Zina Yapan AKP'liler!!

manifesto

Yasaklı
Taraf yeni rolü gereği artık Taraf değil.
Ergun Babahan örneğini hatırlarsınız
Şimdi Mehmet Baransu
Bu ikili gezi park eylemleri boyunca eylemcileri desteklediler provakasyonun bir parçası oldular
Şimdi yine devam ediyor
Baransu Arınç istifa edecekti diye haber yaptı.Ardından yalanlandı yarını bekleyin dedi
Bir şey yok
Yani artık yeni vazifesine ısınmış

Birilerinin ZİNA videoları çıkmasına rağmen inanmamayı tercih edenler komtaj/komplo diyenler
Zina yaptılar diye fol yok yumurta yok ,haber yapılınca bakıyorum da zevkten dört köşe

Sizi de mahalle karılarıyla basmışlar :)
Haber/habercilik bu ya
İlgili iddialar kanıtlanırsa o zaman devam ederiz
Şimdi boş gevezelik

reis

Kıdemli Üye
İslam Ahkamına göre bir Müslümana ZİNA suçu atfetmek için 4 adil şahidin ZİNA fiilini alenen görmeleri gerekmektedir.
Böyle bir durum yok iken, yani ZİNA isnadını ispat edemeyen kişiye sopa atılır. :)

Serare

Profesör
Bir insan "görüntüler elimizde, cuma günü yayınlayacağız" diyorsa bu savunmanız geçersizdir. Asla başbakanın bileceği iş diyemezsiniz, derseniz o zaman bir başkası da mehmet baransunun bileceği iş der.
:)

Ah sevgili redyellow ah,

Ben o Camiyi işgal edenlerin bacaklarının bir bir kırılmadığına hayıflanıyorum, o mahlukların o camiye nasıl girebildiğine hayıflanıyorum siz nerelerdesiniz. Nasıl izin verdiler ona hayret ediyorum. Emniyet nerdeydi diyorum...

Niye bizim camimize pisliklerini sermişler de kendi meyhanelerine girmemişler pislikleriyle diyorum. Siz nerelerdesiniz :)

Görüntüleri izledim, bana gördüklerim yetti, bir sürü zarar... yok siz hala içki içtiler mi, içmedilerdeyseniz, diyelimki içerdeki ayyaş mahluklar oraya buraya saldıran aklını yitirmiş gibi kovalaşan, içmemiş olsun, hep o mahluklar mı takiyye yapacak, varsın bizim Başbakanımız da takiyye yapsın.

Helal olsun. Bir seferde insanlık adına hile yapılmış olsun.

Ki burada her şey açık ortada.

Of oooof neden böyle insanlar var dünyada.

Bunlar bir sefer doğru bir şey için sokağa çıksalar, bir sefer doğru bir şey için toplansalar... Nerde yetiştiriyorlar bunları, nasıl böyle canavar oluyorlar...

Yazık.

Dünyaya yazık. Bize yazık. Havaya, suya yazık...

Yazık da yazık.

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com

Ah sevgili redyellow ah,

Ben o Camiyi işgal edenlerin bacaklarının bir bir kırılmadığına hayıflanıyorum, o mahlukların o camiye nasıl girebildiğine hayıflanıyorum siz nerelerdesiniz. Nasıl izin verdiler ona hayret ediyorum. Emniyet nerdeydi diyorum...

Niye bizim camimize pisliklerini sermişler de kendi meyhanelerine girmemişler pislikleriyle diyorum. Siz nerelerdesiniz :)

Görüntüleri izledim, bana gördüklerim yetti, yok siz hala içki içtiler mi, içmedilerdeyseniz, diyelimki içerdeki ayyaş mahluklar içmemiş olsun, hep o mahluklar mı takiyye yapacak, varsın bizim başbakanımız da takiyye yapsın.

Bitmiyorlar da.

yine anlamadan yazılmış bir yazı.

nasıl izin verdiler diye hayret ediyormuşsun, İZİN VERENLER kimler acaba? EMNİYET bana mı bağlı? başbakanı hile, takiyye vs. diye savunacağınıza o camiyi o hale getirmelerine niye izin verildi diye hesap sorsanıza.

Yoksa izin verenler olayında da beni mi suçlayacaksınız sırf partizanlık adına?

