Zina Yapan AKP'liler!!

Kimya_ı Saadet

Ordinaryus
ayrıca başlıkta çok çirkin. tam kötü niyetli, yukarıdaki ayette belirtilen fasıkları sevindirecek nitelikte olmuş. açıkça söylemek gerekirse sizden böyle bir başlık beklemezdim @redyellow .hayal kırıklığına uğradım. bunu yazınca belki beni yandaşlık, ya da partizanlıkla suçlayacaksınız. ancak inanın bu insanlar bunu rahatlıkla saadet partisine, milli görüşe, büyük birlik partisine de yapabilirler. biri böyle başlık atsa onu da uyarırdım.

Serare

Profesör
ayrıca başlıkta çok çirkin. tam kötü niyetli, yukarıdaki ayette belirtilen fasıkları sevindirecek nitelikte olmuş. açıkça söylemek gerekirse sizden böyle bir başlık beklemezdim @redyellow .hayal kırıklığına uğradım. bunu yazınca belki beni yandaşlık, ya da partizanlıkla suçlayacaksınız. ancak inanın bu insanlar bunu rahatlıkla saadet partisine, milli görüşe, büyük birlik partisine de yapabilirler. biri böyle başlık atsa onu da uyarırdım.
Sevgili redyellow'un yaptığı bir yanlış yok, temiz niyetiyle soruyor belki, önemli olan neyle neyi karşılaştırdığımız, neyi kınadığımız, oyunlara alet olup olmadığımız. Birileri habire iktidara çamur atıp yükleniyor, onların derdi millet değil, biz yiyemiyoruz diye hayıflanıyor.

Bunu bilsinler kafi.

Sevgiler.

Kimya_ı Saadet

Ordinaryus
Sevgili redyellow'un yaptığı bir yanlış yok, temiz niyetiyle soruyor belki, önemli olan neyle neyi karşılaştırdığımız, neyi kınadığımız, oyunlara alet olup olmadığımız. Birileri habire iktidara çamur atıp yükleniyor, onların derdi millet değil, biz yiyemiyoruz diye hayıflanıyor.

Bunu bilsinler kafi.

Sevgiler.

niyet temiz olabilir kardeşim. ancak bence yapılan yanlış. ben eğer dost ve kardeşsem fikrimi söylerim. alet olmamamız gerekir. eğer bunu @redyellow kardeşimin destekledikleri kişilere yapsalar aynısını söyler, aynı tepkiyi verirdim. biz bu tarz iftiraları çok gördük ve yaşadık. bugün bize yaparlar, yarın size. iftiranın karşısında durmak Ak Partidan açıklama beklemek değil; bizzat iftira atanın ağzına lafı tıkmaktır. birbirimizle kardeşlik hukukumuz vardır evellallah. değil mi?

Sevgiler

AynAlı

Kıdemli Üye
akplilerin hepsi birer alim birer evliyadır zaten.

nefahtü

Kıdemli Üye
Felsefe sitesi olsa yada herhangi bir tartışma forumu olsa bu başlık çok normal ancak İslam çatısında toplanan İslam kardeşlerine yakışmayacak bir başlık..
hamgi parti için olursa olsun farketmez hatta en uzak olduğum parti bile olsa..dört şahit isterim..

maksut ibrahim

Kıdemli Üye
maksutum burda benim COŞTUĞUMU nasıl anladın???

Akp bu adama dava açmalı diyorum, bu coşmak mıdır sence?

Ah be maksutum ibrahimim, gene tutturamadın, gene kırmızıya vurmak istedin ama kendini duvara toslattın:)

Ben senin gibi KENDİ DÜŞÜNCEMİ YAZIP AKP ŞUNU YAPMIŞTIR VS. demiyorum dikkat edersen, bir haber var, haberi paylaşıyorum ve yorum olarak da DAVA AÇMALI diyorum.

Tamam mı gülüm benim?

