Resim Cizmek Haram Midir?

ALI25

Kıdemli Üye
Adams77 El Kitab da nedir veya ne manaya geliyor ve kisaca ne demek olur ve anlat da biz de bilelim bir kelime iken ve öndeki el takisi ile beraber.

DostunDostu

Süper Moderatör
Yönetici
@alanyali07 @Yahayy @çelebiler

ÜSLUBA DİKKAT BEYLER!!!

alanyali07

Kıdemli Üye
Evrim konusuna değinince mi yumuşak karna isabet ettik gibi oldu sanki..üsluba dikkat mesajının evrim eleştirisi üstüne gelmesi manidar.. :D

adamlar her fıkıhçıya,kendi uyduruk yorumlarını kabul etmeyene "akılsız" ithamını yapmakta serbest olacaklar,bu üslup dikkat edilesi bir üslup olmayacack,

ama ayette geçen "müşrikleri gördüğünüz yerde öldürün" ayetine gelince "soyokona sobokona bokmok gorokor" derse ben orada salataya doğranacak kıvırcık marul görürüm anca..çünkü hadise gelince kıvırıyor arkadaş..başka birşey göremem. :)
üstüne alınan alınsın..

DostunDostu

Süper Moderatör
Yönetici
Evrim konusuna değinince mi yumuşak karna isabet ettik gibi oldu sanki..üsluba dikkat mesajının evrim eleştirisi üstüne gelmesi manidar.. :D

adamlar her fıkıhçıya,kendi uyduruk yorumlarını kabul etmeyene "akılsız" ithamını yapmakta serbest olacaklar,bu üslup dikkat edilesi bir üslup olmayacack,

ama ayette geçen "müşrikleri gördüğünüz yerde öldürün" ayetine gelince "soyokona sobokona bokmok gorokor" derse ben orada salataya doğranacak kıvırcık marul görürüm anca..çünkü hadise gelince kıvırıyor arkadaş..başka birşey göremem. :)
üstüne alınan alınsın..

Evrimle alakası yok güzel dostum.. Diyaloglara hızlıca göz gezdirdim, baktım birbirinizi yiyorsunuz, sildim.. Hem siz niye birbirinizle uğraşıyorsunuz ki? Bak, tepenizde yöneticiler var! Bize karşı örgütlenip devrim yapsanız ya! :p

alanyali07

Kıdemli Üye
Evrimle alakası yok güzel dostum.. Diyaloglara hızlıca göz gezdirdim, baktım birbirinizi yiyorsunuz, sildim.. Hem siz niye birbirinizle uğraşıyorsunuz ki? Bak, tepenizde yöneticiler var! Bize karşı örgütlenip devrim yapsanız ya! :p
sen daha stajersin bizden sayılırsın araftasın :D

çelebiler

Kıdemli Üye
El kitab ne p le de degil b harfiyle kitab olarak yazilir. Bunu manasi da nedir el kitab da ve gerisi ne soru isareti olur?.
Sen de bana Türkçe öğrettin ya Allah razı olsun.
Önceki mesajımı silen kimse ona da helal olsun tebrik ederim.

LG-D682TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

DostunDostu

Süper Moderatör
Yönetici
@Yahayy @alanyali07

Mesajlarınızı silmekten ben yoruldum, siz yazmaktan yorulmadınız ha! Lütfen hakaret içerikli yazışmayın da! Böyle devam ederseniz ayağınıza beton döküp soğuk suya atmam gerekecek..

Der-Sprung-ins-kalte-Waser-kann-erfrischend-sein.jpg