İkincisi GÖRÜNTÜLER ELİMİZDE, CUMA GÜNÜ YAYINLAYACIĞIZ diyen ben değildim başbakanın kendisiydi.

Görüntü elindeyse yayınlamalı demek suç mu?

İnsanlık adına hile yapılmış, takiyye yapılmış olsun diyorsun, ben de pes diyorum:)

ben içki içtiler mi derdinde değilim,camiye yapılan saygısızlığı her yerde yazıyorum, söylüyorum zaten... ben SÖYLENEN SÖZÜN ARKASINDA DURULMASININ DERDİNDEYİM.

Bir şey söylüyorsanız yapacaksınız arkadaşım, bunun takiyye ile hile ile izahı olmaz.

Neyse uzatmayım.

ahhhhh sevgili serare ah!

SİYASET sizin gözlerinizi bu kadar karartmış ki ne yazsam anlatmamın imkanı yok.

Serare

Profesör

yine anlamadan yazılmış bir yazı.

nasıl izin verdiler diye hayret ediyormuşsun, İZİN VERENLER kimler acaba? EMNİYET bana mı bağlı? başbakanı hile, takiyye vs. diye savunacağınıza o camiyi o hale getirmelerine niye izin verildi diye hesap sorsanıza.

İkincisi GÖRÜNTÜLER ELİMİZDE, CUMA GÜNÜ YAYINLAYACIĞIZ diyen ben değildim başbakanın kendisiydi.

Görüntü elindeyse yayınlamalı demek suç mu?

İnsanlık adına hile yapılmış, takiyye yapılmış olsun:)

ben içki içtiler mi derdinde değilim, ben SÖYLENEN SÖZÜN ARKASINDA DURULMASININ DERDİNDEYİM.

Bir şey söylüyorsanız yapacaksınız arkadaşım, bunun takiyye ile hile ile izahı olmaz.

Neyse uzatmayım.

SİYASET sizin gözlerinizi bu kadar karartmış ki ne yazsam anlatmamın imkanı yok.

Başbakanımız işini bilir, muhakkak vardır, o kadar ayyaş içmeden durmaz :)

Ben anlayacağımı anladım sevgili redyellow :)

Öyle içimden geldi de içimi dökeyim dedim.

Başbakanımız bunlara ne yapsa ne dese yeri.

Selametle kalın :)

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
Başbakanımız işini bilir, muhakkak vardır, o kadar ayyaş içmeden durmaz :)

Ben anlayacağımı anladım sevgili redyellow :)

Öyle içimden geldi de içimi dökeyim dedim.

Başbakanımız bunlara ne yapsa ne dese yeri.

Selametle kalın :)

Başbakanımız işini bilir düşüncesinde olduğuMUZ sürece, ONLAR NE YAPARSA DOĞRUDUR mantığıyla hareket ettiğiMİZ sürece bu milletten bi şey olmaz.

Hala "bunlara ne yapsa yeridir" diyorsun ama BUNLARI PERİŞAN EDECEK GÖRÜNTÜ NİYE YAYINLANMIYOR? diyen beni eleştiriyorsun. Bu kadar da çelişkilisin.

Siz de selametle kalın.

manifesto

Yasaklı
red , AK Partilileri ZİNA etmek ile itham ederken konuyu Cami İçki meselesine getirmek ancak senin gibi birine yakışır.
Başbakan içki de içtiler diyor.
Velev ki içki içmemiş olsunlar dışarıda içip içeri SARHOŞ gelmiş olsunlar.
SARHOŞ adamın camiyi nasıl dağıttığını izlemiş olman gerekir..
Neyse
Caminin içinde içki içilmemiş olması sana AK Partililerin zina meselesi ile ilgili nasıl bir kazanç sağlayacak?

Bu haberi buraya sen taşıdığınıa göre bunu ispat etmek de senin işin
Yoksa yalancının yalancısı olmak her zaman senin iftihar ettiğin bir meziyetin olarak kalacak.

Kimya_ı Saadet

Ordinaryus

Ah sevgili redyellow ah,

Görüntüleri izledim, bana gördüklerim yetti, bir sürü zarar... yok siz hala içki içtiler mi, içmedilerdeyseniz, diyelimki içerdeki ayyaş mahluklar oraya buraya saldıran aklını yitirmiş gibi kovalaşan, içmemiş olsun, hep o mahluklar mı takiyye yapacak, varsın bizim Başbakanımız da takiyye yapsın.