Hadi sen gen bana saldırmaya devam et:)

Gazetecinin biri bunlar analarinida satarlar dedi

AK Parti dava acti sonuc ne oldu sende biliyorsun

Buda acilan son dava

Haber Tarihi :20-06-2013 16:12

Erdoğan'a yargıdan kötü haber

Başbakan Erdoğan'ın Kılıçdaroğlu hakkında açtığı 100 bin liralık hakaret davasında mahkeme Kılıçdaroğlu lehine karar verdi.
"HÜKÜMET EŞİTTİR HIRSIZLIK" ELEŞTİRİ OLARAK GÖRÜLDÜ

Mahkeme, "Kılıçdaroğlu'nun grup toplantısında sarf ettiği "hükümet eşittir hırsızlık" ve"Erdoğan bölücüdür" sözleri için "hakaret değildir" dedi ve tazminat isteğini reddetti.

Başbakan adına 50 bin ve Ak Parti adına 50 bin lira olmak üzere toplam 100 bin liralık hakaret davası, Ankara 16. Asliye Hukuk Mahkemesi'nde görüldü.

Mahkeme, CHP liderinin sarf ettiği "hükümet sayesinde çok farklı hırsızlıklarla karşı karşıya kaldık ve hırsızlıkta devrim yaptılar"sözleri hakaret niteliği taşımamaktadır" dedi.

Başabakan ile Ak Parti adına açılan 100 bin liralık tazminat isteğini reddetti.

Red kararının gerekçesinde "davalı ve davacının siyasi kimlikleri düşünüldüğünde davalının kullandığı sözler eleştiri sınırlarını aşmıyor" ifadesi yer aldı.

http://www.internethaber.com/erdogana-yargidan-kotu-haber-549874h.htm

zebih

Kıdemli Üye
Mahkeme kararıhissi değerlendirilmemeli.

Karşıda muhalif bir algı var; ona göre iktidarın yaptıkları savunulası değil. Parti programlarında yazandan başka her türlü uygulamayı hainlik, hırsızlık, aymazlık, canavarlık, dehşet, ayıp, hata vb. vb. görmelerinde siyasi kimliklerinin varlığı ve niyetlerini kurguladıkları ameller, onların birbirleri hakkındaki sözlerini, bizim birbirimize dair benzer söyleyeceklerimizden ayırır.

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
Gazetecinin biri bunlar analarinida satarlar dedi

AK Parti dava acti sonuc ne oldu sende biliyorsun

Ne oldu maksutum?

Bakalım mı birlikte??

bakalım, bak:

Oktay Ekşi'ye tazminat cezası

Oktay Ekşi Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanı'na 4 bin lira tazminat ödeyecek
26 Nisan 2013 Cuma,

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, Hürriyet gazetesi yazarı Oktay Ekşi'ye açtığı tazminat davasında mahkemenin Ekşi'yi 4 bin lira tazminat ödemeye mahkum ettiğini ve kararın Yargıtay tarafından onandığını açıkladı.

Hürriyet gazetesindeki köşesinde Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın da ismini yazarak ‘Analarını da satarlar’ yazısını kaleme alan Oktay Ekşi aleyhine açılan dava sonuçlandı. Ekşi, 4 bin lira tazminat ödemeye mahkum edildi.
http://www.bugun.com.tr/son-dakika/oktay-eksi-enerji-ve-tabi--haberi/605682

Gördün mü maksutum ibrahimim????

Ayrıca mahkeme kaybedilse bile DAVA AÇMAN SENİN BU HABERE TEPKİNİ ORTAYA kor.

Kılıçdaoğlunun reddedileni gösteriyorsun da kabul edilen onlarca davayı niye göstermiyorsun maksut???

Birisi bir şey yazmışsa, hakaret etmişse,iftira atmışsa sen de buna HAYIR BU YAZDIKLARI YALAN diyorsan yapacağın en sağlam şey dava açmaktır.

Bunu ben yazıyorum diye illaki kendini bana muhalefet etmeye zorlama.

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com

1501.jpg

Başlığı aynen aldım, hiç değiştirmedim, değiştirirsem bazı akplilerin SEN YAPTIN diyeceğini düşündüğüm için hiç bir ekleme yapmadım.

Partizanlık sizi yanlış düşündürüyor ve önyargılı yapıyor.

Bunu bilsinler kafi.

Sevgiler.

Teşekkürler, ben AKP ZİNA YAPIYOR demedim, diyen birisi var, bu haber yapılmış ben haberi aldım ve AKP BU ADAMA DAVA AÇMALIDIR dedim.

