Hristiyan Türkler Olarak Yeni Anayasa Sonrası Beklentilerimiz

Mesihçi

Ordinaryus

kaçı hala müslüman
neydi bir kahramanmaraşlı gelinimiz vardı 13 yaşında evlenen başörtüsü takan kelime i şehadet getiren:)
bu yüzbinin içine o da mı dahil.

abartmayın arkadaşlar.
ingilterenin zulümlerine karşı yürüttüğü medyatik bir operasyona kanmayın.

Başka bir ülke olsa katılabilirdim ama İngiltere azınlıklar konusunda en iyi durumda olan ülkedir.Pek çok Müslüman ülkede dahi izin verilmeyen şeriat mahkemelerine izin vermiştir.Müslümanlar rahatsız olmasın diye onların mahallelerinde Hristiyanlıkla ilgili tabela asmayı yasaklayacak kadar ileri gitmiştir.Ezanın sesini kapatmamıştır.İngiltere hakkında yanlış önyargılara kapılmayalım.Ancak Fransa ve Almanya gibi ülkelerde Müslümanlar'a zulüm olduğuna katılıyorum.

Diğer yandan Hristiyanlık en başta Asya olmak üzere dünyanın Hristiyan olmayan tarafında yayılırken Avrupa'da erimektedir.Avrupa'da en hızlı yayılan inanç İslam'dır ancak yine de hakim düşünce ateizmdir.Ateizmin önüne geçecek inanç olduğunu sanmıyorum Avrupa'da bir kaç yüzyıl içinde.İslam'ın yayılışıyla ilgili istatistikler biraz abartılıyor gibi geliyor bana.Bugün çığ gibi büyüyen tek din ne yazık ki Tanrıtanımazlıktır.

barayev

Doçent
Mesihçi Dostum bu Dangalaklar bu dediklerini algılayacak Seviyede değiller İnan buna..
Allahın verdiği nefesi boşa harcama sonra HESABA çekilirsin