Bunlar bir sefer doğru bir şey için sokağa çıksalar, bir sefer doğru bir şey için toplansalar... Nerde yetiştiriyorlar bunları, nasıl böyle canavar oluyorlar...

Yazık.

Dünyaya yazık. Bize yazık. Havaya, suya yazık...

Yazık da yazık.

kardeşim,müezzinin camiye giren güruhtan ödü kopmuş.zaten alkollüler,bir de caminin içinde kavgaya tutuşmuşlar.hele o çarşı gurubunun ne psikopat olduğunu bilmeyen yok. bdp'liler zaten gözü kara.cami demez, başına geçirirlerdi müezzinin.orada bu durumdan memnun olmayan, ayakkabısını çıkarıp giren gençlerde var; ama ne mümkün gıkları çıkmamıştır.linç ederlerdi onları.aynı acıyı ben de duydum yüreğimde.Bu Allah'tan korkmayan, kuldan utanmayanlara Allah'ı hatırlatan bir babayiğit elbet çıkar evelallah.

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
red , AK Partilileri ZİNA etmek ile itham ederken konuyu Cami İçki meselesine getirmek ancak senin gibi birine yakışır

Okumadan etmeden, çala kalem saldırmak da ancak senin gibilere yakışırdı sende kendine yakışanı yapmışsın be kanka:)

İstersen tarihi seyrine bi bakalım başlığın ne dersin?

konuyu açmışım ve şunu yazmışım:

DEĞERLENDİRMEM:

Mehmet Baransu akpyi çok fena bombalıyor.

İddialar yenilir yutulur iddialar değil.

Bu zina iddialarının 1'i bile gerçekse tam bir skandal, tam bir rezalet.

AKp bu iddialara yalan diyorsa mehmet baransuya çok yüklüce bir dava açmalı ve bu iddialarını ispatlamaya davet etmeli.

Akp bunu yapamazsa bu iddiaları yutuyor demektir.

Var mı burda İÇKİ olayı?

YOOOOOOOKKKK!

Peki ben bu yazıyı yazdıktan sonra ne olmuş ey manifesto denen okumadan etmeden yazan kişi?

Bakalım:

sayın kimya_ı saadet gelmiş ve şu yazıyı yazmış:

Yahu, bu kadar olaydan sonra bu haberin gerçek olma ihtimali var mı sizce? düpedüz karalama kampanyası devam ediyor. camideki alkol olayı için de ispat etmeli yazmıştınız.bence onun da ispat edilmesine gerek yoktu. Benim Ak Partiye güvenim tam.bunun bir karalama kampanyası olduğu kabak gibi ortada.artık işi bel altı iftiralara dökmüşler.

önce taraf kendisinden istifa eden onurlu gazetecilerini düşünsün.aynısı NTV çalışanları için de geçerli.adamlar dindar değil ama onurlu,gururlu,namuslular.yapılan oyunların parçası olmaktansa işsiz kalmayı seçtiler.helal olsun.eh! Allah büyük.her pis işlerini herkese yaptıramıyorlar.

Peki bundan sonra hangi yazı var:

Bu insanlarda ne akıl var, ne izan ne seviye. Her şeyin bir yeri ve usulü olduğunu anlayamayacak kadar zavallılar.

Ak parti içkiyi mi yasakladı? Ayakkabıyla dolaşmayı mı? Sevişmeyi mi? İçemez misiniz dedi? Ayakkabıyla dolaşmayın mı dedi? Sevişmeyin mi dedi?

Hayır, ama camide içilmez. Ayakkabıyla dolaşılmaz. Sevişilmez. Bu bir milletin tarihidir, kültürüdür, değeridir. Bunu bu milletten olan herkes bilir mi? Bilir. Kim bilmez beyinsizler. İçtiklerini videoda görmedik mi? Gördük. Ayakkabıyla girdiklerini görmedik mi? Gördük. Yağmaladıklarını görmedik mi? Gördük. Tekmelediklerini görmedik mi? Gördük.

Şimdi yer ve usül nedir bilmeyen bir dengesizle ne tartışılabilir. Hiçbir şey.

Zıkkımlanın geberene kadar ama zıkkımın zıkkımlanılacağı yerlerde, ayakkabıyla dolaşın dilediğiniz kadar ama milletin mabedinin üstüne çıkmadığınız yerlerde, sevişin dilediğiniz kadar ama toplumun kutsalına dil uzatmadığınız yerlerde.

