Zina Yapan AKP'liler!!

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com

http://www.haberfedai.com/haber/994/taraf-yazari-baransudan-zina-yapan-akpliler-bombasi

DEĞERLENDİRMEM:

Mehmet Baransu akpyi çok fena bombalıyor.

İddialar yenilir yutulur iddialar değil.

Bu zina iddialarının 1'i bile gerçekse tam bir skandal, tam bir rezalet.

AKp bu iddialara yalan diyorsa mehmet baransuya çok yüklüce bir dava açmalı ve bu iddialarını ispatlamaya davet etmeli.

Akp bunu yapamazsa bu iddiaları yutuyor demektir.

Kimya_ı Saadet

Ordinaryus
Yahu, bu kadar olaydan sonra bu haberin gerçek olma ihtimali var mı sizce? düpedüz karalama kampanyası devam ediyor. camideki alkol olayı için de ispat etmeli yazmıştınız.bence onun da ispat edilmesine gerek yoktu. Benim Ak Partiye güvenim tam.bunun bir karalama kampanyası olduğu kabak gibi ortada.artık işi bel altı iftiralara dökmüşler.

önce taraf kendisinden istifa eden onurlu gazetecilerini düşünsün.aynısı NTV çalışanları için de geçerli.adamlar dindar değil ama onurlu,gururlu,namuslular.yapılan oyunların parçası olmaktansa işsiz kalmayı seçtiler.helal olsun.eh! Allah büyük.her pis işlerini herkese yaptıramıyorlar.

Serare

Profesör
Bu insanlarda ne akıl var, ne izan ne seviye. Her şeyin bir yeri ve usulü olduğunu anlayamayacak kadar zavallılar.

Ak parti içkiyi mi yasakladı? Ayakkabıyla dolaşmayı mı? Sevişmeyi mi? İçemez misiniz dedi? Ayakkabıyla dolaşmayın mı dedi? Sevişmeyin mi dedi?

Hayır, ama camide içilmez. Ayakkabıyla dolaşılmaz. Sevişilmez. Bu bir milletin tarihidir, kültürüdür, değeridir. Bunu bu milletten olan herkes bilir mi? Bilir. Kim bilmez beyinsizler. İçtiklerini videoda görmedik mi? Gördük. Ayakkabıyla girdiklerini görmedik mi? Gördük. Yağmaladıklarını görmedik mi? Gördük. Tekmelediklerini görmedik mi? Gördük.

Şimdi yer ve usül nedir bilmeyen bir dengesizle ne tartışılabilir. Hiçbir şey.

Zıkkımlanın geberene kadar ama zıkkımın zıkkımlanılacağı yerlerde, ayakkabıyla dolaşın dilediğiniz kadar ama milletin mabedinin üstüne çıkmadığınız yerlerde, sevişin dilediğiniz kadar ama toplumun kutsalına dil uzatmadığınız yerlerde.

Serare

Profesör
Ak Parti demek ''Özgürlük'' demek birileri Ak partinin kimliğinden fena halde rahatsız çünkü Ak parti duruşuyla, vizyonuyla her uç ve Taraf'a tarafını kaybettiriyor.

Anlıyor musunuz? Tarafları yok ederek, savaşı bitiriyor. Bu tarafların vaad edeceği, edebileceği her şeyi veriyor. Hepsini kapsıyor, içine alıp yoğuruyor.

''Taraf'' olmazsa savaş da olmaz.

''Stell Dir vor, es ist Krieg und keiner geht hin''

Sevgiler.

oguz

Yeni
Zina Yapan AKP'liler!!
geçmişte parti başkanlarına milletvekillerine subaylara böyle komplolar kurulmuştu böyle haberler kasıtlı bilinçli haberlerdir ,emperyalizmin faiz lobisinin safında yer alanlar dini imanı para olanlar sırf tayyip Erdoğan düşmanlığı yapanlardan herşey beklenir ,böyle haberlere maşa olanlar bilerek yada bilmeyerek Yahudi lobisine hizmet etmektedirler tövbe etsinler yoksa Allahın hesabı çok şiddetlidir ,fitne ateşini körükleyenler unutmasınlar bu ateş kendilerinide yakacaktır ...

