyla iflas edip beş parasız kalanlar şimdi bir kaç dükkan sahibi oldu. Başka partiden olanlar bile bunu inkar etmiyor. Ak Partiye oy vermeyiz ama durumumuz çok iyi diyenler var. bunlar yaşanan gerçekler. İnşallah sizin sıkıntılarınıda gider.

dostluk

Kıdemli Üye
yakışıksız bir yazı olmuş...illa edep illa edep...illa saygı illa saygı ...gerisi boş...

Turkbeyi

Ordinaryus
bu yazi nekadar bazi gercekleri icersede yapmis oldugu hakaretleri kabul edilemez. bundan dolayi yaziyi okuma zahmetine girmedim. ilk satiri haric... ne olursa olsun kimse hakeret boyuntunda konusacak kadar yetkili degildir. milletin vermis oldugu karara saygi gostermeyenleri kiniyorum...

Leyl...

Profesör
Burdada söylüyorum;
Meyve veren Agac taslanir..
Arkadaslar bu tip yaratiklara cevap bile vermeye degmez,
nezaman cevap verirsek kendilerini bisey sanarlar vede dahada gocunurlar ;)
En iyisi kendi hallerinde birakmak..

Biz yolumuza devam edelim, Allah bizi biliyorya gerisi BOS ;)

meLeq

Paylaşımcı
Görgüsüz, kaba, saba kişilere takılan ad..

Bence Nihat Genc konuşma şekli iLe çok güzel bir hödük örneği sergilemiş...

Hödük =Nihat Genc..

serair

Asistan

yahu anlamadığım ne Biliyor musun?

Biz Marsta mı yaşiyoruz.

Bizim aileden Rahat 50 oy aldılar.

ve bildiğim bir şey var.

Bizim aileden kimse ne kömür ne yağ ne şeker aldı.

Ve alanıda görmedik Duymadık.

Nasıl oluyor bu iş.

Acaba Bizde şu kafasını kuma sokan kartel yazarlarındanmıyız?

:)

Tesadüfe bakın,bizim ailede aynı:)...Hiç bişey almadığı gibi üstelik borçluda çıkardı bizimkileri:).Memlekete kanun geldi tabi;vergiydi mal beyanıydı derken:)...Para içinde yüzen şükürsüzler bitirdi bizi,olmayanları zengin etti diyerek az isyan etmiyor değiller:)ama bizimkiler az çok şükretmeyi bilirler...

Yoksa sahiden dediğiniz yazarlardanmıyız:).

serair

Asistan
Not:Bahsini ettiğim şükürsüzler olmayanları zengin etti derken ''olmayan'' kelimesini kullamıyorlar tabide ben kibarcasını yazdım...

Başlıkta geçen kelimeyi kullanıyorlar:).

seyyah_acem

YEŞİL TUAL
biraz ağır konuştuğu doğru nihat genç in.% 47 de o sözü söylemesi yanlış; ama insanlarımız da bazen düşünmeden karar verip oylarını sunuyorlar.

serair

Asistan
Bi not daha:):
Hödük aynı zamanda göbeğini kaşıyan adamın kibarca tabircesi...

Alper...

MarmaranınKralı
Web sitesi
cennetsarayi.blogcu.com
ağzı olan konuşuyor... elalemin ağzı torba değil ki büzesin,düğüm atasın... :):):)
en güzeli hee deyip geçmek.... he , hödük :) aman dikkat et düdük olmasınlar sonra başın ağrır...

ayşirin

Şairane
YA benim çevremden en az 20 kişi şu veya bu nedenlerden OY kullanamadılar hepside eğer kullansaydı AK partiye verecekti ve buna rağmen 1. geldi ve çevremdekilerinde çevresindekilerin :)birçoğuda tatiliydi filan derken oy kullanmamış onlarda AKmış şimdi hepicimiz hödük mü olacaktık:D hiçbir yardımın y' sini görmedik ama...
bu konuya yorum yapmayada değmezdi ama hödük kelimesini kullanan şahıs mizah yapmış kendince işte güldürdü bayağı bizi sağolsun:D

tevekkülcü

Paylaşımcı
hödük oladığınızın cevapını en güzel vereceğiniz yer yine sandıkdr,uyumalım uyanalım ve oyu hak edene verelim 2009 da da hizmet nasıl olurmuş görülsün inş