Bunda kötülük arayanların aklına şaşarım.

niyet temiz olabilir kardeşim. ancak bence yapılan yanlış. ben eğer dost ve kardeşsem fikrimi söylerim. alet olmamamız gerekir. eğer bunu @redyellow kardeşimin destekledikleri kişilere yapsalar aynısını söyler, aynı tepkiyi verirdim. biz bu tarz iftiraları çok gördük ve yaşadık. bugün bize yaparlar, yarın size. iftiranın karşısında durmak Ak Partidan açıklama beklemek değil; bizzat iftira atanın ağzına lafı tıkmaktır. birbirimizle kardeşlik hukukumuz vardır evellallah. değil mi?

Sevgiler

Ya Allah aşkına akpden açıklama gelmezse, bu yazılanlar İFTİRA denmezse söyleyenin ağzına nasıl tıkacaksınız lafı çok merak ediyorum?

Bu nasıl bir mantık yahu? Akpden niye beklemiyoruz açıklamayı anlamıyorum, burda iddianın muhatabı akp değil mi? akp hakkında söylenen bir söz için, bir iddia için akpden açıklama beklemek kadar doğal ne olabilir?

Hayretler içinde okuyorum yazılarınızı.

saadet için de yazılsa geçerlidir bu dediklerim, saadet partisi hakkında bir iddia varsa onu yalanlayacak olan ilk kaynak, ilk ağız saadet partisidir.

Onlar açıklama yapar ondan sonra ben de onlara destek veririm, onlar susarsa ben iddia sahibinin ağzına nasıl tıkayacağım lafı???

Kimya_ı Saadet

Ordinaryus
Ya Allah aşkına akpden açıklama gelmezse, bu yazılanlar İFTİRA denmezse söyleyenin ağzına nasıl tıkacaksınız lafı çok merak ediyorum?

Bu nasıl bir mantık yahu? Akpden niye beklemiyoruz açıklamayı anlamıyorum, burda iddianın muhatabı akp değil mi? akp hakkında söylenen bir söz için, bir iddia için akpden açıklama beklemek kadar doğal ne olabilir?

Hayretler içinde okuyorum yazılarınızı.

saadet için de yazılsa geçerlidir bu dediklerim, saadet partisi hakkında bir iddia varsa onu yalanlayacak olan ilk kaynak, ilk ağız saadet partisidir.

Onlar açıklama yapar ondan sonra ben de onlara destek veririm, onlar susarsa ben iddia sahibinin ağzına nasıl tıkayacağım lafı???

kardeşim şöyle; eğer biri gelse ve tanıdığım bir kardeşimle ilgili bana olumsuz bir beyanda bulunsa; ki bunun adı dedikodudur. önce lafa bakarım laf mı diye. laf bel altı bir iddia. sonra adama bakarım adam mı diye. eğer bu adamın işi gücü bu tür işlerse, karalamaksa biraz dururum sonra derim ki: "benim kardeşim böyle şey yapmamıştır",der geçerim. ben bu güruhun çok kolay adam harcadığını, iftira attığını birebir gözlemledim. Allah'tan korkmayan bir insandan her şeyi bekleyebilirsiniz. dedikodu çarkları da bunlarda çok hızlı işler, söylediklerine bir süre sonra kendileri de inanır.

ayrıca bence ak partiye kesinlikle muhalefet de edilmeli. ancak bu tür bir yola tenezzül edilmemeliydi. şu habere bakın. muhalefet etme kalitesi yerlerde sürünüyor. adamların hizmetlerini eleştirsinler, yolsuzluk yaptıysa belgeleriyle ispatlasınlar ve hepsinden önemlisi yeni projeler ortaya koyarak onları alt etsinler.

amacım bahsedilen iddiayı meşrulaştırmak değil kardeşim, taraftarlıkta yapmıyorum. haberi yapan kanıtıyla gelmeli, şahidiyle gelmeli. bu aynen saadet partisi için de böyle. onların başına gelse aynını söylerim. "benim kardeşim öyle şey yapmamıştır." derim. bu hüsn-i zandır. kötüye yorar, ya da şüpheye düşersem bu güruhun ekmeğine yağ sürmüş olurum diye düşünürüm. bir de sui-zan etsem ve yanılsam hesabını Allah'a veremezmişim gibi gelir. elbette bu görüşüme katılmak durumunda değilsiniz. saygı duyarım. ben yalnızca nacizane olarak fikrimi paylaştım.