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
Yahu, bu kadar olaydan sonra bu haberin gerçek olma ihtimali var mı sizce? düpedüz karalama kampanyası devam ediyor. camideki alkol olayı için de ispat etmeli yazmıştınız.bence onun da ispat edilmesine gerek yoktu. Benim Ak Partiye güvenim tam.bunun bir karalama kampanyası olduğu kabak gibi ortada.artık işi bel altı iftiralara dökmüşler.

önce taraf kendisinden istifa eden onurlu gazetecilerini düşünsün.aynısı NTV çalışanları için de geçerli.adamlar dindar değil ama onurlu,gururlu,namuslular.yapılan oyunların parçası olmaktansa işsiz kalmayı seçtiler.helal olsun.eh! Allah büyük.her pis işlerini herkese yaptıramıyorlar.

akplilik sizi çok sarmış:)

Yazdığımı anlamıyorsunuz bile.

1- Bu haberi ben yazmadım, MEHMET BARANSU yazmış.

İddia sahibi mehmet baransu, akp bu ididalara yalan diyorsa çıkar mehmet baransuyu yalanlar.

2- Camide içki olayında İSPATLAMALI demedim, istiyorsanız gidin yazdıklarımı tekrar okuyun...BAŞBAKAN GÖRÜNTÜLER ELİMİZDE dediği için ve chp sürekli tayyip yalan söylüyor dediği için BU GÖRÜNTÜLER YAYINLANMALI dedim, hala da diyorum.

O görüntüler varsa yayınlanmalıdır, yoksa yalancı durumuna düşer akp.

Ben başbakan görüntüler elimizde demeden önce de bir çok foruda BİRA KUTUSU FOTOĞRAFI ÜZERİNDEN camide bu edepsizliği yapanları eleştirdim, ama başbakan görüntü var elimizde deyince yayınlamayınca bakın görüntü var dedi ama yayınlayamıyor, demek ki yalan söylüyorlar dedi insanlar.

3- Bunların gerçek olma ihtimali var mı demişsiniz, ben bilemem, ben gözümle görmediğim bir şeyi söylemem, iddia sahibi mehmet baransu ve bu iddialarını açıktan yazıyor, söylüyor.... akp de yok diyorsa yapılacak şey bellidir.

Dua Nur

Kıdemli Üye
Yazar Isbat etmekle mükellef. Kimse atılan iddialar için suçsuzluğunu isbat etmek zorunda değil. İddia sahbi isbata mecbur.

Dua Nur

Kıdemli Üye
iddiaya YALAN derseniz elbette iddia sahibi ispatlamakla mükellef olur, iddiaya hiç sesinizi çıkarmazsanız ne olur?
Her havlayana hoşt derseler kervan yürümez. Karnından konuşmasın, delilleri çıkarsın.

mustafayildiz15

Profesör
Küfür tek millettir. İşte müslümanları bölme faaliyetleri devam ediyor.

Serare

Profesör
iddiaya YALAN derseniz elbette iddia sahibi ispatlamakla mükellef olur, iddiaya hiç sesinizi çıkarmazsanız ne olur?
Niye ses çıkarsınlar, kişilerin özelinden size ne? İsteyen özelinde istediğini yapar.

...

Cami konusuna gelince, içtiler mi? İçmediler mi? Ayakkabıyla girdiler mi? Girmediler mi? Caminin halini gördükten sonra daha neyi araştırıyorsunuz? Çöplüğe çevrilen caminin neyini sorguluyorsunuz? Ne yapıp yapmadıkların ne önemi var? Pislikleriyle çöplük yapıp imza gibi atıp bırakmamışlar mı?

Siz daha neyi araştırıyorsunuz? Bundan sonrasını araştırmanın, üzerinde konuşmanın ne yararı var?