Gördün mü CAMİDEKİ İÇKİ; ALKOL olayından kim bahsetmiş ey okuması yazması olan ama anlaması olmayan manifesto???

Neyse
Caminin içinde içki içilmemiş olması sana AK Partililerin zina meselesi ile ilgili nasıl bir kazanç sağlayacak?
Yoksa yalancının yalancısı olmak her zaman senin iftihar ettiğin bir meziyetin olarak kalacak.

Vallaha mı??

Yemin et!!

Başbakan GÖRÜNTÜ ELİİMİZDE, CUMA GÜNÜ YAYINLAYACAĞIZ diyor ama tık yok, buna bi şey demeyeceksin, ama BİR HABERİ AKTARDIM diye ispatlamak benim işim olsun:)

CAMİDE İÇKİ İÇTİLER GÖRÜNTÜ ELİMİZDE, CUMA GÜNÜ YAYINLAYACAĞIZ diyen ispatlamasın, sırf HABERİ aktaran olarak ben ispatlayım:)

Ama akp habere HAYIR BU YALANDIR, DAVA AÇIYORUZ BU İFTİRAYA demesin:)

seviyorum ya sizleri, bu kadar komik insan olmaz:)

Ben hiç kimseye zina vs. isnat etmem, sadece haberi aktardım ve AKP BU ADAMA DAVA AÇMALIDIR dedim, akp bu iddiaların iftira olduğuna inanıyorsa yapacağı şey budur.

Bunu söylemek suçsa evet ben suçluyum bay manifesto:)

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
sayın kimya_ı saadet ve sayın serare arkadaşlar yukardaki yazı sizinle ilgili değildir, okumadan etmeden çamur atmak için çabalayın manifesto denen arkadaşa yazılmıştır. Bilginiz olsun.

Dua Nur

Kıdemli Üye
İslam Ahkamına göre bir Müslümana ZİNA suçu atfetmek için 4 adil şahidin ZİNA fiilini alenen görmeleri gerekmektedir.
Böyle bir durum yok iken, yani ZİNA isnadını ispat edemeyen kişiye sopa atılır. :)
:)))) isbat edemedi, çemkirdi sadece

Dua Nur

Kıdemli Üye
Taraf yeni rolü gereği artık Taraf değil.
Ergun Babahan örneğini hatırlarsınız
Şimdi Mehmet Baransu
Bu ikili gezi park eylemleri boyunca eylemcileri desteklediler provakasyonun bir parçası oldular
Şimdi yine devam ediyor
Baransu Arınç istifa edecekti diye haber yaptı.Ardından yalanlandı yarını bekleyin dedi
Bir şey yok
Yani artık yeni vazifesine ısınmış

Birilerinin ZİNA videoları çıkmasına rağmen inanmamayı tercih edenler komtaj/komplo diyenler
Zina yaptılar diye fol yok yumurta yok ,haber yapılınca bakıyorum da zevkten dört köşe

Sizi de mahalle karılarıyla basmışlar :)
Haber/habercilik bu ya
İlgili iddialar kanıtlanırsa o zaman devam ederiz
Şimdi boş gevezelik
eline sağlık kardeşim çok güzel bir cevap oldu.

Dua Nur

Kıdemli Üye
red , AK Partilileri ZİNA etmek ile itham ederken konuyu Cami İçki meselesine getirmek ancak senin gibi birine yakışır.
Neyse

:))))))))) eline sağlık

Kimya_ı Saadet

Ordinaryus
kesin ters bişeyler yazdın, hakaret mi ettin?

bir süre burada kaldı.geç düzelttim.eminim yazdıklarımı görüp okuyan bir sürü kardeşim olmuştur. sen ne zaman ve kime hakaret ettiğimi gördün? sevmediğime bile yapmam öyle şey.büyük konuşmayım ama hiç kimse için taviz veremem bu huyumdan.

AynAlı

Kıdemli Üye
bir süre burada kaldı.geç düzelttim.eminim yazdıklarımı görüp okuyan bir sürü kardeşim olmuştur. sen ne zaman ve kime hakaret ettiğimi gördün? sevmediğime bile yapmam öyle şey.büyük konuşmayım ama hiç kimse için taviz veremem bu huyumdan.
peki no problema