cemaliii

Kıdemli Üye
etme bulma dünyası diye buna diyorlar.yok camide içki içildi, yok türbanlıyı dövüp üstüne işediler vs ak partililer başkalarına iftira atarken iyiydi değil mi? şimdide onlara iftira atılınca dayanamıyorlar.

konuya gelince.ben zina yaptıklarını sanmıyorum.ama yapsalar bile kime ne?

cemaliii

Kıdemli Üye
Yazar Isbat etmekle mükellef. Kimse atılan iddialar için suçsuzluğunu isbat etmek zorunda değil. İddia sahbi isbata mecbur.

neden birileri camide içki içildiğini ispat etmedi o zaman?
hatta bir yazarmıydı forumdan bir arkadaş mıydı tam hatırlamıyorum, grup sekste yapmış olabilirler demeye getirip çok güzel iftira atıyorlardı. ama biz kendimize istemediğimizi başkasına çok güzel yapıyoruz. bize gelincede asla yapılmasın istiyoruz.

ilgili konu başlığı
http://www.ihvanforum.org/showthread.php?131763-Vakit-yazarından-iğrenç-iftira!

Dua Nur

Kıdemli Üye

neden birileri camide içki içildiğini ispat etmedi o zaman?
hatta bir yazarmıydı forumdan bir arkadaş mıydı tam hatırlamıyorum, grup sekste yapmış olabilirler demeye getirip çok güzel iftira atıyorlardı. ama biz kendimize istemediğimizi başkasına çok güzel yapıyoruz. bize gelincede asla yapılmasın istiyoruz.

ilgili konu başlığı
http://www.ihvanforum.org/showthread.php?131763-Vakit-yazar%C4%B1ndan-i%C4%9Fren%C3%A7-iftira%21

Müezzinin savcıya verdiği ifadenin tutanaklarında sarhoşlar camiye tekmeyle girdi, ezik bira kutuları vardı etrafta dedi. Görüntülerde o kutular zaten var. Öpüşen bir çift var.

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
Müezzinin savcıya verdiği ifadenin tutanaklarında sarhoşlar camiye tekmeyle girdi, ezik bira kutuları vardı etrafta dedi. Görüntülerde o kutular zaten var. Öpüşen bir çift var.

Başbakan GÖRÜNTÜLER ELİMİZDE, CUMA GÜNÜ YAYINLAYACAĞIZ dedi.

Müezzin değil BAŞBAKANIN görüntüleri yayınlaması gerekmez mi?

Madem iddia sahibi iddiasını ispatlayacak deyip zina olayında dava açılsın dememe itiraz ediyorsanız içki olayında da iddia sahibi başbakan olduğuna göre????

Dua Nur

Kıdemli Üye
Başbakan GÖRÜNTÜLER ELİMİZDE, CUMA GÜNÜ YAYINLAYACAĞIZ dedi.

Müezzin değil BAŞBAKANIN görüntüleri yayınlaması gerekmez mi?

Madem iddia sahibi iddiasını ispatlayacak deyip zina olayında dava açılsın dememe itiraz ediyorsanız içki olayında da iddia sahibi başbakan olduğuna göre????

Başbakanın sorumlulukları var, görüntüler savcının elindeymiş, yayınlayıp yayınlamamak Başbakan'ın bileceği bir iş.

Ak Partililer zina yaptı diyen adam isbat etsin bekliyoruz.

reis

Kıdemli Üye
Desene Ak Parti'nin zinayı niye suç olmaktan çıkardığı şimdi anlaşıldı. :)

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
Başbakanın sorumlulukları var, görüntüler savcının elindeymiş, yayınlayıp yayınlamamak Başbakan'ın bileceği bir iş.

Ak Partililer zina yaptı diyen adam isbat etsin bekliyoruz.

Bir insan "görüntüler elimizde, cuma günü yayınlayacağız" diyorsa bu savunmanız geçersizdir. Asla başbakanın bileceği iş diyemezsiniz, derseniz o zaman bir başkası da mehmet baransunun bileceği iş der.