Ne halt olduklarını mı bilmiyorsunuz eylemcilerin?

Özür mü dileyelim?

Camiyi işgal ettikleri için, vatandaşın hakkını gasp ettikleri için, haneye tecavüz ettikleri için, pisliklerini serip gittikleri için?

Sen ne hakla camiyi işgal ediyorsun diye sorulurdu normal bir dünya olsa, ayıbının derecesiyle üste çıkmaya çalışılmazdı.

Serare

Profesör
Onun içinmi 1 sene içerde hapsedildi Ahmet Hoca....
Bu yazdıklarımdan hiçkimse içeri alınmayacak sonucunu nasıl çıkardınız anlamadım. Bakın geziciler de alınıyor içeri bir bir. Uluslararası darbe yapmak için gelen ajanlar da. Ergenekoncular da alındı içeri bir bir.

İçeri alınmayacak diye bir şey yok aksine, devletin kanunlarına uymayan, birliğine ve bütünlüğüne zarar veren, provakasyon yapıp insanları birbirine karşı kışkırtarak kin ve nefret ortamı oluşturan her kimse, her kurum içeri alınır.

Yoksa adım atamayız memlekette.

Yoksa uçlar ve taraflar sivrileşir, kanlı gösteriler boy gösterir.

Misal Madımak gibi.

Sevgiler.

maksut ibrahim

Kıdemli Üye
Kirmizi cosmus yine

Ben burada saadet hakkinda

böyle bir konu acsaydim

bende ne din ne iman birakirlardi

hemen saldiriya gecerlerdi

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
Kirmizi cosmus yine

Ben burada saadet hakkinda

böyle bir konu acsaydim

bende ne din ne iman birakirlardi

hemen saldiriya gecerlerdi

maksutum burda benim COŞTUĞUMU nasıl anladın???

Akp bu adama dava açmalı diyorum, bu coşmak mıdır sence?

Ah be maksutum ibrahimim, gene tutturamadın, gene kırmızıya vurmak istedin ama kendini duvara toslattın:)

Ben senin gibi KENDİ DÜŞÜNCEMİ YAZIP AKP ŞUNU YAPMIŞTIR VS. demiyorum dikkat edersen, bir haber var, haberi paylaşıyorum ve yorum olarak da DAVA AÇMALI diyorum.

Tamam mı gülüm benim?

Hadi sen gen bana saldırmaya devam et:)

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
Her havlayana hoşt derseler kervan yürümez. Karnından konuşmasın, delilleri çıkarsın.

Havlayana hoşt demezseniz o sizi ısırdığı zaman da sesinizi çıkarmamanız gerekir.

Niye ses çıkarsınlar, kişilerin özelinden size ne? İsteyen özelinde istediğini yapar.

Ortada bir ZİNA isnadı var (doğru vs. demiyorum, maksut gibiler hemen atlamasınlar) ve siz bu isnada ÖZELİNDE İSTEDİĞİNİ YAPAR diye yazabiliyorsunuz.

İnanamadım.

PES!

Kimya_ı Saadet

Ordinaryus
Yazar Isbat etmekle mükellef. Kimse atılan iddialar için suçsuzluğunu isbat etmek zorunda değil. İddia sahbi isbata mecbur.

aynen katılıyorum kardeşim.dört bir yandan saldırıp iftira atıyorlar. ne yani işi gücü bırakıp bunları ispata mı düşecek Ak parti. bizim ülkemizde bu saçma sapan bel altı konulardan çok daha mühim konular var. @redyellow bence gözümle görmedim reddedemem demek de doğru değil.eğer gözünüzle görmediyseniz hayır demeniz gerekmez mi? çünkü iftiraysa cezası daha büyük. bu kişiler sizin din kardeşiniz. işin içinde kul hakkı da var. ağır bir suçlama. bizim dinimizde bu konudaki hüküm belli. bu yazının kanıtı nerede? şahitlik gerek. o şahitlerin de müslümanlığı kabul görmüş güvenilir kişiler olması gerek. ak partinin bunu ispatlama yükümlülüğü yok.dava açabilir.o zaman ne olur? ispat edemezler, sembolik olarak bir tazminat öderler.sonra eşek kadar haberlerine karşı küçücük bir tekzip yayınlarlar. sonra da iftiraya devam.bu hep böyle.şimdi bu etik mi yani?

Serare

Profesör
Ortada bir ZİNA isnadı var (doğru vs. demiyorum, maksut gibiler hemen atlamasınlar) ve siz bu isnada ÖZELİNDE İSTEDİĞİNİ YAPAR diye yazabiliyorsunuz.

İnanamadım.

PES!
Sevgili redyellow,

Diğer iletilerime dikkat ederseniz ne demek istediğimi anlarsınız... Belli ki bu şahıs işini biliyor ve ortaya yazıyor. İsim veriyor mu? Vermiyor ki, kişilerin özel hayatlarında kiminle beraber olup olmayacaklarına karışma hakkını nerden buluyorlar kendilerinde? Batıyor onlara. Size anlatmak istediğim bu. Ak parti bu şahsı iddiaların doğru olup olmasına bakmaksızın mahkemeye verebilir, iddiaların doğru olup olmaması bağlamaz yargıyı çünkü özele tecavüz bu.

Siz diyorsunuz ki;
DEĞERLENDİRMEM:

Mehmet Baransu akpyi çok fena bombalıyor.

İddialar yenilir yutulur iddialar değil.

Bu zina iddialarının 1'i bile gerçekse tam bir skandal, tam bir rezalet.
Bomba(!)

İşte ben de tam bu iletinizle yanlış yerden baktığınızı dile getirmek istedim. Taraf'ın baktığı yerden. Farkında mısınız neyle neyi karşılaştırıyorlar? Nerden vurmaya çalışıyorlar? Birbiriyle hiç alakasız olayları. Siz de ilk oyuna gelenlerden oluyorsunuz.

Bunlar kuduruyor. Hem dünyanın sefasını sürüyor, hem halk tarafından seviliyor hem de başarılı olarak yıllardır iktidarda kalabiliyorlar diye. Nerdeyse tamamının Ak partili olduğu memlekette ''bizim Ak partiden kimse insan için en çabuk girilecek bu günaha girmez'' diye mi çıkıcaz ortaya? Buna mı inanıcaz? Bununla mı uğraşıcaz? Milletin işini görsün de özelinden bize ne, onlara ne?

Kuduruyorlar işte. ''Nasıl onların her özgürlüğü olabilir? Biz vericedük bi tek o özgürlüğü... Her şeyimizi elimizden alıyorlar. Şimdi herkes oraya dolcak. Bize ne vadetmek kalcak!''

Bunların korkusu bu. Derdi bu.

Selametle kalın sevgili redyellow, bilirim siz iyilerdensiniz ve hiç kötülük işlemezsiniz :)

Ak partili olan herkes de muhakkak birer melektir :)

Sevgiler.

dostluk

Kıdemli Üye

..............

İddia eden iddiasını ispatla mükelleftir.

Hz. Meryem,hamileliği sırasında uğradığı iftiralar karşısında,Meryem Sûresi'ndeki ayetlerde bahsi geçtiği şekliyle,sükût orucuna çağrılmıştır.

yani iftira karşısında sukut edilebilir herşeyin yeri ve zamanı vardır ..başbakan olsun akp olsun halkın bilmediği haberdar olmadığı yüzlerce hakaret davası vardır kazandıklarıda o keza..

Kim kasıtlı veya kasıtsız bir günah kazanır da sonra onu bir suçsuzun üzerine atarsa, muhakkak ki, büyük bir iftira ve apaçık bir günah yüklenmiş olur. (Nisa /112)

Ey iman edenler! Eğer bir fasık size bir haber getirirse onun doğruluğunu araştırın.Yoksa bilmeden bir topluluğa kötülük edersiniz de sonra yaptığınıza pişman olursunuz. (Hucurat / 6)